• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
krabica kabelka a topanka teraz dorobene
13. jan 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse nemas za co . hlavne ze sa ti torticka vydarila, krasna je :slight_smile:
@nikanika28 ako pekne si vymyslela tie boky, sikulka, krasne diela :slight_smile:
@katy1979 ze prve dva, ved to vobec nevyzera na zaciatocnicku :slight_smile: ja by som asi urobila tvarohovy krem :slight_smile:
@dm1 uprimnu sustrast :frowning2:
@yamahafazer perfektne :slight_smile:
13. jan 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer . my sme mali svadobnu v mraznicke, lebo sme uz po svadbe nevladali zjest.... bola tam niekolko mesiacov a po vybrati bola uuuuuzasna, akurat sa trosku potahovka topila.. ale predpokladam, ze ju potiahnutu nemas... :wink:

13. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat - mne este napadlo - moja mamina davala obcas na kolace miesto pudingu taku "nahradu" - puding uvareny v stave z kompota - najcastejsie to bolo z broskynoveho + v tom broskyne... keby si to zmiesala este s tym niecim bezlaktozovym, co pouzivas, tak by to mozno bolo v pohode... len treba vyskusat... lebo ako plnku som to este nejedla, ani s maslom... ale bez masla, na vrchu kolaca som to milovala :grinning:
13. jan 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jedna treaz dorobena botaska moja prva bola snou fuska a este mam kabelku tu spravim zajtra
@fukylove nebola potiahnuta a teraz som znej spravila tu botasku pre synovca a este kabelku pre neter tu zajtra spravim lebo oni maju narodky sice az za 3 tyzdne,ale tak budu mat tortu skor oni zjedia :grinning:
13. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer perfektna :slight_smile:
@fukylove tento krem je dobry aj v torte :slight_smile:
13. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove nabudúce skúsim, teraz som spravila pudingový čokoládový ale dala som menej Palmely, tak som zvedavá, aké to bude.
Skúsila som mandarinky s čokoládovým pudingom a bolo to také blééé, že som to ani do torty nemohla dať
13. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer perfektná torta
13. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ty kokooooooooooos to si ako dokázala z futbalky urobiť botasku? :confused: Odpadnem z teba.Ale je bohovskáá.Lepšia jak synove čo som mu kúpila pred nedávnom :grinning: :grinning: :grinning: A to ma stáli 20 eur. :angry: :grinning:
13. jan 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer pána a tá kabelka ty si už umelkyňa ako alionuska :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naadherne torticky az mi sliny tecu :grinning: prave som si objednala tak malilinko taky mini zaklad bo ja peciem maalo :frowning2: nema to tu kto jest :frowning2:
Holky nemate nejake stranky s tortickami v tvare otvorenych knih? Budem robit sice az za mesiac synovi, miluje knihy o dragonoch a take tie fantazijne, tak torta je jasna musi to byt kniha, napad uz mam , len este pozeram po nete ako kto robi knihy
13. jan 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer paaaaaaaaaaaaani :slight_smile: ty si ina umelkyna :slight_smile: sikulka... som nepostrehla, ze ides "prepekat" :wink: ale teda ze klobuk dolu :slight_smile:

@zlatat - ja si nemozem pomoct, mne k coko veciam ide iba banan.. som uz skusala aj mandarinky, aj broskyne, aj ananas... a vsetko mi chutilo... bleeee... teda nechutilo :unamused:
13. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - nádhera
13. jan 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 - krásne torty, šikuľky @sse @nikanika28
13. jan 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici nadhera:slight_smile: torta je kraaaasna a ked mi posles adresu na miriam.gatasova@palma.sk, velmi rada poslem malej "zabke" produkty s jej oblubenou zabkou z reklamy :slight_smile:
13. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všechny jste moc hezky napekly..:slight_smile: x)

Přidávám dnešní..

13. jan 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

mozno to niekomu pomôze, dnes som Dortmaniu-najnovsie cislo kupila v novinovom stanku ktory je sucastou Tesca - v KE.Bola som v soku, ze to vidim, zatial som sa s tym nikde v KE nestretla.Este maju jedno cislo :wink:
13. jan 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha uz by mala byt v predaji vsade na SR v stankoch normalne aj ja som kupila

ja pridavam tu moju co sa uz nedala zrusit :pensive:

@zlatat dakujem!
14. jan 2011 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuejm vam baby
@vinka to malo byt futbalove ihrisko a bola uz naplnena tak to sa dlo v pohode spravit botaska to som si len rozdelila na 2 polky tu tortu a dotvarovala puncovinou a este idem teraz ztej druhej spravit kabelku.
a na alionusku nemam ta je iny profesional to by som je veru nezvladla tolko vela tort za tyzden ako ona

@dm1 @zdenallicka paradne torty

je to inak sila stymi zakaznikmy niekedy si to asi neuvedomia co je stym roboty a vsteko to cosi stoji
14. jan 2011 o 05:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Moc hezký dort, jsi fakt šikovná... :dizzy_face:

A je mi moc líto, co se stalo... :frowning2:
14. jan 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som konecne dorobila kabelku podla fantazie :grinning:
14. jan 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekla jsem svůj druhý potahovaný dort a moc vám všem děkuju za úžasné téma. Občas nakouknu a vždycky, když se tu něco probírá, tak se inspiruju a zkouším.
Chtěla jsem udělat dort desítku, pro syna k narozeninám, ale nejmenší dostal ve středu neštovice, tak je to už s ním horší něco udělat. Tak jenom takový jednoduchý.
14. jan 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prekrasne torticky ste porobili, ja som uz urobila spodnu tortu pod babiku a teraz potrebujem radu ako na suknu, casto urobene a naplnene a teraz co , mam ju potiahnut a potom prelozit, ci prelozit a potom trosku dotvarovat puncovinou a potiahnut, poradte prosim :slight_smile:
14. jan 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja by som ju dotvarovala puncovinou a prelozila na tortu az ked bude dobre ztuhnuta a tam asi az potiahla
neviem nech poradia tie co uz taku robili ja som robila nevesty zatial len kremove

@jakelina chutna torticka :wink:
14. jan 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ja odpadnem - z ihriska botasku a kabelku :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: si spala v noci ????? krásne
@zdenallicka krásna torta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@dm1 peknučký vláčik :wink: :wink: :wink: :wink: ja neznášam vyrábať dopr. prostriedky - to ma nebaví
@jakelina v jednoduchosti je krása - podarila sa ti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte torty paradne kabelka s topanockami ma dostala ale do pozicie s otvorenou hubou na stol :grinning: nadhera....

ja sa mam dnes pustit do robenia korpusov a tak sa mi nechce a to len tri mam piect ale fakt sa nemozem ani pohnut no ale uz musim ani upratovat sa mi nechce nic jenoducho som zlenivela :astonished: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :grinning: no takze sa musim prefackovat a uz sa konecne rozhybat a pracovat natom zajtra dorobim bude to moja prva s tymi cokomantinelmi a cokoruzami v zivote som zvedavaaaaa ako to dopadne a previazem to zlatou stuhou a bude :slight_smile: bojim sa ze mi bude malo 800g cokolady plus 100g bielej cokolady ...rozmery 30x30 na vysku okolo 10cm co myslite???? mam sa strachovat ze to bude malo ??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
14. jan 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam svoj este predvianocny madagaskar a krstinovu pre 8-mesacne dievcatko :slight_smile:

krasne torticky ste porobili,
@dm1 ta je nadherna, mila -premila :slight_smile:
14. jan 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, ešte som nečítala, len vám sem dám fotku tortičky pre môjho syna k jeho dnešným meninám - potom dočítam
14. jan 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tích zajacoch som pochopila z klobúka ale čo znamená to dievča?Ináč torta krááásna :wink: A aky je v nej krém?Pýtam sa pre inšpiráciu :grinning: :grinning:
@sofi07 no nádhera.Niesi alionuska s inou fotkou? :grinning:
14. jan 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok