• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
@alex999 waw, superna je :slight_smile: to je biela coko,ci?
2. júl o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dzejnus dakujem, je to biela mirror poleva :wink:
2. júl o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
tak som uz aj ja "pobozkana" alebo ako s priemeru 26 urobit 28 :slight_smile: ...staci ked sa pri otacani naplneny korpus (o polnoci) zosmykne...nastastie mi nespadol az na zem ale som ho zachytila...ja cela spinava ako prasa,z korpusu sikma veze z Pisa + koloseum v Rime,doma ziadne nahr.suroviny na pribinaka...nuz som ho nejako upaplala (spodny korpus na z Mc Quena) ..povodny zamer bol akoze skaly len vrchna cast,no musel byt aj ten spodny,kedze bol z neho "mnohotvar"...ale zakaznik povedal,nech neriesim,ved to aj tak skonci v bruchu :slight_smile:
a moje prve kvietky na drotiku magnolie...tie moje sa skor podobaju na lekno :slight_smile:
2. júl o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (26)
..jedna pre neterku, ale nie moja výroba :slight_smile:
3. júl o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
Nádherné torty ste hotove majsterky cukrárky naozaj nádherné,možem sa spýtat ako sa robí ta krajka nejaky postup??Dakujem
3. júl o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky.. Kraaaasne torticky ste popridavali.. :slight_smile::slight_smile: ja sem dávam za posledné 2 týždne, takze sa moc ospravedlňujem za tapetku :slight_smile::slight_smile:
3. júl o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (28)
3. júl o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (20)
mam dost v tomto teple...
3. júl o 17:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (27)
@margetakuska ja som robila sice iba raz dvoj srdce ale klasika som si spravila srdcia a vyzerala som z nich tam kde sa to spaja a prekladala nemam formu vzdy som rezala z opacneho aby sa mi to akoby prekryvalo neviem to akosi vysvetlit ale hadam chapes :fearful: drzim palce
3. júl o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jenie123 nádherné..prosím akú plnku si dávala do tejto torticky
Idem robiť niečo podobné sebe na narodky :slight_smile:
Ďakujem
3. júl o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@dzjanetta dakujem.. Išiel do nej pribinacik :slight_smile:
3. júl o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps :laughing: este stale si moj vzor. Aj s lunarnym modulom :laughing: Ten je top :joy::joy::joy:
3. júl o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kasiopeja01 krasne motyle. Z coho si robila?
3. júl o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jenie123 ďakujem myslela so si..:slight_smile:
3. júl o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. júl o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, trosku neskoro ale nevedela som sa sem nejako dostat.. moje vikendovky.. uz len tento vikend a praazdniny budem mat aj ja :slight_smile:
4. júl o 08:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (26)
ahojte ja som mala tento tyzden nejako na kazdy druhy den sice to bolo take lazo plazo ale tusim radsej jeden dva dni bordel v kuchyni ako toto. zacinala som tou motorkovou na stredu ta tu uz je.
4. júl o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (23)
@pppeeetttaaa jéj! túto korytnačku si pamätám. Pripomenulo mi to staré dobré rozprávky :slight_smile: tortičká krásna :slight_smile:
4. júl o 13:05  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016 (39. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alicka850 boli kupovane. Chcela som objednat tlacene na fondane, ale kamoška, pre ktoru bola torta robena chcela nejedle,objednala si ich z internetu :slight_smile:
4. júl o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 dakujem, ja som formu dostala teraz nedávno... lenže nevyjde tých 60 porcií, potom mi napadlo, že si kúpim veľké srdce a urobim tak ako si písala ty:wink: lenže srdce mám len maličké takze musím kúpiť velkeee
4. júl o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@melynda dakujem :D
4. júl o 14:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. júl o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. júl o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (13)
Ovocný dort
6. júl o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6. júl o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (10)
@lamps Dobrý deň, chcela by som sa Vás poprosiť o radu.Tá dvojposchodová tortička s kvietkami mala prosím aké rozmery?Potrebovala by som urobiť pre cca 20 ľudí.Mohla by mať rozmery 22 a 16 a plnená 3 krát?Nebude to veľa?ďakujem moooc
7. júl o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andriska1 tortička mala 4 kg a priemery 20 a 14 cm, plnena bola na dvakrát. V spodnej bol karamelovú maslový krém a vo vrchnej čokoládový krém a mascarpone a jahody. Torta pre 20 ľudí by mala vážiť asi 4 kg, na osobu sa ráta 200g. A prosím pekne tykajme si:grinning::grinning::grinning::grinning:
7. júl o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps ďakujeeeem veľmi pekne,veľmi si mi pomohla :slight_smile: :wink:
7. júl o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj moje dnešní práce, hezký večer přeji
7. júl o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (20)
moje tento týždeň :slight_smile:
7. júl o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (19)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok