• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
@bianca robila som 18-rocnej hip-hoperke takuto
@sylvia75 ale zvladla si to super
@anibas krasne su vsetky tri,topanocky mas nadherne

@sisa.b ta je krasny, roztomily kukuc ma, blahozelam ku skuskam!co studujes?
22. jan 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 @lukika taky jsem si říkala že to uhladím až to trochu stuhne, a nespěchám, mám to jen na vyzkoušení, jestli jsem úplně gramlavá, nebo jen trochu
22. jan 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 tvoju uz mam v zalohe.Ja tvoje poznam na spamet.Pocuvaj a postavicky si odkial tahal sablony?Moja bude farebna bo to dieta kvetov este k tomu takze hippies hip hop musim vytvorit
22. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Baby poradte akú tortu pre 13 ročnú slečnu.Nič ma nenapadá.Neviem čo ju baví.Asi jak každá 13-tka.Dajte nejaké tipy dakujem za každú radu :wink:
22. jan 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 dakujem. studujem informatiku na batovej univerzite v zline. a zas si hodila tu krasnu torticku :dizzy_face: aku potahovku si tam davala, ked ju mas taku krasne ciernu. MMF sa mi nikdy nepodarilo tak zafarbit, RDI je na to lepsi...
z ostatnych este stale dokopy nic nevidim :frowning2:
22. jan 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 krasna torticka :slight_smile:
22. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 preco dzem nie, ja ho davam na kazdu tortu a je v pohode :slight_smile:
@dm1 kosicek prekrasny :slight_smile:
@pristela super :slight_smile:
@sylvia75
@anibas
@sisa.b torticky krasne :slight_smile:
22. jan 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b dik :slight_smile:, pouzivam WI v drvivej vacsine.najskor na hnedo a potom extra ciernu gelovku.fuuha, to mas tazky odbor, klobuk dolu

@bzucinka2 dakujem, ale to uz je stara :slight_smile:

@vinka kabelka?
@bianca :slight_smile:, tie siluety mam od sestry, ked budes potrebovat, poslem ti. a co tak hodit tam nejaku postavicku v minikne s kapucou? alebo taku mikinu prehodit cez tortu...
22. jan 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 krasna a tu ciernu si ako namiesala taku uzasnu ? :slight_smile:
22. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu su moje vytvory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 no to nevadi, ale ako si ju tak perfektne namiesala :slight_smile:
22. jan 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 jaj uz som sa docitala pisala si to sise :slight_smile:
22. jan 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 mám už naplnenú to sa mi zvýšil plát tak na polku som ho dala.Tak z toho kabelku? :confused: Na stojaka? :confused: A kde máš svoje torty?By som si pozrela album.
22. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika Ne, vykrojím a hned to na sebe lepím..:slight_smile: Ale mezi každou hvězdičku dám malou kuličku marcipánu, ať je to vyšší a plastičtější...:slight_smile:
22. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise svetly? A kolko si dala cokolady a kakaa ja jednu slahacku? Uhladzam nozom normalne takym velkym a potiahnut mozes kludne uz vecer ked bude zatuhnuta
22. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 - tak ked supnem dzem pod potahovku, tak to bude OK? sice som si uz nechala vybrate maslo, ale faaaaaaaaaakt sa mi nechce :grinning: este musim urobit 3 DPHcky :grinning:
22. jan 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: naaadhera!!!!!!!!!!!!!!!! ta ruzova poschodova je prekrasna - teda vsetky su,ale tato je :confused: a to smetiarske auto - suuuper!!!! :slight_smile: a ten krokodil je slany? co to je? vyzera to mnam super!
22. jan 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krasne torticky, hlavne ta ruzickova sa mi paci :slight_smile: z coho robis penu na ten pivovy pupok?
@sylvia75 tiez krasne torticky, notebook vymakany. a ta crievicka nema chybu. skoda, ze su tu tie fotky take krpate
@pristela to sa ti chce hrat s tortickou ku kave? :fearful: je krasna, pozeram, ze babiky budu oblubene aj na tortickach :dizzy_face: chcelo by to este dceru ku chlapcom :wink: :grinning:
22. jan 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 to mas tohtotyzdnovu robotu? :fearful: ta ruzova je uplne super. tie kvietky si ako robila? vyzeraju ako male lalie
22. jan 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 a kde kupujes WI? mas nejaky tip na lacnejsi nakup? :grinning:
no a skola - zrusili mi moj odbor, tak som sa musim pasovat s inym. len ma stve, ze som zas v prvaku :unamused: cesi roky studia nezapocitavaju, akurat par skusok mi uznali
22. jan 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiii, a ja som si nevsimla predchadzajucu stranku!!! naaadhera!!! aj ovecka, aj babika len tak ku kave :grinning: aj kabelka,notebook aj pivko... no vsetky!!! a aj kittynky na este dalsej strane a hip hop na tejto :grinning:
22. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 už vím kde udělali soudruzi z NDR chybu, nedala jsem kakao, jinak 1 šlehačka, 100 g čokolády, 500 g másla
22. jan 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka www.tortyamedovniky.estranky.sk ;nerozumiem celkom, ked robim kabelku tak skladam do vysky pasy velke cca 12x25cm a dotvarujem puncovinou

@sisa.b najlacnejsi bol v Ziline, tusim, ze 43 eur, len uz som ho tam davno nekupovala, tak neviem, ci ta cena plati. a aj v www.tortomanii.sk ho mali po 45 eur, neviem ako teraz. ja ho beriem v poslednej dobe spolu s ostatnymi pomockami v peceni hrou, aj ked je tam drahy, ale nemusim to platiti hned :slight_smile:

@bzucinka2 krasne torticky, mne sa paci aj ta zvieratkova, su krasne, mna tieto modelovacky velmi nebavia, preto to obdivujem na druhych :slight_smile: . a ta ruzova je uplne krasna, kvietockove, to je moje :slight_smile:. aj ten krokodil z toho kysnuteho je super napad, sikovna si!
22. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 davas dzem pod potah?tam by mali ist nieco , co stuhne, nie?netopi to potahovku?alebo nesmyka sa potah po tom?
22. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 jeeeej tu ruzovu si robila pre novu direktorku v Mary Kay? aj ja raz budem :grinning: uz sa na tom pracje :sunglasses:
22. jan 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 no ano a ja mám celý plát prerezaný na poly a naplnený.Tak to mám ju už pripravenú :unamused: No ja som mala už aj dve polky zamrazené lebo sa mi zvýšilo.A to nieje žiadna objednávka.Je to sesterke len tak pre radosť tak chcem použiť ten plát.
22. jan 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uuužasne torticky, to pivko nema chybu :wink:

@sisa.b tuto ovecku-kraaasnu, som dnes niekde tukala ze sa mi paci, ze jo ? :wink: fakt krasna, cistucka.
22. jan 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 aj ja sa pripajam ruzova je naadherna, teda aj ostatne, jasna vec :grinning:

@sisa.b nooo ked sa mi nieco strasne páči tak to musim skusit , ked na nic ine aspon na pobavenie samej seba, mam sice skvele zamestnanie, ale už to robim 3roky a už sa mi to robi inak ako na zaciatku, sem tam potrebujem vypnut a urobit nieco ine :grinning:
22. jan 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristovanoho, vy jste toho zas napsaly!!! :slight_smile:

Všechny dorty jsou moc krásné, závidím, že tak moc pečete..:slight_smile: Mně to trochu teď ustalo, teď mám na každý týden jenom jeden dort..:slight_smile:

A můj poslední k 50. narozeninám.. takový jemný..:slight_smile:

22. jan 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ja davam vzdy lekvar a su v pohode nic sa im nestalo este :slight_smile:
@mrka2 hej krokodil je slany :slight_smile: a dakujem veru tam som skusala na tej ruzovej lalie :slight_smile:
@sisa.b veru tohto tyzdnovu, respektive vikendovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ano su to take lalie a mam na to piestikovu vykrajovacku a zafarbila som praskovou farbou :slight_smile: dakujem
@sofi07 krokodil je z kysnuteho cesta s majonezou :slight_smile: dakujem :slight_smile: kvietkova zozala uspech a mna tie zvieratka uzu zacali bavit, hlavne ked vela postupov najdem na dortomanii :slight_smile: lekvar sa mi nesmyka, ani netopi potahovku je tam uplne v pohode pod kazdou mam lekvar malokedy mi ostane maslovy krem, lebo take robim malo :slight_smile: a davam tenku vrstvu :slight_smile:
@iwusca ano presne ako pises, bola pre kamosku na debut :slight_smile:
@pristela dakujem velmi pekne :slight_smile:
22. jan 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok