Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

reruna
29. jan 2011

@anibas @lukika @ktchima krásné dorty🙂

lukika
29. jan 2011

@jakelina zaujímavé ani mne to nejde ale ked si to otvoríš tak je tam na boku menu a tam fotoalbumy a tam sú obrazové návody jak na to... tam to je aj hocičo iné dúfam že som aspoň trochu poradila

lukika
29. jan 2011

@reruna díky

jakelina
29. jan 2011

@lukika jsi hodná, já jsem tam vlevo už šmejdila. Jsou tam různé postupy a je to super stránka. Děkuju, jsi zlatá.

raci
29. jan 2011

@sisa.b děkuji moc a ještě bych se chtěla zeptat jakou to má trvanlivost jestli mi to doma vydrží třeba rok a víc ??

lukika
29. jan 2011

@jakelina niet zač ved aj ja som rada ak mi niekto poradí

ellise
29. jan 2011

holky dělala jste některá MMF s čokoládou? první potahovku jsem dělala z bonbónů JoJo, teď z Hariba z Lidla, a je to takové jiné, jde tam mnohem víc cukru, ( ale nevážila jsem, tak nevím kolik) a je není to tak plastické. Mám přidat cukr?

@bianca, já bych dávala, marmeláda, krém, ovoce
@dm1 si mně ispirpvala s tou mašlou, chci něco tchánovi k narozeninám, slepuješ MMF vodou nebo nečím jiným?

sisa.b
29. jan 2011

@dm1 krasne torticky. o kitty sa ti hadam uz aj sniva, nie? 😀

@anibas super! ten ponik je ako vyrobeny?

pozeram dievcata, ze sa tu snazite co sa poctu tort za tyzden tyka alionusku 😀 krasne vam to ide. ja uz som si dala zavazaok, ze viac nez dve za tyzden neberiem a uz mam tri na buduci tyzden 😝 a to mi zacinaju prednasky, takze v piatok a sobotu som cely den prec. este netusim, ako to postiham 😝 😅

holky, ako ste na tom cenami tort? ja som si dala zavazok este minuly rok, ze teda pojdem aj ja na tych 10€, co berie vacsina a zatial sa mi dari 😎

dm1
29. jan 2011

@reruna tu ich nemaju len som o nich raz citala tak ked isiel znamy do nemecka som si dala kupit

yamahafazer
30. jan 2011

same nadherne torty ste zasa napiekli 😵

ja mam robit na tento tyzden na svadbu muzovej sestre a pecem aj zakusky 3 kartony a plus 2 torty neviem ako to postiham lebo som uplny marod ☹ muz je chori uz som aj ja a mala sa este drzi len neviem dokedy.Som musela aj 2 torty zrusit co mi volali na tento termin lebo mam toho dost a este teraz choroba no hruza ☹

vinka
30. jan 2011

@yamahafazer no to ťa obdivujem aj torty aj koláče pána 😲 😲 😲 😲 tak vela energie cez týžden želám 😉

lili01
30. jan 2011

ahoj....tak jdu poděkovat holkám,co mě tu včera radily a dávaly odkazy 🙂 moc jste mě pomohly!!!!! bylo mě všechno celkem jasné,ale jak jsem potahovku začala dělat,tak mě to najednou moc jasné nebylo 😅 😅

takže jsem to úspěšně zvládla a vkládám fotku mého 1.potahovaného dortu 😀

alionuska
30. jan 2011

@vinka no moja,myslim,ze sa ti dooost podarilo,a keby si nenapisala,ze si to iekla ty,tak si mysllim,ze je to to moje😀

alionuska
30. jan 2011

@nelys ahoj..dakujem ti velmi pekne..som rada ze mam obdivovatelky po celom svete😀 😀 Recept je tu na prve strane tejto temy..ale treba si toho precitat viac,aby si vychytala vsetky muchy..mozno sa ti na prvy krat nebude darit:-/..ale ak to nevzdas pri prvom nezdare,uvidis,ze sa ti darit bude! 🙂 Ja si z MMF robim uplne vsetko,postavicky,kvietky a aj potahujem torty...🙂 Nech sa ti dari..ak by som mala viac casu,rada ti napisem aj viac,ale slubila som mojim laskam,ze pojdeme niekam prec dnes,lebo cely tyzden som bola zas mimo..iba v kuchyni...tak si trochu ideme uzit 😀 Ahoj 🙂

alionuska
30. jan 2011

...a idem sa s vami este podelit o moje najnovsie sladke deticky😀....

bianca
30. jan 2011

@lili01 paraaaaaaaaaaaadicka.Velmi velmi velmi pekna

bianca
30. jan 2011

@alionuska wow wow wow.Ten slonik je uplne kuzelny

alionuska
30. jan 2011

Zee?
@bianca aj mne sa pacil..uz moj druuhy Hefalumpik 🙂

zlatat
30. jan 2011

@bianca korpus, marmeláda, krém, ovocie, k rém, korpus

zlatat
30. jan 2011

@alionuska kráása

zlatat
30. jan 2011

@anibas super tortičky

lili01
30. jan 2011

@alionuska jako vždycky nádhera!!!!!!!!!!!

zlatat
30. jan 2011

@sisa.b paráda, krásne torty

bianca
30. jan 2011

@alionuska to keby som ja dokazala tak vesam svoje povolanie na klinec panecku

@zlatat aj ja presne tak robim.Som len pozerala ake rozne postupy maju zienky.

no nic.Idem sa ja pustit do marosu.Najvyssi cas

lussy23
30. jan 2011

@alionuska - nádhera, ste šikovná, máte veľliký talent!

vinka
30. jan 2011

@alionuska 😀 😀 😀 😀 😀 aká si vtipná.Si isto jedla na ranajky vtipnú kašu moja 😀 😀 😀 Ale Ti dakujem za pochvalu.No ked toto napíšeš Ty tak idem spadnúť na riť aká som happy 😀 😀 😀 😀 Tvoje dielka som už okukala na FB to niet čo dodať zabité torty.To je jedna pastva pre oči 😀 😀 😀

lussy23
30. jan 2011

@sisa.b - krásne, to je pre nejakeho doktora?
@kitchima - nádherné torty
@zuziq @anibas @lukika @lili01 @ankalv1 @vinka
-. krásne torty

zuzana124
30. jan 2011

Ahojte, som tu nová a som rada že je tu takáto téma. Momentálne som na materskej a akosi ma chytilo pečenie tort v čom som ale úplná začiatočníčka. Pripájam pár mojich tortových pokusov 🙂 🙂 🙂
... inak všetky máte náááádhernéé tortičky 😉 😉 😉

jakelina
30. jan 2011

Moc prosím, poraďte mi. Obarvovala jsem kousky potahovky z MMF sypkou barvou a pak se mi to začalo hodně drobit. Co tam mám přidat a čím to je??? Děkuju za každou radu.

jakelina
30. jan 2011

@lili01 krásně se ti povedl. První pokus a krása. 🙂