• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

pivo pre svokra

ani vas nejdem vsetky menovat uz to nestiham registrovat,ale vsetky mate nadherne torty :dizzy_face:
8. jan 2011 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jo, to jsou krásné dorty!!! Bezva, @yamahafazer a @dm1 .. :dizzy_face:
8. jan 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
pozdravujem a prajem nový rok 2011 plný pozitívnych správ a udalostí, tehuľkám rýchly pôrod a zdravé detičky, cukrárkam lacné suroviny a kóóópec štedrých a spokojných zákazníkov, všetky torty sú náádherné
8. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq krasna torticka, si sa narobila kvietkov :slight_smile:ale vysledok stoji za to :slight_smile:
@dm1 dokonale vytvory :slight_smile:
a tu pridavam moje dnesne :slight_smile:
8. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici krásne zvieratká a mačka dokonalá a motorka suprová
@zdenallicka rozkošné autíčko
@eliska22 vydarená piata torta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@zuziq veď ty máš 2 v 1 - krásny košík - dokonalé kvietky
@dm1 wau - detičky boli šťastné
8. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer svokor musel byť hrdý na svoju nevestičku, pochválil sa aj kamarátom ? :sweat_smile:
@bzucinka2 tá krtková nemá chybu a hlavne veľa práce :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
8. jan 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no co neurobim pre syna :slight_smile:
perfentne vsetky aj ta topanocka nema chybu a ryba je riadne z korpusu? :slight_smile:
8. jan 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @zuziq @eliska22 - krásne torty
8. jan 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa sice nemozem s vami porovnavat, co sa tyka vasich diel, ale pripajam fotku poschodovej torty, ktoru som zdobila s kamoskou Milkou pre jej synceka Andrejka k narodeninam :wink:
8. jan 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem...

@zdenallicka krasny veteran :dizzy_face: ...
dm1 perfisne torticky a minnie je milucka :wink: ...
@anibas cista dokonala praca.... :slight_smile:
@gabika11 ved je nadherna, to bude radosti... :dizzy_face:
8. jan 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici Krásná..:slight_smile: Nechápu... :sweat_smile:

@anibas Ty ses taky docela namakala, co? Výsledek stojí za to!! x)

@bzucinka2 Jééé, krtek!! :slight_smile: Krásný..:slight_smile:

8. jan 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plachetnice..:slight_smile:
8. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka WAU - WAU - tá je krásna ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Děkuji.. x)
8. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenalicka juuu, to je nadhera........ Ta plachetnice me proste dostala...
Zitra se chystam na dort, nahoru budu delat vlacek, take oplatkovy potazeny mlecnym marcipanem. Psala jsi tu, ze Ti to nejak zvlhlo v lednici- to byly slepene nepotazene, ktere se chladily aby se lip potyhovaly? Nebo uz hotove auticko? Jeste sem to nikdy nedelala....
8. jan 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medakote Děkuji..:slight_smile: Ty oplatky byly poslepované nutelou a byly v lednici nepotažené.. chladily se... a navlhly.. :unamused:
8. jan 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici, @zdenalicka úúúúžasné.....hluboce se skláním před vaším uměním :wink:
8. jan 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenalicka dekuju... jo, taky jsem si spis myslela, ze byly nepotazene. A co jsi delala? Zkousela jsi to nejak vysusit nebo proste potahla? Taky se bojim ze v lednici mi to zvlhne a kdyz to nezchladim, ze to nepotahnu, ze se mi to bude rozjizdet.....
A taky netusim, jak udelat vagonky, respektive jejich boky tak, aby mi uvnir zbyl prostor na "naklad" Jen silnejsi platky marcipanu nebo potahnout tenke oplatky. A bude to drzet "na stojato" ?
8. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medakote Přimáčkla jsem to a potáhla.. uhladila jsem to žehličkou na marcipán, pak nešlo nic poznat..:slight_smile:

Já jsem vagónky dělala tak, že jsem si udělala dno a kolem něj přilepila pruh hmoty..
8. jan 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenalicka Dekuju. Tvuj vlacek je moc hezky, ja se spokojim s tim, kdyz se aspon pozna, ze je to vlacek :grinning: A ty boky udelam asi taky jen marcipanove, Oplatkove by ty vagonky byly asi moc velke nebo uvnitr nebylo zadne misto... A dortik chci spis maly
8. jan 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka nadhera, ako si robila tie vagoniky? Nejak som nepochopila, ako si to opisovala. Ale super, ze ich mozes naplnit cukrikmi....
Cukrarky, nadherne torticky, kedy to stihate pri detickach?
8. jan 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nóóóó, jak jen to vysvětlit..:slight_smile: Mám vyválený marcipán na tlusto (třeba 1cm) - z něj si vyříznu oválky (dna vagónků) a ty pak oblepím páskem natenko vyváleného marcipánu.. V místech, kde jsou kolečka, je pod tím pláštěm vagónku to dno.. samozřejmě není vidět..:slight_smile:
Píšu jak tatar, tak se kdyžtak ptejte..:slight_smile:
8. jan 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise dakujeeeem... :dizzy_face:
8. jan 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer
@bzucinka2
@anibas
@gabika11
@nadulici
@zdenallicka
nádherné tortičky , všetky do jednej .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
uz som tu dlho nebola, lebo som si dala oddych od tortovania kvoli studiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zbuchala som akurat dve + vianocne pecenie. skusala som aj medovnikovu kazetu, aj svietnik, ktory ostal nedokonceny :sweat_smile: male medovnicky zdobili moje deti :dizzy_face:
idem pokukat, co ste pekne napiekli :dizzy_face:
9. jan 2011 o 02:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok