• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@denisak77 a slnecnicova je uzasna ze nic moc mas ich dokonale
28. feb 2016 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja Ty si už "cupcake"-ová kráľovná :grinning: :grinning: Klobúk dolu pred tým množstvom :sunglasses:
28. feb 2016 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babenky zase krasne torticky ste popiekli :slight_smile: , ja skromne pridavam len tri - ta coko je starsieho
datumu, ovecka je ispiracia od Lamps -dakujem :slight_smile:,tiez dakujem za predchadzajce pacitka ste super :slight_smile:
28. feb 2016 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@sticker inac uz rozmylsam, ze budem musiet nejake tie kruzky mojmu starsiemu zrusit :wink: len peciem a peciem :grinning: a to nam chyba este plavanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2016 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte . chystam sa piect za mesiac prvykrat tortu z marcipanu, vobec neviem ako na to :grinning: tak ak by ste mi vedeli nejak poradit, popripade nejaky link poslat s postupom budem vdacna.. chcela by som mimonovsku, samozrejme mimonov len kupim uz hotovych,ja len chcem nejak natiahnut ten marcipan na korpus a nejake vzory by som chcela nabok dat..len vobec netusim co a ako.. nikdy som to nerobila.. DAKUJEM :slight_smile:
28. feb 2016 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker 3 termizované nátierky neochutené vyšľahať s 10 PL cukru,0,5L šľahačky vyšľahať s 2 vanilkami a 2 stužovačmi.Zmiešať so smotanami.Uvariť silnú kávu na cca 0,5 l 2 PL kávy a dať asi 2 dcl amareta.
takyto som este nasla, co povies? :D alebo aj s mascarpone, neviem, ja som este nikdy tiramisu nejedla :grinning: :grinning: :grinning: tak neviem co je lepsie hha
29. feb 2016 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adusat https://www.youtube.com/watch?v=TCwKe2_nF5k skus pozriet tu potahovanie okruhlej torty, dozdobis si uz podla vlastnej fantazie :wink:
29. feb 2016 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koceny pred par tyzdnami sem niekto dal obrazok takej filmovej torty, myslim, ze bola poschodova a po obvode bol filmovy pas. Neviem ju uz najst a velmi sa mi pacila. Nepamatate si ju? Tusim si ju davala ty @dzejnus ci? Nepamaaaatam :'(
29. feb 2016 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejnus A to môže byť dobré..... Mascarpone zbožňujem :grinning: Ukladám si :slight_smile: Skúsiš teda túto?
29. feb 2016 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejnus dakujem..pozrem.. vcera som uz nieco pozerala..je toho na nete fakt vela a taka ta zehlicka cim sa ma vyhladit ten marcipan kde zozeniem? to asi potrebujem ze? :slight_smile: diky
29. feb 2016 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 neverím, že toto sa skutočne dá...takto piecť :confused: :dizzy_face: kráááááása :dizzy_face:

@grasie to isté...nádherné postavičky a to maľovanie... :dizzy_face: :slight_smile:
29. feb 2016 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krstinova
29. feb 2016 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Ahojte. Pridávam moju tortu a mám otázku.... na zajtra robím tortu a oslava sa presúva na piatok... torta naplnená pribináčkom? Keď dám do fólie a do mrazáku bude to v pohode? Vo štvrtok by som ju chcela potiahnuť.... Moc ďakujem..
@dush Veľmi pekná, čistá tortička :dizzy_face:
29. feb 2016 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@sticker dakujem :slight_smile:
29. feb 2016 o 12:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj dievčence samé krásne výtvory pridávam aj ja moje tá na výročie sobáša bola pre moju maminu :dizzy_face:
29. feb 2016 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@blahowoman ahoj, prosím ta pekne, akým spôsobom ti tam drzí ta hlavička minie? Niečim to máš podložene? Opreté? Mam robiť niečo podobne a lámem si s tým hlavu. Dakujem
29. feb 2016 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adusat ak mas niekde poblizku cukrarske potreby tak tam a mozno aj v domacich potrebach, u nas predavaju , tak ja mam odtial :wink: .. ale pri prvej torte som tiez nemala zehlicku a vyhladila som to nejakym vrchnakom plastovym hladkym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak popozeraj, nech sa dari :wink:
29. feb 2016 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker asi ano, nic ine mi neostava :grinning: ale asi dam mascarpone namiesto tych natierok, a ta kava tam je asi len na pokvapkanie , lebo to tam pisali tusim ako na tiramisu dezert ,, hadam mi nesplasne torta :grinning:
29. feb 2016 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 ja nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon myslim, ale filmovu som nerobila :grinning:
29. feb 2016 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicca00 ahoj. 2 spajdle mi ju zozadu drzia.
29. feb 2016 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: super
29. feb 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.
@stebota pekne si spravila :wink:
29. feb 2016 o 19:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. nedavno som jedla tortu, ktora bola potiahnuta takou penovou polevou s citronovou prichutou. Neviete poradit, co by to mohlo byt? Marcipan urcite nie.
dakujem
29. feb 2016 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejnus dakujem.. ja budem asi tiez na prvykrat pozivat co najdem najvhodnejsie doma :slight_smile:
1. mar 2016 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu nejaka skupina ako bazarik cukr.potrieb?Mam nejake pomocky ktore mi ostali ,neviete?
1. mar 2016 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.
@biene fu to vobec netusim co to mohlo byt
1. mar 2016 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dush Tu na Mk, je skupina Sladký bazarik .Tam môžeš ponúknuť.
1. mar 2016 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky.. Krasnucke torticky ste popridavali, idem sem šupnúť aj ja svoje minulotýždňovky.. A tento týžden uz nic nepridam, som v nemocnici, v pondelok ma prijali na urológii.. :(:(
1. mar 2016 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.
Ten jezko je roztomily :slight_smile:
1. mar 2016 o 12:33  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 Krásne všetky :slight_smile: A držím palce, nech všetko dobre dopadne :slight_smile:
1. mar 2016 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok