Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stanusa89
5. apr 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

@mitena ta morska je krasna 🙂

katus6
5. apr 2016

@lamps ta torta je famozna, kraaaasnaaaa... Neznaaaa.

lamps
5. apr 2016

@katus6 jééj, ďakujem to je torta spred 4 rokov 🙂

katus6
5. apr 2016

@lamps naozaj? A vedeli by ste mi taku urobit v maji na narodeniny?

ajka82
6. apr 2016

juuuj baby, zaaaavidim vam, (samozrejme v dobrom) ja uz 2 roky poriadne nic neupiekla a normalne mi to chyba... aj ked teda detom mojim som odmietnut nemohla...moc pozerali Heidy ked isiel vecernicek, tak tam museli byt vsetci z rozpravky...aj Petrove kozy 😀 futbalovu som robila kolegyni ked som nemala skusky a tu svadobnu, to som nemohla odmietnut pre mojich naj naj z detstva 😅 a tu orchidku som robila do skoly, mali sme zadanie-vymodelovat nieco, bolo jedno z akeho materialu...vsetko nechala na nas, tak preco toto nevyuzit 😝 Dufam ze o 2 mesiace budem mat uspesny koniec v skole a zas sa mi podari aj viac 😵

jenie123
6. apr 2016

Ahojte kocky, vôbec nestíham sem chodiť.. Vonku je krásne, sme stále vonku.. Pridávam fotky z minulého víkendu 🙂

evkafekete
6. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

tie torticky su vsetky ze waau 🙂

stebota
7. apr 2016

@jenie123 tá coko torta pre mna Tooooooooooop 😵

denisak77
8. apr 2016

@evkafekete ďakujem

alex999
8. apr 2016

Koláčiky na krst 😉

sarah024
8. apr 2016

ahojte neviete mi poradit ako by som na tortu vyrobila sluchadla? nemate skusenost? dakujem

denisak77
8. apr 2016

Ahojte,dnes jedna včielková.

lvka
8. apr 2016

@sarah024 ja som robila nirmalne z potahovky....ja som teda este velka amaterka cize ktokolvek to zvladne lepsie..tie moje vyzerali takto...

zanta3
8. apr 2016

baby vy ste ake sikulky 🙂

mojmacik
8. apr 2016

@denisak77 ten prvy zaber je super...vcielky levituju...nevidno drotiky 🙂

alicka850
8. apr 2016

Popri tych vasich krasach moja amaterska pre svokru na zajtra. Ale mam z nej radost ☺

moonshine1
8. apr 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@alicka850 nato ze amaterska ale pekna aj tak 🙂

margaretkamirka
8. apr 2016
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

@alex999 ten z tou jahodou na vrchu je aky kolacik, prosim ta? vyzera super 🙂

sarah024
8. apr 2016

@lvka dakujem pekne vyskúšam ja som tiež amater

alex999
8. apr 2016

@margaretkamirka Tvarohová kocka 🙂 dakujem

antenka1
8. apr 2016

@kukulka1 dakujem pekne 🙂
@jachin velka vdaka
@evkafekete chlpky su robene cukrarskou spickou
@kasiopeja01 puding urcite nie, to by nedrzalo. Bol to taky experiment, cista improvizacia. Je to bielkovy krem, aj maslo aj cokolada, len skoda ze uz to nezopakujem lebo co ja som tam namiesala...uz nikto nevie 😀
@michaela3011 dakujum za radu asi tam nabehnem aj ja 😉

@stebota inak som zabudla ze moooc dakujem.

Odpisujem z mobilu a to je cista katastrofa, tak len dufam, ze som na nikoho nezabudla 🙂

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kasiopeja01
9. apr 2016

Baby kolko by ste zobrali za tuto 8kg tortru plnenu malinami,poschodia su jedno cokoladove s coko plnkou a jedno smotanovo jogurtove a v torte je kilo malin. Sovibky su burizonka

adrika202
9. apr 2016

cafte ženy , nebola som tu 857 rokov 😀 😀 šikovnice ste riadne , ja som mala konečne týžden bez tort a už nemáááám ani neberiem žiadne objednávky .. len teda ja od istého času som torty nefotila ,bola som rada že to išlo preč z domu ...a uprimne s takou nechuťou som ich už robila že posledné vyzerali ako moje prvé pokusy 😀 😀 😀 na veeeeľmi dlhu dobu ma nikto neukecá na tortu ani moje deti 😀 😀 asi im niekde objednám 😝 ideme sa sťahovať a v novom byte tortový bordel a všetky serepetičky ostanu zavreté v jednej velkej krabici 😝 a to stretko už dakto zorganizujteeee 😀 😀

lubkavargova1
9. apr 2016

@alicka850 podla mna je pekna... a tie macicky tiez su krasne 😅

lamps
9. apr 2016

ahojte sladulienky, pridávam tortušku a želám Vám krásny víkend

pppeeetttaaa
9. apr 2016

dievcence ja som robila tento tyzden jednu mega na akciu jednej firmy.. mala som ju nadiktovanu takze som vela nenavymyslala, chceli aby sa dala rozdelit na 4 samoststne torty aby ich mohli v sale umiestnit na 4 rozne miests.. tak boli spokojni.. ja som tyzden nespala ale mam to za sebou 🙂 mam len pracovnu fotku lebo som nevladala to nosit do kuchyne.. tak foto len z pivnice ze ako to vyzera spolu 🙂 a logo bolo potom na bielom podklade.. hadam mi poslu nejaku peknu profi fotku.. vyse 33 kil..

blancagon
9. apr 2016

@jenie123 krasne. Na toho barta si mala šablonu?

blancagon
9. apr 2016

Napiekli ste krasne ja len tuto jednu, taku jednoduchu.

lvka
9. apr 2016

ahojte 🙂 ja dnes takto bez potahu 🙂