• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
@lucinda2307 teda cena je skoro rovnaka ako pri marcipankach? mozem sa este spytat,ake kvety davate na nahe torty? ja som tam zatial davala len marcipanove, ale vidim, ze sa davaju zive, len tie ,,jedle,, zive v mojom okoli nie je moc zohnat...
20. okt o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nani1122 dávam nejedlé , poväčšinou som robila len s ovocím, teda najviac s ovocím, potom sem tam kvet. To bol lysiantus- dúfam,že sa to tak píše a teraz mám na víkend s ružami. Ja si vždy vypýtam ampulky a dávam ich aj s vodou do torty , Prípadne, keď nemám, tak ich strčím do slamky -klasickej na pitie a dám ich na noc do vody a ten jeden deň vydržia aj bez vody ...keď si brali torty na svadby v piatok , do soboty boli ok. Pridám foto
20. okt o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. okt o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (14)
@simaaprilova včera som piekla ten tvoj recept aj s kakaom aj bez super vidiš mam iný a uplnou nahodou nech sa darí :wink:
21. okt o 06:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@chvapilu nahačka uplne že waaau a že prvá :wink:
21. okt o 06:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 ved dočkaj všetko bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt o 06:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stebota ved cakam si mi tento tyzden ani nevolala :frowning2:
21. okt o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte po dlhom čase aj ja trošku prispejem....
21. okt o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (18)
Na dnes hotovo :slight_smile:
21. okt o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (16)
Ahojte dievčence, ďakujem za predchádzajúce páčitká. Dnes som odovzdala túto svadobnú:
21. okt o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (18)
ahojte, moje vikendovky pridavam..
22. okt o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (26)
@pppeeetttaaa nádhera a to množstvo nechápem ako sa to dá :slight_smile:
22. okt o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Moj dalsi pokus o tortu. K birmovke. Holubica hruuuza. Ale zostava doma :slight_smile:
22. okt o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (10)
@kukulka1 dakujem :slight_smile: no popravde s odretymi usami a s minimom spanku kedze chodim aj do prace.. ale ja to mam vzdy rozdelene nikdy to nieje na jeden den.. :slight_smile: toto konkretne bolo na stvrtok jedna, na piatok a na sobotu po 2 :slight_smile: ale aj tak toho bolo dost... uz som povedala ze sa nedam na tolko ukecat.. :slight_smile:
23. okt o 07:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pppeeetttaaa no a popri práci si to už vôbec neviem predstaviť ale si veľmi šikovná,tortičky sú dokonalé :wink:
23. okt o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ze tobogaaaan :slight_smile:..z mojej strany nespokojnost s pracou...uvidim ako sa pacil Tobikovi :slight_smile:
23. okt o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@kukulka1 dakujem ale este sa mam co ucit :slight_smile:
23. okt o 15:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,chcela by som poradit.idem piecť dcere tortu a chcem dat pribinacikovu plnku a jahody,len neviem aky korpus by sa k tomu hodil a ci treba platy aj niecim pokvapkat.som zaciatocnicka:relaxed: dakujem
23. okt o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHojte moje vikendovky
23. okt o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (14)
Ahoj dortařinky, zdravím všechny při neděli. Přidávám dva dortíky. Koníkovský, to byla čistá radost. Oproti tomu ta mašina, to bylo čisté zoufalství. Vůbec jsem se s tím nemohla popasovat, celé mi to v lednici sedlo a byla tak křivá, že mě pak přešla chuť na to cokoli s tím dělat. No stane se...
23. okt o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (16)
@moonik korpus se zrovna k tomuto krému hodí podle mne jakýkoli, je dost neutrální. A jinak já každý korpus pomazávám marmeládou.
23. okt o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moonik ahoj, korpus sa kazdy hodi takze aky lubite viac ten daj :slight_smile: ak das mrazene ovocie netreba nicim kropit cesto :slight_smile: pustia stavu ako sa v torte rozmrazia :slight_smile:
23. okt o 22:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@florentina ďakujem:relaxed:
24. okt o 04:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. okt o 04:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pppeeetttaaa tak toto si vždy hovorím aj ja aaale nefunguje to máš ich pekné tá svadobka je tooop. :wink: :wink: :wink:
24. okt o 06:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 ahoj, mozem poprosit recept?
24. okt o 07:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ludkas31 ahoj prepac ale ktory myslis
24. okt o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, skúsim ešte takto. zháňam naozaj šikovnú cukrárku ktorá by mi vedela vyrobiť takúto centrálnu dekoráciu na tortz Mickey Minie... na toto si netrúfam...
24. okt o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. okt o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (10)
@nikinka1111 Krásna tortička,tie motyle a kvety to je jedly papier
24. okt o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok