• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vinka googlila som a lalia ma 6 lupienkov v kvete, tak sup sup este jeden :grinning: inak je krasna :dizzy_face: aj ja som planovala dat laliu, ale nakoniec som bola rada, ked som ruzu stihla :sweat_smile:
29. jan 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b nádherné dorty. Ty kuličky dole na tom srdíčku se dělají nějakou formou nebo každou zvlášť koulíš???
29. jan 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno teraz niekto povie ze som objavila teplu vodu :grinning: ale objednala som si sablony na malovanie na tortu a su fajnove a za par drobnych... najdrahsie bolo postovne, kedze to posielaju kurierom :grinning: ale mozno by poslali aj doporucene postou. ja som na svoju malovala cez klasicky papier a islo to uplne v pohode, len je to neprakticke zakazdym vystrihovat.. toto je ohybne ako papier a material je nieco ako folia, cize umyvatelne :wink:

http://obchod.kreativnysvet.eu/sablony-sablony-plastove-tupovacie-c-500091_500092.html
29. jan 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b hej?to som nevedela.ale takto na nete som našla postup a tiež boli 5.No je to už aj task jedno bo torta už zjedená :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq to vypadá úplně super a za pár korun :grinning:
29. jan 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b no to vypadá moc hezky, jsem si říkala, že to máš jednu jako druhou :grinning:
29. jan 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pauzicka.Och uz ma ruka boli a mixer horuci.Stale mam hrudky kaka v parizaku.Lidl vradte moje kakao do obehu kurnik
29. jan 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja som akurat nasla jednu vykrajovacku s 5timi :wink: ale ked si pustim obrazky cez google, tak tam maju 6 :grinning: no aj tak je krasna, mne sa este nepodarila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b dakujem.To som robila prvy krát :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca máš to kauflandácke?Hej toto robí hrudky :unamused:
29. jan 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já zírám máte krásné dortíky, kam se ty moje hrabou.. :wink: ale stále jsem se nic nedozvěděla o těch barvách tak to sem zdovolením vkládám znovu a prosím poraďte : děvčata co jsou to prosím vás ty barvy gelovky, já to tu slyším snad poprvé (a to jsem vyučená cukrářka.... ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kde se to dá sehnat?? a taky jak dlouho to vydrží když si je nakoupím a černá barva se v prášku sehnat opravdu nedá?? díky
29. jan 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska
ahoj videla som tvoje torty su fakt nadherne a keby som bola na slovensku tak si u teba urcite objednam....som v taliansku a tu taketo torty velmi nerobia, pravdupovediac su vsetky na jedno kopyto.
ak by si mohla, tak by som potrebovala vediet ako sa robi marcipan s tych cukrikov marschmalow a ako sa to potom lepi, ako dosiahnes ze vsetko je to take leskle....a ci mozem s tych cukrikov robit aj tie postavicky alebo na to treba nieco ine....velmi by si mi pomohla....dakujem
29. jan 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili01 vsimla som si :grinning:
@ankalv1 krasne torticky, ja s MMF nerobim, len s K2:slight_smile:
@vinka krasne torticky, este piestiky a je to lalia :slight_smile:
29. jan 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, inak som vcera prisla na to, ze mam minimum hnedej gelovky a s kakaom mi strasne smrdia tie potahovky. tak to bola ina alchymia, aby som dala hnedu dokopy na tu knihu :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitchima vitaj, krasne torticky si sikulka :slight_smile:
@sisa.b krasne ten fonendoskop je ako uzajstny :slight_smile: a srdieckova aka neznucka :slight_smile:
29. jan 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ja mam vykrajovatko na laliu a ma tiez len 5 lupenov, to sa strati .-)
@zuziq a ukaz nam hotovu torticku :slight_smile:
29. jan 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby týždeň som tu nebola zasa budem mať čo čítať sa mi to tu nazbieralo nemala som internet tak až teraz posielam moju tortu z minulého týždňa je to moja druhá torta v živote díky ešte raz za rady
29. jan 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ta je dokonalá, jak jsi dělala to auto???
29. jan 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer - koľko nás tu pribudlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
moje týždňové - posledná je cena do tomboly na ples koledníkov Dobrej noviny :wink:
29. jan 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ak Vam hrudkuje kakao, tak je dobre predtym, nez ho pridate preosiat cez sitko :wink: ako cukor praskovy... ja to robim uz iba tak, kazde a neviem si vynachvalit :wink:

a tortickyyyyyyyyy - ake krasne :grinning: ja som vcera robila prvykrat pokus o 3D hrocha - dakujem, viac take tvarovane neprosim... a po dlhej dobe som robila MMF a definitivne som sa rozhodla, ze si kupim potahovku - za tie nervy, robotu a bordel mi ten cenovy rozdiel fakt nestoji :grinning:
a zase mam dilemu, ze ktoru... hmmmm... kupujete v tych velkych kyblikovych baleniach? lebo to ja isto miniem, torticiek robim dost...
29. jan 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka kauflandacke ne.Kupila som od Thymosu v domneni ze bude dobre lebo farby maju dobre a prd.Zistila som az doma ze je odtucnene a hnusne sa mi s nim robilo teda.Ale uz su vsetky 3 poschodia v chladnicke a idem kupat priseru.Ked to zatuhne tak este dotrem kde treba a dovi dopo zajtra rano
29. jan 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem robila som ho z tatraniek podľa tohto návodu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=90229 (je tam popis) a vonkajší vzhľad detaily som robila z tejto stránky http://www.aldoska.estranky.cz/fotoalbum/jak-na-to_-_obrazove-navody_/jak-na-... aj som sa bála či to zvládnem lebo je to moja druhá torta ale išlo to
29. jan 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika na druhou dortu je to úúúúúúplná nádhera. Já obdivuju. Jsi šikovná a děkuju za odkaz. Už si to ukládám. :wink:
29. jan 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ten druhý odkaz mi píše nějakou chybu, ale to nevadí.
29. jan 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Ta poslední je nejkrásnější... x) (všechny jsou moc hezké, ale tenhle má duši...)
29. jan 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat dík, tak to nové lidlácké ani nebudu zkoušet teda, ale kaufland tu bohužel nemáme, tak až někdo bude mít cestu, tak mu dám úkol... zatím si budu muset vystačit s holandským kakaem, nevzpomenu si,, co je to za značku, ale taky není špatné, mají ho u nás v potravinách
@dm1 tak čokoládové haribo, ty jsem ještě neviděla, asi je mají jen v Německu...
29. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tu co som farbila s papierom? uz som ju tu raz davala, mozno si si vsimla. Tie ornamenty som robila farbou cez sablonu z papiera vystrihnutu
29. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata narazila som na nete na zaujimavu diskusiu a zaujimalo by ma ako to robite vy

v akom slede davate vrstvy medzi korpusy? Marmelada,na to ovocie a na to krem alebo krem a na to ovocie,alebo krem,ovocie,krem alebo este ina alternativa?
29. jan 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok