• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@zdenallicka torticky uzasne :dizzy_face: neskutocne si sa zlepsila za ten cas, co som tu nebola :slight_smile:
@nadulici odpadavam z tej pandy :fearful: uplne uzasna!!!
@alionuska tradicne krasne :dizzy_face: ani neviem, ktoru z tych 150tich torticiek, ktore si upiekla pocas mojej nepritomnosti, ti mam skor pochvalit :grinning:

chvalim aj vsetky ostatne :slight_smile: ste velke sikovnice. mala by som za vami chodit castejsie, lebo inak som akasi leniva a neviem sa nakopnut k peceniu :sweat_smile:
bezim sa dalej ucit, tak nech vam truby dobre pecu :sunglasses: :grinning:
9. jan 2011 o 02:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b Děkuji, kočenko..:slight_smile: Moc mě to těší... x)
9. jan 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer uzasneeeeee!!! pivko a sexica:slight_smile: :grinning:
@bzucinka2 a ta tvoja rozpravkova je uplne rozpravkova:slight_smile:
@anibas ty si strasne sikovna...krasne torticky..kaprik je napapany na prasknutie:grinning: :grinning:
@gabika11 supeer,krasne farby!
@zdenallicka naaaaaaadhera!!plachetnica vyzera ako skutocna hracka:slight_smile:
@nadulici tu lod si ty robila? Je kraaaaaaaaaasna!!!!!!! :slight_smile:
@lawli ten tvoj syr je ze original z obchodu tehla...perfektneeeeeeeeee!!!!!!! :grinning:
@sisa.b krasne..aj sperkovnica aj prasiatko ..spiderman,ako moja:grinning: :grinning: suúpeeeeeeeeeer
9. jan 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moje lietadlo na svete.Som zistila,že lietadlo väčšie jak torta.Pána som to prešvihla s velkosťou.Ale páči sa lebo ju už cez skype dotyčná videla tak je spokojná.Je z lietadla boeing :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b - nádherné
@lawli - krásne, najmä ten syr :slight_smile:
@zdenallicka - krásny vláčik
@zdenallicka @nadulici - krásne lode
@gabika11 - krásne
9. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi poradit kde v Kosiciach by som kupila marcipanove postavicky Macka Pu a jeho kamaratov? Alebo by mi ich vedela nejaka dobra dusa z KE urobit? Kupim :slight_smile:
9. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby som si pozrela spätne vaše torty všetky su prenááááááááááádherné.ten syr je suprový fakt jak z obchodu :grinning: :grinning: :grinning: Ešte aj vo folii červenej zabalený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A tá perníkova kazeta pána klobúk dole.Baby ta vy ste riadne šikovnice.
9. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b mozes zacat tu...toto su moje najnovsie:grinning: :grinning:

9. jan 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekařinky ....potřebovala bych radu.Jsem začátečnice a teprve mám za sebou 2 potahované dorty :grinning: .
Budeme slavit první narozeniny a já si vymyslela berušku....určitě víte o co se jedná :wink: půlkulatý dort...
Pečete to pouze v takové půlkulaté formě???Na rozkrajování korpusu používáte takovou tu jako pilku se strunou :grinning: ????Děkuji za odpověd´Helena
9. jan 2011 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALi, děkuji...:slight_smile:

Máš to krásné..:slight_smile: Ten "robot" je potažený z kolika kusů? Moc se mi líbí ten "starostovský"..:slight_smile:
9. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nečítala som vás, momentálne sa snažím čo najviac oddychovať, akurát včera som spravila drahému knarodeninám slanú tortu. Na to, že bola moja prvá v živote celkom ujde - nie som pri svojom PC a nemám ju tu uloženú, tak vám len pošlem link na ňu: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1746807361179&set=a.1483945469796.2062991.1568664899

tortičky ste napiekli parádne - jedna krajšia ako druhá :slight_smile:
9. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska prave robim hmotu, ktoru robievam stale a mam tu hmotu nie elasticku ale cukrovu a akoby sa trha uz pri mieseni. to som nedavala ani vodu ani citron, len poriadne odkvapkane umyte cukriky, co s tym:(
9. jan 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridat cukriky ciste:(( nik nevie co s tym :frowning2:
9. jan 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepomohlo to, tak nic
9. jan 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka a proč jsi nedávala vodu? v receptu je 2 lžíce vody nebo citronky nebo aroma, možná právě v tom byl problém, že to bylo moc suché...já teda dávám vždy ty 2 lžíce citronky do umytých a okapaných bonbonů, pak roztopím a přidávám cukr....
9. jan 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tak to bola slaná torta.je kráásna.A dookola sú slnečnicové semienka? :confused: Pod tým je tá plnka?Vyzerala suprovo. :wink: A už vieš ako chutila?Zaujíma ma to.Ja by som svojmu starkému takú urobila. :wink:
9. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat no tak ta je parádní, hned bych si dala :slight_smile:
@alionuska nádhera, zaujal mě ten s tím klavírem, ten je taky jen z mmf? a ty nožky jsou potáhnuté trubičky asi že... hezky to drží, díky za inspiraci, to by se tchánovi líbilo, škoda, že už měl narozky v listopadu, tohle je super nápad a ostatní dorty samozřejmě taky krásné
@vinka letadlo je náhodou super, z čeho bylo?
9. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no lebo ked sa roztapali tak akoby plavali vo vode :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: tak som tu vodu radsej odliala a aj tak je to take divne, uz raz sa mi to stalo a nepomohli ani cukriky,nic tortu som potiahla aj takto len to nie je elasticke co uz :unamused: ,le dakujem za radu :wink: :wink: :wink: :wink: aspon niekto :wink: :wink:
9. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka a neskúsila si dať ryžový sirup?Ja dávam toto ak sa trhá.Ale ja dávam aj citronku do základu.Vodu nie už nie.A mažem si ruky cerou.
9. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b no tak ta perníková krabička mě dostala :slight_smile:
@lawli @zdenallicka @nadulici @gabika11 @anibas @bzucinka2 @yamahafazer krásné dorty
tady se to po Vánocích zase rozbíhá, já te´d peču hlavně v dom. pekárně, ale dort mě čeká až v únoru asi auto na synovcvy narozeniny
9. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna s punčoviny :wink: To už je jak boeing :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka zkus tam příště tu citronku dát, možná to bylo cukrem... těžko říct, hlavně že se podařilo potáhnout :slight_smile:
9. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem holky
@vinka áno, dookola sú na sucho opražené slnečnicové semienka a pod nimi pomazánka ( tak ako pri sladkých tortách ) - ako chutí ešte neviem, čakáme na hostí :slight_smile:
9. jan 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tak potom napíš.Ale plnila si to ako tortu ked som to dobre pochopila.a potom napíšeš aj postup na pomazánku? :wink: šikula krásna torta :slight_smile:
9. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, plnila som to ako tortu ... spravila som si chlebové cesto, upiekla v tortovej forme, po riadnom vychladení ( na druhý deň ) som prekrojila na 2x a naplnila ... pomazánka, na to na drobno nakrájaná šunka, mladá cibuľka a paprika, druhý plát som na tenko potrela plnkou a natretou časťou priložila na šunku a potom znova to isté.

Plnka: nakoľko máme všetci nemliečnu diétu, tak som moc vymýšľať nemohla. kúpila som lososovú a tuniakovú pastu od Rio mare, zmiešala som to s Palmelou a tým natierala
9. jan 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata dakujem :slight_smile:

@alionuska vsetky su krasne, no najviac ma uchvatil ten klavir :dizzy_face: to ako? :fearful:
9. jan 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska aj mne sa paci najviac ten klavir a potom este ten znak pre starostu je nadherne spraveny. Ostatne su tiez samozrejme krasne!
9. jan 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna @lussy23 @alionuska ďakujem babuľky :wink: Ali nieje z obchodu ,no celkom sa podaril :slight_smile: Aj tak sa ešte mám čo učiť...
9. jan 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b krásne prasiatko ,že mňam :slight_smile:
9. jan 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok