Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
29. júl 2017

ahojte futbalova bola presne podla predlohy futbalka je z polystyrenu

vlada111
31. júl 2017

Ahojte, potrebujem pomôcť kamarátke. Na 19.8. potrebuje tortičku pre dcérku k narodeninám, čoko korpus, čoko plnka + maliny. Téma make up. Je zo Žiliny. Máte niekto záujem? Ďakujem.

chvapilu
1. aug 2017

Dobrý den dnešní dortík podle předlohy.hezký den přeji

chvapilu
3. aug 2017

ahoj dnešní dílka,pěkný den přeju

zuzka7512
3. aug 2017
peciemslaskou
3. aug 2017

moje nové,v tomto teple,také bleskovky

pppeeetttaaa
4. aug 2017

dievčence v tomto teple vas obdivujem.. mate klimu? lebo ja som bez a kym som urobila tieto 2 tortuse skoro som dostala infarkt.. uz sa viac veru nedam nahovorit v lete na pecenie...

nika1985
5. aug 2017

@pppeeetttaaa za mna klimu nemam vcera som dobre nadavala len co som dala potah na tortu uz bola orosena ani pohnut sa s nou nedalo ale tak uz bude trosku chladnejsie buduci mam naval stale si sama sebe nadavam ze neviem povedat nie.

haannka
6. aug 2017

Ahojte. Aj ja obdivujem vsetky co zvladnu v tychto horucavach bez klimy aj cez 5 torticiek. Ja som mala iba 2 a v kuchyni 33°C....pomoc
Kvety by som urcite nedala...
@pppeeetttaaa nadherne torty

nika1985
6. aug 2017

Ahojte moje vikendovky dufam,ze uz sa trosku schladi buduci mam masaker

maria584
6. aug 2017

Ahojte žienky, potrebujem poradiť. Ja som cukrár - amatér, ale chcela by som urobiť tortu na oslavu s krémom z mascarpone. Poradíte mi nejaký ľahký, jednoduchý krém?

nika1985
6. aug 2017

@maria584 vacsina nas tu je amaterok. Na jedno mascarp. jedna slahacka uvarena s coko uz aku prichut chces slahacku po uvareni na druhy den vyshlahas a pomalicky zaslahas mascarpone.

maria584
6. aug 2017

@nika1985 ďakujem

adulicek
7. aug 2017

@pppeeetttaaa Nádherné tortičky 🙂 prosím ťa, ako si robila tú kôru stromu, vyzerá úžasne...

adulicek
7. aug 2017

Ahojte, pridávam jednu krstinovú - red velvet s lesným ovocím 🙂 ale priznám sa, v tomto teple som myslela, že tú tortu ani nepotiahnem...všetko sa mi lepilo...

mojmacik
7. aug 2017

Hlasim sa pod dlhsej dobe....teda presnejsie pre zdravie nevyhnutnej prestavke...suma sumarum....posl. junovy tyzden som piekla naposledy a to 3 torticky....chytili ma pri nich horucky a vyustilo to do zapalu pluc a 6 davok ATB...minuly tyzden som dobrala ...Crp 118, horucky 40....2 tyzdne som spala posediacky lebo lezmo ma slo zadusit....takze toto su tie 3 potvory....jednoduche ale teda mojmu telu dali zabrat....a akoby naschval sa mi hrnuli ponuky 🙂...samo odmietacky

pppeeetttaaa
8. aug 2017

@adulicek ahoj dakujem, mam silikonku na tu koru.. a bielu pptahovku som farbila hnedou, ciernou, champagne a ciernou fixkou..

kukulka1
9. aug 2017

Tortičky pre deti🙂

nika266
11. aug 2017

Tak dobojované,dufam že už napadá snech, v tom teple sa nedá 😅

vdeo
11. aug 2017

Prosim vas, neviete mi poradit nejaky dobry krem do torty ovocny (nie cokoladovy) bez masla? Niekde som raz videla nieco ako uvarit ovocny puding v stave z ovocia a rozmixovat s mascarpone, no uz to neviem najst. :( Nepozna niekto z vas nejaku podobnu verziu ovocneho kremu? Dakujem.

tinuskaha
12. aug 2017
nika1985
13. aug 2017

ahojte toto bol vikend uz sa tesim na dovolenku

evala777
13. aug 2017

ahojte...tak ja zas po dlhšej dobe....zadanie znelo: "krstná urob mi tortu, kde budú hodziny dámantamy vykládané, zlatá reťázka a moj Ďoďo (rozumej had koralovka mexická)"....tak vzniklo toto😉

evala777
13. aug 2017

a ešte ostatné tak cca za mesiac🙂

mojmacik
13. aug 2017

moja prva tieto prazdniny "pochorobna" sivo- ruzova darovaciaaaa

stanka33
13. aug 2017

Pre sedemrocnu dcerku
a krsniatko.?.

kukulka1
15. aug 2017

narodeninová tortička🙂

tinuskaha
16. aug 2017

ahojte dievcata,zase si k vam idem pre radu,,,mam poziadavku na 300ks kolacov na krstiny ale ja nemam ani paru kolko pytat....po kolko ide 1kus?aspon orientacne...kolace chcu miesane suche a maslove...dakujem vam pekne a prajem pekny slnecny dnik 🙂

nicoletta77
16. aug 2017

@nika1985 všetky torty sú krásne 🙂

joliette
17. aug 2017

žienky robila som si dopredu krajku, po vytiahnutí bola pekná, no na druhý deň sa mi zvlnila, čo robiť aby sa vyrovnala? nikdy predtým sa mi to nestalo,ale je pravda,že si vždy robím v deň kedy zdobím...dakujem