• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

3. decembra 2016 
17. okt o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (24)
prva nepotahovanaaa pre sestru :slight_smile: a hrozny minecraft
17. okt o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (20)
:slight_smile: no jeeejda nove su len prva a posledna,len mi ani neviem ako mi nacitalo aj ine tortyyy
17. okt o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojmacik ta posledna je paradna co sa ti nepáči?
18. okt o 06:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Strašný týždeň chvalabohu teraz bude len jedna :grinning:
18. okt o 06:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (24)
Zienky nemate nejaky odskusany recept na korpus zo spaldovou mukou?
18. okt o 10:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stebota ako trochu som sa zle vyjadrila...ja ked pocujem tema minecraft,tak mam hrozu v ociach :slight_smile: ... tu nastastie nechceli celu stvorcekovu :slight_smile: ...a BTW aj ja som Marcela :grinning:
18. okt o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
víkendové detské tortičky so zajkom a minnie baby
18. okt o 12:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (18)
Ahojte,prosim Vas,ak dám mascarpone krem (so šĺahačkou),dam aj na boky torty a okolo trubičky nenavlhnu mi do zajtra?ci radsej ich tam prilepiť až ráno? Ďakujem :slight_smile:
18. okt o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@balambi radšej ráno :wink:
18. okt o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, poraďte nejaký dobrý recept na gaštanový krém do torty. + otázka aký korpus k tomu? klasický piškót alebo kakaový alebo orechový? Ďakujem
19. okt o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizu89 robim klasika len zmenim muku u nas doma do vsetkeho davam iba spaldovu a vselijaku muku len nie bielu :wink:
19. okt o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liat hoci aj pribinak vanila a supnut tam jedno gastanove pyre alebo mascarpone a do toho pyre mne to chuti s coko korpusom a visnami, malinami
19. okt o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 Nika a nemáš potom problém napr. s výškou korpusu, keď zameníš ob. múku za špaldovú? Robíš tak aj verziu mramoru? :slight_smile:
19. okt o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 takze mozem namiesto polohrubej muky dat spaldovu celozrnnu do korpusu?ci radsej pol na pol?
19. okt o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker nie este sa mi nestalo klop klop lebo sa mi to hned pototo bezne vsetko zamienam a este teda klop klop
@mizu89 neviem aku mas ja vacsinou davam hladku za hladku a tak ale myslim ze v pohode je ich teraz uz milion druhov jedine kedy mi nevyslo ked som dala celu davku raznej tak to bolo take divoke drzim palce
19. okt o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 Ďakujem :slight_smile: A dúfam, že sme to teda nezakríkli a bude sa dariť aj ďalej :grinning: Lebo ja to mám tak isto :grinning:
19. okt o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 kupili mi spaldovu celozrnnu neni napisane ci je hladka.je tam obrazok chlieb a pisuze doporucuju v kombinacii s hl. Psenicnou alebo ovsenou mukou
19. okt o 14:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizu89 tak ak neurcili ci musi byt iba cisto tak dat vacsiu cast tejto a trosku druhej ked sa ti to nezda drzim palce
19. okt o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://varecha.pravda.sk/recepty/kakaovy-olejovy-korpus-na-tortu-fotorecept/17134-recept.html

Dievcata,idem robit tento korpus dcerke na tortu.uz som ho robila je velmi dobry len teraz chcem vynechat kakao.moja otazka je ako nahradim 30g kaka = 30g hladkej muky?ci mam dat viac alebo menej muky miesto kakaa?dakujem za odpoved.som amater ale uz ste mi tu nie raz dobre poradili:slight_smile:
19. okt o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 dakujem
19. okt o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte mne to dnes nedalo kamoska mi poslaal recept na sacherku este som to nejedla a ani nerobila celkom fajn mam ju robit zevraj doma miesto pernika :slight_smile: jemne som si to pomenila so spaldovej muky, trstinoveho cukru
19. okt o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
19. okt o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (16)
@simaaprilova ahoj pridaj hladku muku namiesto kakaa tych 30g. :wink:
20. okt o 06:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 tetaaaa a recept čo?
20. okt o 06:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj můj první naháč.přeji pěkný den
20. okt o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (22)
@stebota dakujem krasne uz sa to pecie:slight_smile:
20. okt o 12:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stebota co by si ty chcela prosim Ta prid ochutnat a potom Ti dam :grinning:
20. okt o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Prosim vas - viem ze o cenach sa tu nebaví, ale predsa... Viem, kazdy ma ine... Marcipanove torty davam cele roky V PRIEMERE po 11e/kg. Nahe torty davate o okolo lacnejsie? Alebo cena je ta ista ako pri marcipanovych? Ludia sa podla mody dopytuju v poslednej dobe nehych toriet, ja vsak staleneviem co za cenu stanovit....

...viem, ze tu ceny nezverejnujete vacsinou, len ma zaujima rozdiel... dakujem vam za radu zienky :-*
20. okt o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nani1122 ja dávam nahé torty napr. 3 poschodovú za 100 + cena ovocia, kvetov... niekedy vyjde naozaj aj viac ako marcipánová podľa toho čo chcú... Mne vychádza cena marcipánovej 3 poschodky okolo 120 eur , tiež som 11eur/kg
20. okt o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok