• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@adrika202 Aké číslo si dala, že 857 rokov :grinning: :grinning: Ja som si myslela, že len nestíhaš pridávať foto... to vážne si s tým sekla? Na jednej strane obrovská škoda, lebo teda vždy som sa kochala tvojimi výtvormi... No na druhej strane úplne chápem. Nerobím ani zďaleka množstvá, ako si robila Ty a som aj tak "vyfľusnutá" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lamps Andrejka ako vždy krásne, roztomilá tortička :dizzy_face:
Ja pridávam tri moje. Mierne odfláknuté... dalo sa vyhrať aj viac, no nevládala som. Pekný víkend babuľky :slight_smile:
9. apr 2016 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Tortičky za tento týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Ahojte pridavam moje dve taka oddychovka pred buducim tyzdnom. Ani naradie neschovavam a dnes v noci zacinam
9. apr 2016 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@adrika202 úplne Ti rozumiem, aj ja už robím s odporom :confounded: Pomaly, ale isto budem končiť... ináč prajem nech sa Vám krásne býva v novom :slight_smile:
9. apr 2016 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozdravujem Vás , ako to tu čítam, tak už viaceré prestávate piecť , ja už tiež tak pomenej pečiem , chodím do práce tak nestíham. Teraz som mala len jednu , požiadavka čokoládová , tak som spravila s ganache , uvidím či sa bude páčiť .
9. apr 2016 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@dzjanetta dakujem.. Si moc zlata.. Určite sa podaria :slight_smile::slight_smile:
9. apr 2016 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon dakujem.. Ano, mala som šablónu.. Vytlacim si obrazok a potom už len podľa neho vyrezem :slight_smile:
9. apr 2016 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kasiopeja01 nadhernaaaaa :slight_smile:
9. apr 2016 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja týždňovka
10. apr 2016 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@lubkavargova1 dakujem, mala som z nej radost, ale ked tu pozeram vacsinu dielok, moje maju od dokonalosti este daleko :relaxed: ale to nevadi, robim len rodine a vzdy potesia :relaxed:
10. apr 2016 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicka850 je pekna...ja som tiez maximalny amater, ale peciem vzdy s laskou. Nie pre imidzovky...a komu sa nepaci, nech si upecie sam! :grinning:
10. apr 2016 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ten diník či dráčik je rozkošnýýý :dizzy_face:
@nika1985 tá miniee je úplne rozkošnááá :dizzy_face:
@adrika202 kvetkaaaaa a to čo?????? ja že nepečieš, bo furt šiješ /si chcem u teba objednať pre vošku :p /, ty kedy vlastne spíš a chodíš na záchod?????? :fearful: no škoda ťa preškoda, ale zas nemôžeš robiť niečo, čo sa ti hnusí, veľmi dúfam, že po potrebnej prestávke sa k tomu vrátiš, aspoň rekreačne, že 1 torta za mesiac, len tak pre radosť :slight_smile: a nech sa vám v novom dobre býva :slight_smile:

inak teda ja tiež som na tom podobne, čo sa vyhoretosti k tortám týka, trošku to súvisí aj s mojim nie moc ideálnym zdravotným stavom, stále som chorá, nevládzem, už som aj ja stopla nové objendávky, potrebujem pauzu, oddych, bo v takomto stave tortovať popri práci a rodine, si pekne koledujem :-/
no a pridávam aj malú tapetku za posledné týždne :slight_smile:
10. apr 2016 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Ahojte kocky.. Pridám moje vikendovky.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
10. apr 2016 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@grasie úžasné tortušky,neskutočnéé :astonished:
10. apr 2016 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásne ste napiekli zase a to množstvo teda u niektorých obdivujem,ja tento týždeň dve.
10. apr 2016 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@grasie Tánička, ďakujeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja pozerám na toho "tvojho" chlapa v plavočkách a som z neho úúúúúúúúúúplne, ale úúúúúúúúúplne paf. Na najbližšom stretku sa na teba nalepím a budem veľmi pozorne sledovať tvoje šikovné ručičky, ani dýchať nebudem. Aj hubu budem mať dokorán otvorenú, aby som to, čo nezachytím očami a ušami aspoň pusou zachytila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2016 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@kukulka1 ďakujeem :slight_smile:
@lamps chi chi no neviem neviem andrejka, jeho výroba bola veľmi zábavnáá, som si pri nej uvedomila, aký som strašný amatér, toto a ani podobné už ja nikdy nedám :grinning: pokus, ktroý sa mi vymkol spod kontroly, mal to byť kolegov kamoš a je z toho kolega, a ja prisám vačku netuším, ako sa to stalo :confused: :zipper_mouth: :sweat_smile:
ale som rada, že kolega bol aj tak spokojný, a že feši držal po kope, bo stabilita sa mi tiež trošku vymkla spod kontroly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2016 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
auticko a jedna na temu <3
10. apr 2016 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@grasie dakujem pekne od Teba teda aka poklona. Len si oddychni bolo by skoda aby si skoncila asi potrebujes len pauzu a brat si menej mas ich vsetky tak premakane Ty zena asi ani nespis pri tolkych detoch praci a vsetkom este aj toto neviem si to ani predstavit.
10. apr 2016 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cafte babulky, ja uz ani neviem ako dlho som tu nebola....chvalim torticky, no uz ani nestiham lajkovat...ta robota, decka, skoly, kruzky...to je besnota... :frowning2: :unamused:
pridavam svoje posledne dve... :wink: take fasa temy pre mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. apr 2016 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Nádherná tortička....normálne je škoda že sa tomu nevenujete viac,videla som už veľa torticiek máša a medveď ale táto je top. :slight_smile:
10. apr 2016 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, PROSIM PROSIM RADTE :frowning2: ,,, mam takuto objednavku na tento tyzden a bojim sa jej tak trosku, aj preto ze je poschodka, ako to vrchne poshchodie tiez dat na podlozku a pod nu vystuzit ...a ten mantinel na vrchnom poschodi davat najskor alebo az potom ako dam na tortu spodnu? SURNE, aj postupy nejake videa ,,, nieco som kukala ale z casoveho hladiska nestiham ,,dakujeem za kazdu radu,,, dufam, ze to nepobabreeeem :frowning2:
10. apr 2016 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@dush moc milé dortíky, krásně rovné a vypracované

@jenie123 paráda jako vždy

@grasie drž se a uzdrav, já úplně chápu jak ti je. Já ani nepeču a kolikrát večer melu z posledního. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dort je parádní a moc mi budou ty Tvoje nádhery chybět
11. apr 2016 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dzejnus Ahoj ja by som urobila komplet spodnu tortu daj vystuhy vrchnu daj na podložku urob mantinely prenes na spodnu a dozdob drzim palce :wink:
11. apr 2016 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.
@dzejnus urcite to zvladnes :slight_smile:
11. apr 2016 o 11:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Dakujem :slight_smile:, mala som dost pochybnosti, ci sa tie sovy budu podobat. Manzele povedal, ze vyzeraju ako pokemoni :D
11. apr 2016 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie To su tak nadherne torty. Kiez by som aj ja raz take vedela robit :slight_smile:
11. apr 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem pekne za pochvalu,vazim.si to :wink:
11. apr 2016 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.
baby tie torticky vsetky vyzeraju prekrasne :slight_smile:
11. apr 2016 o 13:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem vás pekne poprosiť, mám robiť krstinovú tortu pre ročné dievčatko, nechcú papučky, nechcú babätko....nemáte nejakú inšpiráciu, alebo nerobila niektorá z vás???? Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
11. apr 2016 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok