• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@sofi07 nadherna torta s babatkami :dizzy_face: fakt supeeeer ..tie babatka su uplne 'na spapanie' :sweat_smile: to ich sama vyrabas, modelujes? :confused:
26. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 myslela som tuto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19937
budem robit iba malicku, preto sa pytam ako to mam vyratat....asi spravim z 1/2 davky pre nas, aj tak ju chcem vyskusat ako sa robi a uvidim aku bude mat vahu.....
a dakujem vsetkym.... :slight_smile:
26. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - krásne torty a krásne meno pre dcérku :slight_smile: @lili01 - @sofi07 @maca77 - nádhera :slight_smile:
26. jan 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý podvečer, chcem sa opýtať, kúpila som poťahovaciu hmotu vo vedierku 1,5 kg ale zdá sa mi to nejak tvrdé, mám to porozkrajovať a potom rozvaľkať. Ďakujem, zatial som mala len také vo valčeku 0,5 kg. poradťe vy už veľa pečiete
26. jan 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kurci skus odrezat problizne kolko potrebujes a trochu ohriat na par sekund v mikrovlnke a ona povoli.Aku mas kupenu?
@sofi07 som skoro odpadla ked som videla tie babatka.Provokujes? :grinning: :grinning: :grinning: este stale som neobiednala sakris
26. jan 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kúpila mi to jedna známa z Brezna, tam to majú a tuším majú stránku aj na nete, nejaké cukrárenské potreby, ale neviem presne
26. jan 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz postup http://tortyodmamy.sk/content/cipka-damske-sandalky
@sofi07 naadhera! :dizzy_face: :dizzy_face:
@maca77 ako zive!!! skoda zjest!!! :dizzy_face:
26. jan 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kurci tak skus trosicku odobrat a na 4 sekundy dat do MV.Malo by to povolit.Ak by sa to rozpadalo tak treba daco ine vymysliet ale nepredpokladam,Co je napisane kao nazov na vedierku?
26. jan 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nájde sa tu prosím nejaká pekárka, ktorá by do piatka večera upiekla tortu? Bratislava a okolie. Prosím do IP. Dakujem.
26. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka jezisi ,andelik..ani mi nehovor..mala sa mi tam nejak dostala a porusila mi ludi,aj ktorich som nechcela ja zrusit...daj si ma..Alena Strbova....o.k.?
26. jan 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 dakujem moja:slight_smile:
26. jan 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem skusit nahrat tie fotky...:slight_smile:
26. jan 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem, vyskusam aj ja z toho nieco stvorit a dam vediet, ako to dopadlo :slight_smile:

chvalim vsetky, vsetky torticky, nestiham velmi prispievat, ale citam vas a obdivujem vase sikovne ruky :slight_smile:

ja zajtra zacinam piect pre mojho starsieho syna, v piatok ma narodeniny, tak to musi byt nieco speci :slight_smile: :wink:
26. jan 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska tvoje torty sa minule aj mne zjavili na fb, kamoska z uplne ineho kraja dala zdielat, ze su prekrasne :slight_smile: som tak trocha spysnela, ze ta "poznam" :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nevadí preto som sa pýtala moja. :wink:Ja by som si ťa sama vyhladala len som si nemohla spomenúť na priezvisko. No torty sú zas famozne.Kriste to ten kufor si robila dva dni? :confused: :confused: :confused: Preboha to čo bolo za zákazku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To si kto objednal cestovka? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky úotřebuji pomoc, některá z vás tady dávala recept na višňový krém z višňové šťávy a pudinku, prokládala to višněmi...už jsem hledala až na stránku 645 a nenašla, .......mohu poprosit znovu o recept?
26. jan 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska standartne uchvazne ale z toho kufra som spadla totalne na zadok.Sice trosku menej ako z kolotoca ale spadla
26. jan 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska a este ta budem otravovat.Ja stale obdivujem tie tvoje torticky s cerstv.ovocim na vrchu.Prosim ta ako to robis?Davas mrazene?A ako to konzervujes?Polievas zele (lebo to sa mi nezda podla fotiek) alebo len tak?
26. jan 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise kopirujem z FB od Sabinky

** Višňový krém **

Višne (2 poháre) zleješ, vykôstkuješ.
Šťavu doleješ do litra a uvaríš s 2 zlatými klasmi.
Ten uvarený puding rozdelíš na polovicu.
Do jednej zamiešaš ešte zahorúca višne - ja ich krájam nadrobno
a druhú polovicu necháš vychladnúť.
Do tej potom vmiešaš 250g maslo.
Na korpus dáš najprv ten višňový maglajz a na to krém.
Je to veľmi dobré a pekne to ukáže na reze.

26. jan 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska nádhera nemám slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. jan 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska joj Alenka už sme obdivovali s mamou tvoje torty - a aj mamča skonštatovala, že tie deti z kufra sa podobajú na Sašenku :sweat_smile: :sweat_smile: stála ti ako model ?? a tie hlavy boli vystužené, aby držali veko kufra ?
26. jan 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska úžasné ako vždy a ten kufor waw :astonished:
@sofi07 aké milé bébätka....
koľko nových nickov tu pribudlo,sa to tu rozrásta.... :wink: samozrejme aj ostatné výtvory chválim...
26. jan 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky poradite ake kliestiky kupit?Ktore su naj a najviac pouzivate?Neviem si vybrat
26. jan 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska krása všetky dojednej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska Alenka nádhera.... to už nie sú ani umelecké diela, ale veľdiela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a veru aj ja v tých kufroch vidím tvoju Sašenku :wink:
... a nemáš náhodou nejaký postup na tú mačičku aristokratku? či to robíš len tak?
26. jan 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 @sofi07 krásne ,šikovnice ste :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ahoj ,osobne nemám ani jedne klieštiky :unamused: ale na tortach sa mi najviac páči vzor po týchto http://www.cukrarskyraj.sk/klieste-otvoreny-obluk-d691.htm
26. jan 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ja si prave nedokazem vybrat a prave i tieto mam ulozene.Mam tak 3 co by som chcela ale prachy niesu tak si musim vybrat jedny :frowning2:
26. jan 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca Ja som pochopila že chceš jedny....a tieto sa mne osobne páčia najviac a dajú sa použiť na všetky torty....no babky ti ešte poradia ako sa s ktorými robí :wink: Čo sa tyka financii ,tak rozumiem aj ja si nedovolím 2 ks :unamused:
26. jan 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok