• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
ali, krasne torticky. teeeeda tie rozpravkove postavicky..... ako to tak dokazes? nadherne!
basado, aj ty mas paradnu tortu, aka je vnutri?
28. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi dakujem je čokoladova :slight_smile:
28. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka ja som taku slanu tortu este v zivote nerobila,tak ti asi neporadim..... :sweat_smile:
A dakujeeeeeeeeeeeeeeem!!!!
28. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinko, 30% salamovy syr..:slight_smile:

A napis muzes napsat pomazankou...:wink:
28. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jeeej tu sa pecie a ako krasne, alionuska opat nadherne torticky.

basabo tiez peknucka torticka

ste sikulky :wink:
28. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka poslala som ti IP.
babulky dakujem :slight_smile:
28. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,potrebovala by som poradit ak mate niektora skusenosti s hmotou K2. hcem robit syncekovi k prvym narodeninam tortu potiahnutu K2-kou,len som s nou este nikdy nepracovala. Robila som len s MMF-to sa mi sice robilo dobre, ale nikomu to nechutilo-myslim ta hmota :slight_smile: :slight_smile:
Chcela by som vediet na com sa vyvalka K2-ka ci na pr. cukre alebo skrobe, ci rychlo schne, teda ci je ju potrebne hned zabalit, ak mam nejaky zvysok. Tiez neviem akym stylom ju zafarbit. Mam len prask. farby a tie pouzivam tak, ze ich rozriedim v troske vody. No ked to takto pridam do tej hmota, musim ju potom urcite zahustit, no neviem cim.Prosim ak mate skusenosti poradte, narodeninky sa blizia :slight_smile:
DAKUJEM.
28. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stalida, mne sa s K2 robilo velmi zle, trhala sa, bola velmi makka.rozvalkavala som ju na skrobe a farbila klasicky ako MMF. :wink:
29. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stalida,aj ja som s tou hmotou robila iba par krat,kym som ju neminula...odvtedy som ju ani nekupovala...Robilo sa mi s nou celkom dobre a aj som ju farbila ale nechutila tiez skoro nikomu.. :sweat_smile: Schne rychlo na vzduchu,treba ju zakryvat do igelitu,ked s nou nepracujes...a aj sa rychlo topi v teple.Ved skus a uvidis.... :grinning:
29. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ali, ďakujem....trošku sa snažím, keď nie je čo doma robiť....tak volačo vymýšlam iné... :O)

no niekto sa tu pýtal na to sušené mlieko, koľko bola spotreba.....tak asi možno toľko čo práškový cukor..., ale je to mňamkovejšie... :O)

tie punčoviny.....keď vytvarujete čo chcete, tiež to obalujete potom s tými MMF alebo nejakú polevu na to dávate? :slight_smile:
29. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lyzenka,ked vytvarujes z tej puncoviny co chces,tak to tenucko potri kremom a az potom potiahni MMF. . :slight_smile:
29. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska vobec si neviem predstavit aka ma byt ta puncovina, to nieje take stavnate??alebo to treba spravit suchsie ked to chcem potahovať :confused: :confused: a tie kusky z korpusu treba uplne rozdrobiť?? :confused: :confused: :confused:
29. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy,no tak take suchsie..ale nie suche..aby ti to pekne prilnalo na tu tortu...tazko to vysvetlit....ale aj keby bola mokrejsia,nic sa nedeje,lebo v chladnicke to stuhne a potom sa na to pekne potahuje... Korpus rozdrobit,ale ak ti tam aj zostanu kusky,neni to na skodu...je to potom take pekne mramorove,ked sa to nakroji.... :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska dakujem, viem ze sa to takto zle vysvetluje, ved skusim spravit a ked sa mi to nebude zdat, tak napisem. :dizzy_face:
teda zatial to neplanujem robit, mozno v buducnosti :wink:
29. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie ze by som ti nechcela poradit,ale tak ako sa vravi...je ôepsie raz vidiet ako stokrat pocut! :slight_smile: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, alebo aj ochutnat by nebolo zle.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňaam, veru, ochutnať....mám rada sladké hneď za ránka... :grinning:
30. aug 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som veru aj na sladkom vyzila, len keby som po poziti nesla do sirky :grinning: :grinning: :grinning: kila idu rychlo hore :zipper_mouth:
30. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cukrárky no baby nedá sa mi nepochváliť som spokojná s výtvorom.čo poviete na to?
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3215139&vReferer=%2Fphotos%2Fvinka
30. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vinky, suprove :slight_smile:
30. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, chcela by som ochtnať :wink:
moja punčová je v chladničke, neodolala som a urobila na skúšku o týždeň skôr, ešte sme ju nerozkrojili, tak dúfam, že bude ok
poťah sa mi strašne trhal, musela som to maskovať ozdobami, hádam sa to raz naučím
30. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, ja bych ho priste udelala asi uzsi, ale je moc hezky...:slight_smile: Cim jsi nakonec napsala ten napis????
30. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka super si to zvladla na 1 :wink: :slight_smile:
30. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenaalicka ved to je nalepka z piva,ten napis :wink:
30. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to pekne,podarilo sa ti to, len ja neako tieto slane torty nemusim :unamused:
30. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cess, aha..:slight_smile: Ja to pivo neznam, vis? Jen z reklamy..:slight_smile: Nikdy jsem ho nezkoumala..:slight_smile:
30. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez pivo nepijem....... ziadne, ale ked sa na to pozriem, tak sa to leskne. tak som si domyslela :dizzy_face: , tiez som to nemala kde skumat
30. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdenallicka no už by som to robila ináč. :wink: No ten názov som stiahla nálepku z flaše a bolo. :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj ahoj

vinka paraaaaaada
30. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy vieš pre chlapov ku pivu a poháriku sa viac hodí toto ako sladká torta.Joj boli spokojný hlavne,že im chutilo. :grinning: :grinning: Dakujem vám za pochvalu. :slight_smile: No snažila som sa.Bála som sa toho syra ale podarilo sa. :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok