• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@paja.o super ,krásne topanočky :wink:

@jakelina macik sa podoba ,je pekný :slight_smile:
4. feb 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky ,kupovala ste si niektora klieštiky na tejto stránke ? Nrozumiem tomu ,prečo sú tam ozdobné klieštiky po 2 ks ,to akože sú v dvoch veľkostiach ?? :confused: :confused: Ďakujem za odpovede :wink:
www.korunaplus.sk
4. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji, ženušky... :dizzy_face:
4. feb 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ďakujem, no si to predstav - úplne som ostala v šoku, keď som sa to dozvedela :sweat_smile: že ide až na "ďaleký východ "
4. feb 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli áno, sú d 2 veľkostiach, malé a väčšie ... ja som si vždy kupovala po jednom kuse, ale zase boli chvíle, kedy by sa mi zišli malé klieštiky
4. feb 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ten čo je v krabici, tak 200 g a v sáčku tuším 40 g
4. feb 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat to už je z teba veľka a chýrna pekárka ,keď až tu sa o tebe dozvedeli...držím prsty nech darí :wink:
A ďakujem za odpoveď ,som bola v šoku ,že načo sú mi dvoje rovnaké ,len ma potom napadlo či nebudú aj iné veľkosti....inak super cena za dva kusy... :slight_smile: a čo sa stalo s touto stránkou ,mali tu vypichovače po pár euri a teraz kukam ,že tam nič nieje ,nevieš náhodou ? :unamused:
http://www.cukrarskepotreby.eu
4. feb 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To auto je uuplne uuzasne :wink: :wink: :wink:
tak toto je to moje srdce, skoro ma pri nom porazilo, no snad ude v poriadku dnu aj vonku :unamused: malovala som ho stetcom , ste ma naplasili ze to nevyschne :frowning2: tak som vytiahla čerešnovicu :grinning: a v tej zarobila farbu a vyschlo uplne v pohode a to som tam davala 3natery, ale nepaci sa mi to, krajsie je to ked je farba v hmote :frowning2:
4. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli neviem, čo sa stalo s tou stránkou, ja najjnovšie nakupujem na www.tortomania.sk - občas tam majú super akcie, len nie vždey majú to čo potrebujem.
To autíčko bolo bezlepkové - a rodina čo si ju brala mmyslím, že býva v Blave, len holka je zo Svidníka a zrovna cestuje s deľmi na 2 týždne k rodičom, tak preto torta ide až tam... tam budú oslavovať narodeniny dvojičiek.

HOlky, práve mi písala kamoška, či by som jej neupiekla na bud. piatok kabelku - nemáte náhodou niekde uložený fotopostup? Už hodinu brázdim po TOM a hľadám, no nič som nenašla - nejaký blbý vyhľadávač tam majú :angry:
4. feb 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to nevim, me se teda paci moc :dizzy_face: krasny... barva i lilie..
4. feb 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela parádne srdiečko
4. feb 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x jéj super ďakujem, tam ma nenapadlo hľadať
4. feb 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa ďakujem, toto som tiež pred chvíľkou našla ... no som zvedavá, akú búdu na mňa kamoška vymyslí :grinning:
4. feb 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat parádní Blesk, snad to v mrazáku přežije....
@pristela krásné srdce
4. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misa1982 - ja mam zelenu a veru som ju hned testovala na taku rychlovku - bezlepkovu a bezlaktozovu pre moju babicku... tu je ta vysledna torta :slight_smile:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=8081763&l=1e8f62e1e3&id=666625931

myslim, ze to isto vyuzijes... ja som na tuto davala iba par motylikov, lebo sa mi tak pacila neozdobena, ze som ani nechcela ten povrch prikryt ozdobkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takze ja si podlozku max. pochvalujem... hlavne ked nemam cas na vyzdobu :wink:
4. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat - ty to zvladnes, pecies nadherne torticky :dizzy_face:
4. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove krásna, jadnoduchá, ale úžasná ... aj by som ti ju na FB ohodnotila, no nejde mi to
@zdenallicka ďakujeeeeeem
Vy ste úžasné :sweat_smile:

Práve mi volala svokra, že mám k nej prísť aj s miskami - dostanem huspeninu. Mňam, roky som ju nejedla
4. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja.o krasne topanocky,
@zlatat krasny mcqueen,inak, rada, by som videla ako to bude vyzerat, ked sa torta rozmrazi...nech ti daju vediet, co to urobi. ale niekde som citala, ze to uplne v pohode. podla mna by im to tu cestu v pohodicke vydrzalo aj bez mrazenia....
4. feb 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krasne srdiecko, pekna,moderna farba :slight_smile:
4. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

neviete mi niektora poradit,kde by som nasla obrazkovy postup na tortu autobusu?
4. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka dik....len asi ked tam niesom registrovana tak mi toto ani neotvori :unamused: :unamused: :unamused:
4. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat - tvoje auticko je uuuuuuuuuuuuzasne :grinning: ja som nateraz vzdala 3D torty... som sa s tym nadrela a vysledok hrozostrasny :grinning:
na FB asi ta musim mat v priateloch - ak mas zaujem, pokojne si ma pridaj - najdes ma ako Evka Tazka Buzkova :slight_smile:
a veru sa mi s nou nechcelo babrat - po vianocnom peceni... lebo som ju robila len pre starku... na 25.12., ked sme mali cela rodina u nas obedik, ona by nemohla nic plnkove... a veru sa smiala, ze potom zvysok supla do mraznicky a sem tam si da :grinning:

@sofi07 - my sme mali v mraznicke tortu zo svadby, niekolko mesiacov a ked som ju rozmrazila, tak bola v pohode... dokonca ani potah sa netopil... som bola prekvapena :wink: a to sme ju rozmrazovali necakane v lete... lebo nas susedia vytopili na kompletku a musela som odstavit elektriku aj chladnicku a mraziak... tak "zbytocnosti" sme museli pojest hned :grinning:
4. feb 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove vážne sa ti ani poťah netopil? A korpus sa nevysušil? Strašne som zvedavá, čo mi povedia, aká bola po rozmrazení.
Ináč čo som teraz robila to auto, tak som tam mala dať orechový korpus a teda nikdy viac - tak sa mi strašne lámal - už som myslela, že ma šľak trafí .... tak som si povedala, toto bolo naposledy, čo som robila bezlepkový orechový ...
Už som ti podalla žiadosť o priateľstvo - Zlatica Tušková Rajničová
4. feb 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 určite sa ich na to spýtam - sľúbili mi, že mi vrátia podložku, tak dúfam, že ju naozaj donesú. Ja som raz rozmrazovala tortu ale poťah sa mi riadne topil - no to som vtedy poťahovala PDT a teraz WI.
4. feb 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, este som vas necitala, ale davam do pozornosti relaciu damsky magazin, rozpravali o cokohmote a tortach ak chcete pozrite si http://www.stv.sk/online/archiv/damsky-magazin?id=44019&scroll=37
4. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok