• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@jenie123 krásne a tie kvety nádhera.Na tu baletku je niekde šablona?
10. máj 2016 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pppeeetttaaa moja podla mna je to poliate bielou coko a ako pisali holky su farby na coko asi to budes musiet kupiť ziadna miror :wink:
10. máj 2016 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota ahoj, a to asi musim len objednat lebo u nas som farby na coko nevidela ani.. aj ked este som nasla na nete ze jedna pouzila citronovu polevu a zafarbila tak uvidim co z toho nakoniec bude :slight_smile:
10. máj 2016 o 19:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, pecie niekto Zilina -okolie makronky na objednavku? Dakujem
11. máj 2016 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota ahoj :D prosim Ťa môžeš mi napísať ako si robila tu bielu čokoladu ?? myslim kolko čokiny a kolko cery a ako sa s nou robilo?? vopred ďakujem
11. máj 2016 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon dakujem velmi pekne.. Šablóna možno je, ale vobec netuším, ja som si našla obrazok a podľa neho vyrezala
11. máj 2016 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zhadvigova ja neviem nerobim podla receptu tak odhadom zarabam. tvrda neviem ked idempotahovat nanovo ju zohrievam v mikre. mne ide pekne ono sa s tym asi treba naucit robit a aj zarabat ju ja s nou robim uz od zaciatku a nedam na nu dopustit mne sa zo smartu nehovorim ze potahuje zle ale neni som zvyknuta. a samozrejme aj na smarte vidiet ked ti kvapne voda alebo nieco je to uplne to iste ja napr. mmf nerozoznam od smartu pokial neokostujem
11. máj 2016 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já přispěji jen skromně. Nelince do školky.
11. máj 2016 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pppeeetttaaa skus tu citronovu to ma nenapadlo a farby na coko nemam skúsenosť ale našla som to iba na nete :wink:
12. máj 2016 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lunija použila so 4 biele 100g cokolady bez cery lebo biela coko je samy tuk ci co to tam je, ceru ked das do bielej coko potom to strašne zle tuhne ja som spravila cipkove mantinely nechala dobre zatuhnuť a potom poliala vrch, cipku som davala dole až ked to stuhlo ale ked sa to kraja treba to vybrať skôr z chladnicky a mať dobre horuci nôž lebo sa lame treba na to upozornit . :wink:
12. máj 2016 o 06:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stebota veľmi pekne ďakujem .Tvoja vyzerá krásne ,ale asi nebudem riskovať.
12. máj 2016 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 prosím ťa ešte otázka ta bielková pena na pive to je nad parou šlahané bielka či ešte aj inak ešte robené? Ďakuvala :slight_smile:
12. máj 2016 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus ved to bola moja druha torta s bielou coko natri na celu čipku nie ako ja múúúdra len na vzor a pôjde to z mantinelmi sa nerobí zle.
12. máj 2016 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim o radu, chcela by som dcerke urobit nejaku takuto tortu, ako postupovat pri vyrobe tej sovy? vystrihnut si z papiera, polozit na potahovku a vyrezat?
dakujem za radu
12. máj 2016 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
dievcata idem si k vam zase po radu....na buduci tyzden idem piect tortu a chcela by som urobit kapucinovy krem slahackovy....ako na to ??mate overeny odskusany s ohlasmi zakaznikov??dakujem za recepty... :wink: hladala som na nete ale tam su vacsinou maslove
12. máj 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 moze byt tym že som dala viac cukru aby sa mi to nelepilo?
12. máj 2016 o 16:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento týžden len cupcake do škôlky pre moje detičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2016 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@liat presne tak :slight_smile:
12. máj 2016 o 17:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liat alebo pouzit vykrajovacku v tvare vajicka...a mesou vykrajovackou potom "odkrojenim " ziskas uskaaa...atd
12. máj 2016 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj můj dnešní,přeji pěkný den
13. máj 2016 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Ahojte tak mam dalsiu otazku: Vystaci mi 1kg hmoty K2 na potiahnutie poschodovej torty dole priemer 23 cm a hore ani neviem aky? Plus ostane mi este na postavicky macika hore na vrch torty? Chcela som kupit smartflex velvet, ale maju iba 2,5 kg balenie a to ja nespotrebujem
13. máj 2016 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu kraaaaasa :wink:
13. máj 2016 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majrab určite by malo je to mala torta aj ked je poschodova vrch musi byť predsa menší jedine že by bil macík obrovskýýýýýýýýý.
13. máj 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota dakujem :slight_smile: lebo chcela som kupit smartflex flower ten 0,7 kg a 2 balenia marsmelow,ze spravim na potiahnutie mmf no cukriky nemaju a ani nikde v potravinach co som pochodila tak som hladala alternativu :slight_smile:
13. máj 2016 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, možno to sem nepatrí... ale prestávam piecť a predávam veci na pečenie, ktoré mi ešte zostali. Ide len o značkové veci, nemám žiadnu Čínu.... tak prípadne pozrite ku mne do bazárika, či sa vám niečo nehodí....
13. máj 2016 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota a prosim ta este by som sa chcela spytat K2 mam rozvalkat na praskovom cukre?
13. máj 2016 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majrab Ja som s nou robila našťastie len raz aj to už dávno asi s tym nič nepokazíš.
13. máj 2016 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu su tortičky,za tento týžden a jedna zabudnuta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. máj 2016 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@stebota a preco nastastie? Mam si kupit radsej inu?
13. máj 2016 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak přidávám dnešní druhý a moc děkuji za pochvalu ,

ahoj tak přidávám můj dnešní druhý,a moc děkuji za pochvalu minulého dortíku,pěkný víkend
13. máj 2016 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok