• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@herrera1 ok je vasa,napisem ip.ked budem mat cas:wink:
1. nov o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poraďte štýl torty na 80 pre starku, ktorá nemá žiadne záľuby... Ďakujem.
1. nov o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 ahoj Zuzka ,čím robíš tú čipku a odkiaľ máš formu na ňu ? Ďakujem
2. nov o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer
2. nov o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@6mia6 Ahoj urcite by som spravila nejaku s kytickou kvetov navrchu :slight_smile:
3. nov o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento tyžden iba jedna pohoda :slight_smile:
3. nov o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@5nana ahoj...ja mam na cipku Pizzi e merleti...mne sa s nou dobre robi...nechavam sušiť pri izbovej teplote...pisu tusim ,ze 6 hodin..ja si to skusam,ked vidim,ze je este trochu mokra,tak dlhsie nechavam...a tu krajku si ani nepamatam,kde som kupila...ale sa mi zda,ze ju ma aj Decoro...pozrem ...
3. nov o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minuly vikend
6. nov o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Dievčatá... mám na predaj moje cukrárske pomôcky WILTON... prestala som piecť a posúvam za minimálne ceny... ak by sa niektorej niečo hodilo.
7. nov o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoduchá narodeninová :birthday:
7. nov o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Dievcata prosim poradte. Sice nejde o marcip.tortu ale..... vy budete vediet:slight_smile: Moc nepekavam ale chcela by som synovi upiect penovu tortu. Ak mate nejaky osvedceny recept aj ako susit platy a chceli by sme taku tmavu plnku. Lebo ja mam recept na taku maslovu len.a hlavne moja predstava je ze vrch bude penovy plat na ktory chcem dat oplatku s obrazkom. Ale ako????ako to tam prilepit???a potom dookola to chcem dozdobit tym hnedym kremom a pusinkami z peny. Dakujem
8. nov o 14:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , vedeli by ste mi prosim poradit ako urobit na torte efekt rozliateho laku na nehty. Torta ma byt same laky a stecene ,vyliate laky po celej torte. teda peciem uz par rokov, ale toto netusim :( .Dakujem
8. nov o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulala mna napadol zafarbeny modecor gel gelovkami. Ten ani nerozleptava potahovku, takze moze ist aj na nu. Alebo to cokoladou bielou alebo tmavou a tu po zatuhnuti premalovat metalickou, trblietavou alebo perletovou prachovou farbou :slight_smile:
8. nov o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj moje dnešní dorty,snad udělají radost.
9. nov o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahoj kočky robili ste už niektorá Candy bar....potrebovala by som niejake receptíky....
9. nov o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja jedna tortička tento týždeň :slight_smile:
10. nov o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte,moje nové,
11. nov o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ahojte kočky robila ste niektorá Candy bar chcela by som to vyskúšať len potrebujem niejake receptíky.... poraďte....dik
12. nov o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase o rok starší a skúsenejší a hlavne zdraví a šťastní
13. nov o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@niikkuska skús sa pridať do tejto skupiny...som tu videla aj tie penové torty...
http://www.modrykonik.sk/group/1801/
13. nov o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte zienky, zhana, sikovnicu z BA, ktore by nam vedela upiect tortu s motorkou a veverickou piratom (vid fotka):wink:
14. nov o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krstinová tortička pre môjho vnúčika
14. nov o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@niikkuska ahoj, ja by som si dala obrázok vytlačiť na marcipán (nie na oblátku) a ešte by som to v predstihu cca 2-3 dni podlepila poťahovou hmotou a nechala stvrdnúť. Vtedy by obrázok držal tvar a neprehýbal sa na penovom pláte. Okraje potom dozdobíš.
15. nov o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj moje dnešní dorty.Hezký večer přeji
16. nov o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Tu su moje tortičky prave dokončene :slight_smile:
17. nov o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Ahojte...zase potrebujem poradiť.aky je pomer šľahačky a čokolády keď chcem robiť bielu ganache?postup je rovnaký ako pri hnedej?aku bielu coko treba?klasika Kaufland alebo Lidl či takú tú cukrarsku polevu čo majú napr.v agromilku?ďakujem pekne
19. nov o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuskaha coko môže byť aj "jedlá" z Lidla,pomer ale vacsi ako pri hnedej. 3:1.
19. nov o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok