• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@pristela aj som musela ist pozriet, lebo som si nevsimla :grinning: a dakujem :slight_smile: neviem, ake mas zamestnanie, ale ja by som ta kludne nominovala aj za maliarku detskych izieb - a nielen tych. videla som na pokeci, co si porobila doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a babiky uz ani komentovat netreba, tie su dokonale same o sebe

@bzucinka2 tak to splhas pomaly za alionuskou :fearful: :sweat_smile: ja som viac nez 4 zatial nerobila a ani po tom netuzim. obdivujem, tie mnozstva, co upeciete. a ten krokodil je z damy? tam som tusim recept videla
23. jan 2011 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky ste same nadherne torticky popiekli a @dm1 ten kosik je krasny :dizzy_face:
ja tento tyzden nemam nic ,ale si chystam pomaly zas postavicky na dalsiu tortu
23. jan 2011 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda baby, vy píšete ako draci, pár dní som tu nebola a už je tu kopec strán zapísaných.
Ja som tento týždeň ni čnepiekla, ale som si prichystala orchideu na tortu, tak sa aspoň s ňou pochválim
23. jan 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka pekná tortička
@sisa.b ja kupujem WI na www.cukrarskepotreby.eu tam bol najlacnejší, no už dlhšie som ho nekupovala, tak neviem, či aj tam nestúpla cena
@bzucinka2 nádhera, ty už tuším Alionuske konkuruješ s množstvom toriet :grinning:
@sofi07 krásna tortička
23. jan 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b
@anibas
@sylvia75
@pristela
@dm1 krásne tortičky
23. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b nie krokodil je z mimibazaru :slight_smile: a veru ani ja po tom netuzim tolko piect za tyzden, ale mala som 3 potom dobra kamoska potrebovala tu ruzovu a hokejovu a spidermana som odmietla a potom mi baba vyvolavala a vyprosovala :slight_smile:
@zlatat prekrasna vsak ta vyzera ako ziva, neuveritelne dielo :fearful: a ten jeden kvietok ma inu farbu, ci len fotak tak odfotil - stredny vlavo?
@zlatat ale len tym mnozstvom :grinning:
23. jan 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ďakujem ... noo má inú farbu - maľovala som ho ako prvého a bola som šokovaná aká farba mi vyšla po zaschnutí - tak som radšej zvolila druhú farbu ... vyzerá to kúštik divne, ale už sa mi ďalšiu orchideu nechcelo robiť
23. jan 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, píšem ako hotentót - zmizla mi možnosť opraviť preklepy :angry:
23. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat a malovala si praskovymi ci gelovkami a to mas taky malicky stetec? :wink:
23. jan 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 maľovala som práškovými ... tie zelenkavé lupienky na sucho a tú červenú farbu som rozriedila v alkohole. Mala som taký tenký štetec - ukradla som ho deťom :grinning: len sa mi dosť blbo maľovalo, lebo štetinky boli moc mäkké
23. jan 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat a este otazocka, ako si davas na fotku meno? to pracne na kazdu jednu fotku napises? :slight_smile:
aj ja mam presne taky problem so stetcami ale neviem ci tie origos cukrarenske by boli ine :-/
23. jan 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak mám hotovo, potahovala jsem až dnes ráno, na vaši radu, s MMf se dělalo skvěle, pro mně to bylo z celého pečení nejlehčí. Na vaše dorty nikdy mít nebudu, ale stálo to za pokus, že nejsem úplně levoruká. Takže moje první potahovaná
23. jan 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všem děkuji za radu :slight_smile:
23. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traktor mám hotový potom hodím foto dnes poťahujem nemám hnedú takže dúfam že sa mi podarí namiešať tuším červená zelená a trochu modrej že otáznik A ako sa robí prosím to mramorovanie to sa nemá poriadne vymiešať farba v marcipáne otáznik
23. jan 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tie origoš cukrárenské sú pevnejšie - ja mám jeden ale je hrubší, má číslo 6 ( no nie je zase strašne hrubý, taký stredný ) a s ním sa mi super robí.
Meno si dávam prácne na každú fotku - v programe na úpravu fotiek
23. jan 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise milučká tortička podarila sa ti :slight_smile:
23. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika daj kakao alebo roztopenú čokoládu a budeš mať hnedú :wink:
23. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@sofi07 prosim prosim posli mi.Na FB mam uvedeny email ale poslem aj do IP.Uz mam celkom jasnu predstavu ako asi bude vyzerat a skusim spravit aj duhovy korpus.Akurat mi doslo ze mam na ten cas dve torty (muzovu 30-tku som totalne zazdila ach jaj) ale nevadi.Sak noci su dlhe naco spat 7 hodin :grinning:

23. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat hej tak najblizsie si skusim kupit aj ja :slight_smile: dakujem :slight_smile:
23. jan 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca no ja som tiež sľúbila synátoroti za vysvedčenie tortičku ( aj keď nebude mať samé jednotky :frowning2: ) a na ten deň tým pádom mám dve torty. NO a čo je horšie, netuším, akú tortičku mu mám urobiť ( ani on sám nevie čo by chcel - ach jaj, nerozhodnosť asi zdedil po mne )
23. jan 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ja polovicke spravim len slanu asi.Stale to chcem skusit a kedze bude aj oslava tak sa to hodi asi viac ako sladka (lebo ja torty nejem a stale skonci v kosi) a malemu sprav to co by mohol dostat na konci roka ak si polepsi aspon dve znamky :grinning:
23. jan 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca práve ma napadlo malému upiecť len obyčajný koláčik s tým, že na konci roka bude mať tortu, ak sa polepší ( teraz bude mať asi 3 dvojky ostatné jednotky, no na to, že je len druhák ... )
23. jan 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím rýchlu odpoved ak môžete niekto to mám dať tú čokoládu topiť do cukríkov alebo nad paru roztopit a kolko na balík otázka
23. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat sak to su super znamky.Dobre si to vyriesila
23. jan 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b :grinning: že dakujem :grinning: no moje zamestnanie je moje hoby, a to je vsetko co vidís v mojich albumoch :grinning:
@zlatat juuuj tá je krááásna
@ellise krásne potiahnuta
23. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem :wink:
23. jan 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to vieš, u mňa sa prejavuje profesionálna deformácia ... ja ako učiteľka by som chcela, aby moje deti mali samé jednotky :unamused: ... ale v podstate na to, ako som sa s ním trápila, tak to bude celkom fajn vysvečko
23. jan 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b pena je vyšľahané bielko s cukrom nad parou :wink:
@zdenallicka krásny, jemný
23. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat náááááádherná orchidea - aká hrúbka drôtiku je to ? nikde to nepíšu v e-shopoch :angry: :angry:
23. jan 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat aj ja mam podobnu deformaciu a nie som ucitelka, tak si z toho nic nerob. Maly vybehne zo skoly ze mami mal som 96% z pisomky a ja mu na to, ze to si uz nemohol mat rovno 100% Co si zas nevedel?? :grinning: :grinning: :grinning:
Inac miesto futbaloveho ihriska idem zas robit syr s myskami, stale to iste dookola :confounded:
23. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok