Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jachin
14. mar 2016

Baby prosím nejaký postup na ducha alebo jednoduché strašidlo? 😕

stebota
14. mar 2016

Tá druhá tortička bola špeci pre synovca a tá prvá pre pána s priezviskom Bača dúfam že výstižná 😀 😀

dush
14. mar 2016

Pridavam aj ja svoje krstinove

dush
14. mar 2016

@maya30 vsetky su prekrasne,ale to srdce je genialne <3

mamickajanka
14. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@dush Pre mna je ta prva najkrajsia, aj toho medvedika si ty vyrabala?

dush
14. mar 2016

@mamickajanka Dakujem,aj pre mna..zalezi aj od zelania.Ano vsetko si modelujem sama.

antenka1
14. mar 2016

@nika1985 cele to vazilo 7,5 kg ale bolo to tazke hlavne kvoli ovociu. Plnila som 2x a obe su s bananmi a jahodami. Netreba tie cisla robit velke. Uz by som to spravila menšie, nezda sa to.

antenka1
14. mar 2016

@stebota dakujeeem. Trosku som sa s nou pohrala 🙂

margetakuska
14. mar 2016

Ahojte dlho som nepridavala foto tak sa aj ja idem trosku pochvalit😆prepacte tu tapetku.. joj a tie vase tortuchy no nadhera 😆😆😆😆

1erika3
14. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@margetakuska No tie tvoje su tiez velmi pekne, juuj a ta prva, mnaaaam 🙂

mamka_danka
14. mar 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@margetakuska Vsetky su krasne, sikulka si, vsetky si robila sama?

margetakuska
14. mar 2016

@mamka_danka dakujem a ano robila som ich sama😉

minulin
14. mar 2016

ahojte 🙂 mozem poprosit o radu ohladom fixiek jedlych?
existuje aj biela farba?
ake mi odporucite?
skor tensie...
dakujem Vam 🙂

stebota
15. mar 2016

@dush Tie sú milučkéééééééééé krásne

dush
15. mar 2016

@stebota dakujem 🙂

lenuliatko
16. mar 2016

Žienky, idem prvýkrát kupovať hmotu na jedlú krajku, ktorú máte overenú? Potrebujem takú, kde si viem vyrobiť do zásoby, nie hneď použiť, nejakú flexibilnú. Idem objednávať zo stránky www.natortu.sk , je ich tam zopár, ale neviem, či aj vhodné.

chvapilu
17. mar 2016

Ahoj můj dnešní, a děkuji za pochvalu minulého dortu .Přeji krásný den

makina78
17. mar 2016

po dlhsom case... jelena oslavenec dovolil rozkrajat az po dvoch dnoch :D

zmal22
17. mar 2016

Kočky, prosím vás môžem dať na pivovy pohár penu z rastlinnej šľahačky? Alebo musia byť len bielka nad parou, ďakujem

nika266
17. mar 2016

Práve dokončené 🙂

maria.vinea
18. mar 2016

Kde kupim V Ke kokosovu mucku a kokosovy olej?

nicoletta77
18. mar 2016

@makina78 ten jeleň je úžasný 🙂

denisak77
19. mar 2016

Ahojte,ja dnes len tak poskromne.

zunajda
19. mar 2016

@grasie úžasné!!!

sticker
19. mar 2016

Ahojte. Pridávam moje tohto týždňové a idem sa pustiť do okien konečne. Pekný víkend 🙂

chvapilu
19. mar 2016

ahoj můj dnešní.Hezký víkend

pppeeetttaaa
20. mar 2016

ahojte, krasne ste napiekli.. pridavam moje tohtotyzdnovky.. nejako ma to prestava bavit.. asi potrebujem pauzu..

florentina
20. mar 2016

Pěknou neděli pekařinky. Přidávám jednoho Batmana a musím poděkovat @pristela za inspiraci na kulisy města. Na tvoje se sice nechytám, ale i tak mě to bavilo.

evicaka
20. mar 2016

Ahojte, pridávam kúsky z mojej kuchyne... krásne "veci" ste opäť popiekli, ďakujem za inšpirácie 🙂

blancagon
20. mar 2016

@pppeeetttaaa suprové ,ako si prosím ťa urobila tu korunku? som take tiež robila a rozpadlo sa mi to 😠 🙂 😠