Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

emilkaaa
10. okt 2016

Ahojte dievčata. Chcem Vás poprosiť o radu potrebujem použiť na tortu túto http://www.sugaricing.com/ProdustPage.aspox?pro...
Skúšala som to s hmotou smartflex velvet a nešlo mi to. nemáte s tým niekto skúsenosti, akú treba hmotu použiť? Ďakujem za každú radu potrebujem to teraz spraviť na piatok na svadbnú. Ešte raz veľká vďaka.

emilkaaa
10. okt 2016

@emilkaaa opravujem na tejto stranke najdete su formu http://toptorticka.sk/product.php?id_product=2473

emilkaaa
10. okt 2016
nika1985
10. okt 2016

ahojte my sme dnes prisli po super vikende mala som preto len jednu tortuchu a par maffin

emilkaaa
11. okt 2016

ahojte náhodou recept na dobre mafiny. Ďakujem

evasil
11. okt 2016
nika1985
12. okt 2016

@emilkaaa ahoj nerobila som presne tento vzor ale tie formicky su na jedno kopyto teda aspon myslim ja mam toto. robila som to zo smartu vyvaklat na uplne tenulinko nechat chvilku a potom supnut na tu formu a zehlickou zazehlit a dat na chvilku do mrazaka ale a vybrat robila som to nejako na obed a davala na dosku cele som to obalila do potr. folie a nechala do vecera bolo to take akurat neroztahoval sa mi aspon vzor a islo to rychlo. pisem ako madar prepac dufam,ze aspon nieco pomoze

emilkaaa
12. okt 2016

@nika1985 Ďakujem

veronkaj
13. okt 2016

@emilkaaa ja mám tiež také formičky a robí sa to dobre - robím takto
na tenúčko si vyvalkať hmotu ja velvet, položím na formičku a z jednej strany priložím valček, zatlačím a postupne idem dopredu , tým, že je to hore len položené tak valčekom postupne zatláčaš a posúvaš , špáradlom potom vyberiem to čo tam netreba, jemne potriem to čo chcem nalepiť lepidlom chytím celú formu priložím k torte prejdem rukou po forme- jemne pritlačím a z jednej strane postupne odkrývam takto väčšinou 2,5 krát urobím a mám to na torte za 15 min.
nič do chladničky

kendova_anna
13. okt 2016

@evasil na taketo ovocne torticky sa neviem vynadivat, su krasne 😉

jakelina
13. okt 2016

Peppa pig čokoládový dort

evasil
13. okt 2016

@kendova_anna velmi pekne dakujem 🙂 🙂 🙂

emilkaaa
13. okt 2016

@veronkaj ďakujem za radu budem skúšať

nika266
13. okt 2016

No polnoc odbila a ja mam dobojovane 🙂

blancagon
14. okt 2016

@evasil takú tortu by som napiekla aj ja s radosťou nášmu deduškovi s takou čččččččíslicouuuuuuu 🙂 🙂 🙂

evasil
14. okt 2016

To verim aj ja si cim dalej uvedomujem aky vzacny clovek to je velmi skromny mily usmievavy dedusko na stovku som mu piekla knihu ja robievam vrch zo suseneho mlieka ale vlani aj dnes som sa rozhodla pre cokoladovu az sa mu lepsie papa

jachin
14. okt 2016

Tak dnešná malá so zadaním kvety a motýle:

alex999
14. okt 2016

Nemo 4,5 kg 😉

veva45
14. okt 2016

Potrebujem poradiť recept na korpus obdĺžnikový 30 x 21. Najlepšie olejový. Pls. Celkom som zúfalá. Nic neviem najst...

lucula73
14. okt 2016

@nenullienka ahoj...a toto by ti nepomohlo?
http://dorty.artmama.cz/postup-na-masinku-tomas...
je tu uplne podrobne nakreslené ako si vláčik vyrobiš aj sama...tiež som taký robila..

alex999
15. okt 2016

Tortička na krstiny 5,5 kg 😉

pppeeetttaaa
15. okt 2016

ahojte chvilku som tu nebola tak sa mi to nakopilo.. tortuse za 3 vikendy..

denisak77
15. okt 2016

Krásne tortičky ste popridávali. Chodím sem málo,ale občas nakuknem a popozerám čo ste popiekli. 😀 .A toť,moje.

zuzka7512
15. okt 2016
evala777
16. okt 2016

ahojte, toho týždňa to boli tieto dve... 😉

peciemslaskou
16. okt 2016

Peknú nedeľu prajem,moja troška:

blancagon
16. okt 2016

A pieklo sa zaseeee vidim krásne ste napiekli babenky.

nika1985
16. okt 2016

Ahojte pekne ste popiekli a teda tie pocty ja mam take oddychove obdobie aj mi to celkom vyhovuje. Moje vikenovky

florentina
16. okt 2016

I když se mi téma zpočátku moc nezdálo, tenhle dortík jsem si nakonec moc užila...

belka
17. okt 2016

moje dve torticky 🙂