Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maykaaa1122
3. apr 2016

Ahojte, kde zvyknete kupovať marcipán, alebo máte dobrý recept? 🙂

maykaaa1122
3. apr 2016

@gabkostanka krásne tortičky..ako dlho by si potrebovala čas, keby som chcela objednať tortičku?..(okrúhla s motívom) 🙂

rockybalboa
3. apr 2016

@jakelina Dakujem, ale nebude to moc riedke?

jakelina
3. apr 2016

@rockybalboa právě to je tuhý krém, vyšleháš šlehačku, osladíš a zamícháš tam mascarpone a jahody.

pppeeetttaaa
3. apr 2016

@stebota dakujem 🙂

nika1985
3. apr 2016

ahojte ja som hotova konecne mam nohy hore. Akurat zhanam cukriky inak budem nutena prejst na smart co ja teda nerada. A tu je moje trapenie mne tie 3d torty nejdu hadam raz sa dozijem

peciemslaskou
3. apr 2016

prajem pekný nedeľný večer,a pridávam moju trošku

nika266
3. apr 2016

@chvapilu cau,dakujem za pochvalu,farbim si sama teraz som pouzila gelovku ,rozpustim si vo vode a pridam farbu,ked treba viac krajok tak si urobim viacej farebnej vody, aby mali vsetky krajky rovnaku farbu,dufam ze som pomohla

chvapilu
3. apr 2016

@nika266 jasně ,děkuji moc

kasiopeja01
4. apr 2016

@rockybalboa ja robim ako traseny, len rozmixujem jahody a dam miesto kompotu. 2slahacky, do nich plny pohar rozmixovanych jahod, trosku naslaham, pridam 2pudingy ole. Mozes este pridat aj jemny tvarok, ale nemusis 🙂. Je to mnam. Robila som este jednu,ta bola tiez vyborna. Podobna,len miesto rozmixovanych jahod cistych som davala pol kila nie uplne rozmixovanych uvarenych s jahodovym pudingom.

daniela09
4. apr 2016

sovičková

antenka1
4. apr 2016

Cafte dievcence, pridavam svojho maca a prosim poradte mi kde kupujete polystyrenove okruhle podlozky? Ja som na rychlo pozrela dva eshopy a za tri eura...to sa mi zda moooc 😉

patri22
4. apr 2016

Ahoj,můžete mi prosím poradit? Co je potřeba k tomu,abych si mohla na pečení dortů doma udělat živnostenský list,děláte to některá? Děkuju 🙂

anitta41
4. apr 2016
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@antenka1 to si ty piekla toho maca?? waaaau 🙂

antenka1
4. apr 2016

@anitta41 ano ja 🙂. Dakujeeem

kukulka1
4. apr 2016

@antenka1 krásny macko,jak plyšový 🙂

jachin
4. apr 2016

@antenka1 nádherný macko 😉

evkafekete
4. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@antenka1 ako si prosim ta robila tie chlpy na macovi?

gabkostanka
4. apr 2016

@maykaaa1122 dakujem, myslis, ze upiect pre teba? zatial len pre nas a jednu kamosku som robila, tu elsu a annu, som z Revucej. Oblatku objednavam a naposledy dodanie bolo do 3 dni.

kasiopeja01
4. apr 2016

@antenka1 krasny. Ta srst je len maslovy krem alebo aj puding?

rockybalboa
4. apr 2016

@jakelina Vyskusam, Dakujem

rockybalboa
4. apr 2016

@kasiopeja01 Supi, Dakujem. Budem skusat...

denisak77
4. apr 2016

Pondelková rýchlovka.

mitena
4. apr 2016
michaela3011
4. apr 2016

@antenka1 ja si podlozky vyrezavam sama 😅 😀 v baumaxxe a podobne si nakupim polystyren 🙂

stebota
5. apr 2016

@mitena Krááásne kvety 😉

stebota
5. apr 2016

@antenka1 Inak som zabudla ten maco je perfiš.

stebota
5. apr 2016

Ahojte prvá tortička bola pre dvoch oslavencov jeden má rád hory a druhý kávu 😉

mitena
5. apr 2016
evkafekete
5. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@denisak77 velmi peknu rychlovku si spravila 😉