Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cvikla969
1. nov 2017

@herrera1 ok je vasa,napisem ip.ked budem mat cas😉

6mia6
1. nov 2017

Ahojte poraďte štýl torty na 80 pre starku, ktorá nemá žiadne záľuby... Ďakujem.

5nana
2. nov 2017

@zuzka7512 ahoj Zuzka ,čím robíš tú čipku a odkiaľ máš formu na ňu ? Ďakujem

chvapilu
2. nov 2017

dobrý večer

mimik123456
3. nov 2017

@6mia6 Ahoj urcite by som spravila nejaku s kytickou kvetov navrchu 🙂

nika266
3. nov 2017

Tento tyžden iba jedna pohoda 🙂

zuzka7512
3. nov 2017

@5nana ahoj...ja mam na cipku Pizzi e merleti...mne sa s nou dobre robi...nechavam sušiť pri izbovej teplote...pisu tusim ,ze 6 hodin..ja si to skusam,ked vidim,ze je este trochu mokra,tak dlhsie nechavam...a tu krajku si ani nepamatam,kde som kupila...ale sa mi zda,ze ju ma aj Decoro...pozrem ...

blancagon
6. nov 2017

Minuly vikend

marusia12
7. nov 2017

Dievčatá... mám na predaj moje cukrárske pomôcky WILTON... prestala som piecť a posúvam za minimálne ceny... ak by sa niektorej niečo hodilo.

kukulka1
7. nov 2017

Jednoduchá narodeninová 🎂

niikkuska
8. nov 2017

Dievcata prosim poradte. Sice nejde o marcip.tortu ale..... vy budete vediet🙂 Moc nepekavam ale chcela by som synovi upiect penovu tortu. Ak mate nejaky osvedceny recept aj ako susit platy a chceli by sme taku tmavu plnku. Lebo ja mam recept na taku maslovu len.a hlavne moja predstava je ze vrch bude penovy plat na ktory chcem dat oplatku s obrazkom. Ale ako????ako to tam prilepit???a potom dookola to chcem dozdobit tym hnedym kremom a pusinkami z peny. Dakujem

dadulala
8. nov 2017

Ahojte , vedeli by ste mi prosim poradit ako urobit na torte efekt rozliateho laku na nehty. Torta ma byt same laky a stecene ,vyliate laky po celej torte. teda peciem uz par rokov, ale toto netusim :( .Dakujem

kabba
8. nov 2017

@dadulala mna napadol zafarbeny modecor gel gelovkami. Ten ani nerozleptava potahovku, takze moze ist aj na nu. Alebo to cokoladou bielou alebo tmavou a tu po zatuhnuti premalovat metalickou, trblietavou alebo perletovou prachovou farbou 🙂

chvapilu
9. nov 2017

Ahoj moje dnešní dorty,snad udělají radost.

zuzmag
9. nov 2017

Ahoj kočky robili ste už niektorá Candy bar....potrebovala by som niejake receptíky....

nika266
10. nov 2017

Moja jedna tortička tento týždeň 🙂

peciemslaskou
11. nov 2017

Ahojte,moje nové,

zuzmag
12. nov 2017

Ahojte kočky robila ste niektorá Candy bar chcela by som to vyskúšať len potrebujem niejake receptíky.... poraďte....dik

zivotkratky
13. nov 2017

a zase o rok starší a skúsenejší a hlavne zdraví a šťastní

lucula73
13. nov 2017

@niikkuska skús sa pridať do tejto skupiny...som tu videla aj tie penové torty...
https://www.modrykonik.sk/group/1801/

wyerka
14. nov 2017

Ahojte zienky, zhana, sikovnicu z BA, ktore by nam vedela upiect tortu s motorkou a veverickou piratom (vid fotka)😉

kukulka1
14. nov 2017

Krstinová tortička pre môjho vnúčika

nicoletta77
15. nov 2017

@niikkuska ahoj, ja by som si dala obrázok vytlačiť na marcipán (nie na oblátku) a ešte by som to v predstihu cca 2-3 dni podlepila poťahovou hmotou a nechala stvrdnúť. Vtedy by obrázok držal tvar a neprehýbal sa na penovom pláte. Okraje potom dozdobíš.

chvapilu
16. nov 2017

ahoj moje dnešní dorty.Hezký večer přeji

nika266
17. nov 2017

Tu su moje tortičky prave dokončene 🙂

tinuskaha
19. nov 2017

Ahojte...zase potrebujem poradiť.aky je pomer šľahačky a čokolády keď chcem robiť bielu ganache?postup je rovnaký ako pri hnedej?aku bielu coko treba?klasika Kaufland alebo Lidl či takú tú cukrarsku polevu čo majú napr.v agromilku?ďakujem pekne

tamtamka26
19. nov 2017

@tinuskaha coko môže byť aj "jedlá" z Lidla,pomer ale vacsi ako pri hnedej. 3:1.