• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas @lukika @ktchima krásné dorty:slight_smile:
29. jan 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina zaujímavé ani mne to nejde ale ked si to otvoríš tak je tam na boku menu a tam fotoalbumy a tam sú obrazové návody jak na to... tam to je aj hocičo iné dúfam že som aspoň trochu poradila
29. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna díky
29. jan 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika jsi hodná, já jsem tam vlevo už šmejdila. Jsou tam různé postupy a je to super stránka. Děkuju, jsi zlatá.
29. jan 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b děkuji moc a ještě bych se chtěla zeptat jakou to má trvanlivost jestli mi to doma vydrží třeba rok a víc ??
29. jan 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina niet zač ved aj ja som rada ak mi niekto poradí
29. jan 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dělala jste některá MMF s čokoládou? první potahovku jsem dělala z bonbónů JoJo, teď z Hariba z Lidla, a je to takové jiné, jde tam mnohem víc cukru, ( ale nevážila jsem, tak nevím kolik) a je není to tak plastické. Mám přidat cukr?

@bianca, já bych dávala, marmeláda, krém, ovoce
@dm1 si mně ispirpvala s tou mašlou, chci něco tchánovi k narozeninám, slepuješ MMF vodou nebo nečím jiným?
29. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krasne torticky. o kitty sa ti hadam uz aj sniva, nie? :grinning:

@anibas super! ten ponik je ako vyrobeny?

pozeram dievcata, ze sa tu snazite co sa poctu tort za tyzden tyka alionusku :grinning: krasne vam to ide. ja uz som si dala zavazaok, ze viac nez dve za tyzden neberiem a uz mam tri na buduci tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mi zacinaju prednasky, takze v piatok a sobotu som cely den prec. este netusim, ako to postiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

holky, ako ste na tom cenami tort? ja som si dala zavazok este minuly rok, ze teda pojdem aj ja na tych 10€, co berie vacsina a zatial sa mi dari :sunglasses:
29. jan 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna tu ich nemaju len som o nich raz citala tak ked isiel znamy do nemecka som si dala kupit
29. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
same nadherne torty ste zasa napiekli :dizzy_face:

ja mam robit na tento tyzden na svadbu muzovej sestre a pecem aj zakusky 3 kartony a plus 2 torty neviem ako to postiham lebo som uplny marod :frowning2: muz je chori uz som aj ja a mala sa este drzi len neviem dokedy.Som musela aj 2 torty zrusit co mi volali na tento termin lebo mam toho dost a este teraz choroba no hruza :frowning2:
30. jan 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer no to ťa obdivujem aj torty aj koláče pána :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak vela energie cez týžden želám :wink:
30. jan 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj....tak jdu poděkovat holkám,co mě tu včera radily a dávaly odkazy :slight_smile: moc jste mě pomohly!!!!! bylo mě všechno celkem jasné,ale jak jsem potahovku začala dělat,tak mě to najednou moc jasné nebylo :sweat_smile: :sweat_smile:

takže jsem to úspěšně zvládla a vkládám fotku mého 1.potahovaného dortu :grinning:
30. jan 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no moja,myslim,ze sa ti dooost podarilo,a keby si nenapisala,ze si to iekla ty,tak si mysllim,ze je to to moje:grinning:
30. jan 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelys ahoj..dakujem ti velmi pekne..som rada ze mam obdivovatelky po celom svete:grinning: :grinning: Recept je tu na prve strane tejto temy..ale treba si toho precitat viac,aby si vychytala vsetky muchy..mozno sa ti na prvy krat nebude darit:-/..ale ak to nevzdas pri prvom nezdare,uvidis,ze sa ti darit bude! :slight_smile: Ja si z MMF robim uplne vsetko,postavicky,kvietky a aj potahujem torty...:slight_smile: Nech sa ti dari..ak by som mala viac casu,rada ti napisem aj viac,ale slubila som mojim laskam,ze pojdeme niekam prec dnes,lebo cely tyzden som bola zas mimo..iba v kuchyni...tak si trochu ideme uzit :grinning: Ahoj :slight_smile:
30. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a idem sa s vami este podelit o moje najnovsie sladke deticky:grinning:....
30. jan 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili01 paraaaaaaaaaaaadicka.Velmi velmi velmi pekna
30. jan 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska wow wow wow.Ten slonik je uplne kuzelny
30. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zee?
@bianca aj mne sa pacil..uz moj druuhy Hefalumpik :slight_smile:
30. jan 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca korpus, marmeláda, krém, ovocie, k rém, korpus
30. jan 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska kráása
30. jan 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas super tortičky
30. jan 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska jako vždycky nádhera!!!!!!!!!!!
30. jan 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b paráda, krásne torty
30. jan 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska to keby som ja dokazala tak vesam svoje povolanie na klinec panecku

@zlatat aj ja presne tak robim.Som len pozerala ake rozne postupy maju zienky.

no nic.Idem sa ja pustit do marosu.Najvyssi cas
30. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska - nádhera, ste šikovná, máte veľliký talent!
30. jan 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aká si vtipná.Si isto jedla na ranajky vtipnú kašu moja :grinning: :grinning: :grinning: Ale Ti dakujem za pochvalu.No ked toto napíšeš Ty tak idem spadnúť na riť aká som happy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tvoje dielka som už okukala na FB to niet čo dodať zabité torty.To je jedna pastva pre oči :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b - krásne, to je pre nejakeho doktora?
@kitchima - nádherné torty
@zuziq @anibas @lukika @lili01 @ankalv1 @vinka
-. krásne torty
30. jan 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu nová a som rada že je tu takáto téma. Momentálne som na materskej a akosi ma chytilo pečenie tort v čom som ale úplná začiatočníčka. Pripájam pár mojich tortových pokusov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
... inak všetky máte náááádhernéé tortičky :wink: :wink: :wink:
30. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc prosím, poraďte mi. Obarvovala jsem kousky potahovky z MMF sypkou barvou a pak se mi to začalo hodně drobit. Co tam mám přidat a čím to je??? Děkuju za každou radu.
30. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili01 krásně se ti povedl. První pokus a krása. :slight_smile:
30. jan 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok