Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
7. jún 2016
pppeeetttaaa
7. jún 2016

@lamps jej dakujem.. :*

lamps
7. jún 2016

@pppeeetttaaa dá sa to z tých fotiek pochopiť?

pppeeetttaaa
7. jún 2016

@lamps ano 🙂 velmi pekne.. slzicka, mosticou hviezdicovou tam pichnut, podla nej potom nastrihnut lupene, gulatou kosticou stensit ns lupienok a strcit draat 🙂 uz len aby to aj tak jednoducho islo 🙂 mne sa vsetky torty tak pacia co robis.. su take "ine".. ja hned viem ze ktora je tvoja torta 🙂 a mam kopec ulozenych tak ak tu potom uvidis nejaku kopi nehnevaj sa ale ja take krasne sama nevymyslim.. z tychto kvetov si robila svadobnu 3 poschodovu a kvety si zviazala do tvaru srdca.. tu som povedala ze aj ja raz urobim lebo ta je top.. kraasna jemna elegantna.. no neskutocna.. len ako si to na tu tortu prichytila 🙂))))

lamps
7. jún 2016

@pppeeetttaaa juuuuj, toto mi na noc nerob, lebo nezaspím, tooooľko chvály 😵 😵 😵 😵 😵, aaaaale ďakujem a kľudne sa inšpiruj. Srdiečko som prichytávala na tortu takými drôtikmi v tvare písmena U, ním som uchytila "venček" a zapichla do torty

stebota
8. jún 2016

@elamaslakova jeeej dakujem

stebota
8. jún 2016

Ahojte dievčence robila ste niektorá nugátovú plnku,?Prosííííííím ak áno sem recept dakujem 😉 😉 😉

tinuskaha
8. jún 2016

@stebota ahoj ja som raz robila podla tohto receptu a chutila..davala som obyc.maslo a aj nugety trosku viac som dala http://raspberrybrunette.blogspot.sk/2015/06/nu...

pppeeetttaaa
8. jún 2016

@lamps dakujem este raz :D a mas niekde aj album? lebo tu na koniku ho nevidim..ze kam mozem chodit okukaaavat :D

nika1985
8. jún 2016

ahojte pouzivate niektora cokoladu ci polevu WILTON CANDY MELTS. Je vazne taka ze sa neroztopi uz viac krat? nie ako cokolada? chcem robit detom do skolky cakepops stale rozmyslam cim ich ozdobit bude teplo nech to neni vsade tym ze kazde musim samostatne balit toto by bolo super ak to netopi potahovat 50kusov sa mi vazne nechce. a kolko vam cca vyslo z jedneho sacka dakujem

stebota
9. jún 2016

@tinuskaha dakujem

alicka850
9. jún 2016

Baby odhodlavam sa na drotikovanie kvetov, ktorému sa roky uspešne bránim. Kupila som floristickú pásku, ale ked to okrucam okolo drotu, tak mi to nedrží. To má lepoť, či to mám ja natrieť lepislom, či čo s tým ? 😀

nika1985
9. jún 2016

@alicka850 natahuj ju ako ju obmotavas

alicka850
9. jún 2016

@nika1985 to robim,ale sklzava mi z toho drotika

sticker
10. jún 2016

Ahojte. Dlhšie som neprispievala, ale poctivo som prezrela všetky dielka 😵 Trochu otapetujem teraz, sa ospravedlňujem. Inak svadobná potiahnutá snow white a teda neviem... Oproti smartu krásne biela, vážne, ale trochu spravím pohyb a už každý milimeter prachu na nej vidieť a je teda o dosť mäkkšia, čo má pri vaľkaní výhodu, ale zase vidieť každý dotyk čo i len jemný. Chuťovo tiež ok. Snáď si na ňu zvyknem, lebo som si 6kg objednala 😅 😝 😀

stebota
10. jún 2016

@alicka850 nemôže sklzavať omotávaj do šikma a naťahuj držím palec 😉

hanboo
10. jún 2016

@lamps fotky s navodom - paradaa! do slova a do pismena. Vzdy ma zaujimalo ako sa kvietky robia a nikdy som na to nevedela prist. Vyzeralo to tak narocne 🙂

emarekova
10. jún 2016

ahojte.mam zltu,cervenu,zelenu a modru farbu. da sa z toho namiesat hneda a cierna???

lamps
10. jún 2016

@hanboo som rada, že návod pomohol 🙂

lamps
10. jún 2016

@emarekova hnedá sa dá namiešať, čierna? no neviem ... asi nie, skôr len takú tmavú fialovú alebo tmavú hnedú budeš z toho mať

emarekova
10. jún 2016

@lamps vdaka a tu hnedy prosim z akych farieb?

emarekova
10. jún 2016

@lamps *hnedu, uz pisem jak madarko

lamps
10. jún 2016

@emarekova skús dať trošku žltej, červenej a zelenej

emarekova
10. jún 2016

@lamps ok,sice az za dva tyzdne,ale radsej sa chystam skor.vdaka 🙂

nika1985
10. jún 2016

ahojte baby co robite slane torty ako si za to pytate na vahu ako sladke ci ako?vdaka

moncurienula
10. jún 2016

@emarekova ciernu mozes vyskusat cervenu, modru a zelenu aj ked nie som si celkom ista ci vyjde z toho pekna cierna ako by bola kupena :/

emarekova
10. jún 2016

@moncurienula to by nevadilo,potrebujem len trocha na oci a tak. Lepsie su asi gelove farby ako v prasku,ci?

elfka.elfka
10. jún 2016

@emarekova v lidl maju vypredaj ciernej v polovicnej zlave.

denisak77
10. jún 2016

Po dlhšej dobe,niečo odo mňa.

bijaba
10. jún 2016

@denisak77 na tej tretej torte od spodu si ty robila kvetinky? a to hnede po obvode to je co? 🙂 vyzera veeeelmi dobre!!