• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
ali, tie pripravy na babatko su super, to ma take uzasne caro, ze?som si vsimla, ze termin mas 26.10., moja Anetka sa narodila 25.10. :slight_smile:
dakujem zdallicka za linky, myslim, ze toto som myslela :slight_smile: nikdy som to nevidela, len to obcas niekto v diskusiach spomenul :slight_smile:
3. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zdeni ma predbehla... :grinning: :grinning:
Sofi,veru,cele tehotenstvo a aj pripravvy na babatko su neskutocne krasne obdobie... :slight_smile: Aj ked zijem zo strachom ,ci vsetko bude tak ako ma byt...ale radost je to neopisatelna...citit v sebe toho drobceka...no mna malinka tak silno kope,ze mam pocit,ze to bude aj skor,ako 26.10. mozno s Anetkou budu aj narovnako.... :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, al, vsetko dobre dopadne a malicka bude zdrava a krasna. budeme na Teba vsetky mysliet. o par tyzdnov uz sa budes zvrtat okolo zivej torticky :slight_smile:))
3. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem rychla jak fretka..:grinning:
3. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
neštudovala som síce celú tému, možno to tu už bolo spomenuté, ale kto hľadá inšpiráciu či cukrárku kdekoľvek na Slovensku, pozrite

http://www.tortyodmamy.sk

Sú tam nádherné veci.
3. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenlenka, fiha, dakujeme za tip :grinning: :grinning: :grinning: pozrieme :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky..dlho som tu nebola,nebolo casu. posielam vam link,prvych 5 je novych a zajtra tam pridam dalsie dve :slight_smile:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=tracker/452
3. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som sa vás spýtať, či aj vy máte ten poťah z MMF pri rezaní torty taký tvrdý
teraz keď som robila tú poslednú tortu, pridala som trochu sušeného mlieka / došiel mi práškový cukor a už som nechcela v nedeľu ráno preháňať manžela do mesta/ a ten poťah bol oveľa mäkší a niektorí členovia rodiny ho dokonca aj zjedli, lebo MMF stále nechávajú, že je to veľmi sladké --stále by chceli len navrch čokoládu a boky orechové, tak vždy robím aj takú aj takú
a pri rezaní dávate ozdoby dole? lebo ja keď dám dole, ide mi to aj s poťahom, keď nedám, zabárajú sa do torty, to hlavne teraz , keď som dala gerbery
mne sa tie tortičky taaak páčia, ale neviem, kde robím chybu :frowning2:
3. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maftic ako tvrdy??stvrdnuty myslis??mne skor potah na tortr zmakne.
a ozdoby samozrejme, ze davam dole, ved s tym sa to neda rezat. ja ich na tortu lepim vodickou, takze sa daju dat lahko dole :wink:
3. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi pekne torticky :dizzy_face:
3. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sisi, krasne su, ta travicka pod tymi futbalkami je paradna
marfic, mne sa to kraja dobre, mozno alionuska alebo niekto iny ti poradi
3. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi co????ved som pekne odpovedala, nie??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
srandicky ma neopustaju :wink:
3. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pekne, aj ja si to idem teda kuknut :D :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz vazne, vie mi niekto poradit, chcem urobt ruzicku na stopke a len ju volne polozit na tortu. a neviem, ci tu stopku netreba vystuzit drotikom a ak ano, tak ako sa to robi?? dakujeeem
3. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj..aj mne MMF vzdy zmakne a kraja sa super... neviem kde robis chybu..mozno je to cukrom...
Sisidl..uz som tie tvoje najnovsie prave videla....teda,mna cakaju na dalsi vikend tri...tak tiez si maknem!!! :grinning:
3. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, cessy, jasné, že si pekne odpovedala :wink:
no mne zmäkol MMF len teraz, keď som pridala to sušené mlieko a cukor používam považský, ale určite po čase na to prídem, len treba skúšať a skúšať
3. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcem sa opýtať či ste už niektorá objednávali farby gélové zo stránky pečenie je hrou?
4. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mam tie gelovky, su super, staci velmi malo a mas to zafarbene :wink: . aj som si vravela, ze takymto stylom ich budem mat do konca zivota :wink:
4. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V albu fotky dortu..:grinning:
4. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka,podla mna su gelove Wilton najlepsie na farbenie hmoty. Ale ja som ich neobjednavala,ja si ich kupujem...
:slight_smile:
5. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni,co to ako je?? Nejaky roboti??? Ale tak tie skalnate vrchy su krasne...aj napad dobry! :slight_smile:
5. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, zadani znelo: drsny, surovy a ponury dort, diamantovy lom, roboti.... :slight_smile:
5. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja som dnes znovu robila tortičku. ideme pozrieť bábatko. Večer ju sem skúsim pridať ak sa mi podarí.

Dnes som robila MMF poťah z JoJo cukríkov a išlo mi to bez problémov :slight_smile:
5. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak ja som dokoncila tortu pre moju slecnu :confused:
5. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda sisa ten je kraaasny. Maš na to formu? fakt je suprovy, šikulka :slight_smile:
5. sep 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siii, nadherny je. a chlaci aki stastni boli :slight_smile:)))
5. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa,havinko krasny!!! Vidim ze v albume mas aj mc queena...ja tiez idem robit prve take auticko. Tento tyzden mam toho dost,no hadam som si moc nenabrala na rohy.... :grinning: :grinning: a ze budem vladat! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alionuska a kde sa dajú kúpiť? :confused:
5. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem holky :slight_smile: krajat som ho musela ja, lebo nik iny nechcel :grinning: ale zas to bolo na poslednu chvilu, kedze moja mala sa vcera rozhodla, ze nebude spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: do 3tej ponocovala, tak som zavarala hrusky namiesto pecenia torty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ali, mcqueenov som robila uz dvoch, akurat som lakovala stetcom, tak bolo vidiet tie tahy :unamused: no uz si ma poucila, tak nabuduce budem vediet :wink:
5. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok