• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte,

tu to inak zije!!! :dizzy_face:
@yamahafazer ta svadobna je nadherna, figurky si ty robila? :slight_smile:
@zlatat super auticko a teda zakaznik vie potesit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pristela srdiecko krasne a ta farba uplne vymakana!!! to si aku pouzila?
@lucula73 @mrka2 @daducha pekne torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@vinka syn musel byt nadseny! :dizzy_face:
@raci @paja.o pekne prvotiny :slight_smile:
@alionuska krasne ako vzdy :slight_smile: stale nechapem, ako stihas tolke za tyzden.
@alex21 krasne torticky :slight_smile:
@dm1 auto uplne namakane!!!
6. feb 2011 o 02:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam svoje torty. som mrtva, dorabala som kosik v noci, spala necele dve hodiny a sup sup na prednasky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu 250km za volantom, tak musim ist tie torty dospat :grinning:
6. feb 2011 o 02:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska
@alex21
@dm1
prekrásne
6. feb 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikovnica - popri škole - ja som robila posledné a musím sa vrhnúť na diplomovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... pár dní som tu nebola a zíram koľko nových diel pribudlo ani nestíham všetky vaše tortičky okomentovať, všetky sú nádherné :slight_smile: :wink:
@sisa.b nádherné dielka a ten košík nemám slov :slight_smile: :slight_smile:
@anibas všetky tortičky sú nádherné :slight_smile:

... pridávam svoju tortu ktorú som robila v piatok manželovi na narodeniny (moja úplne prvá fľaša)
6. feb 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krasny medvedik
@paja.o prva a uz topanocky? sikulka

@vinka krasna lod
@dm1 pekna ta modrucka, na spapanie
@alex21 super mysi
@alionuska fuha krasa, subaru by sa potesil aj moj bracho.. no a eroticno nesmie chybat :grinning:
6. feb 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 riadne si sa musela namakat na tom kresleni, pekne

@anibas krasne jednotky, skoda som ich nevidela minuly rok :slight_smile: su vymakane... a chcem sa opytat ta cierna okolo kitty cim to robis? je to hmota alebo nejaky gel?
6. feb 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pár dní sa tu neukážem a tu toľkej krásy pribudlo - nestíham všetky okomentovať, ale sú náádheerné všetky do jednej.

Ja som teraz nič nerobila, len som skúšala lodičky - a sa mi zdá, že sa mi celkom podarili. Síce opätok až na tretí pokus, no konečne som s ním ako-tak spokojná
6. feb 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Byl to pvní dort s marcipánem. Jinak celkově druhý. První jsem potahovala čokohmotou a dělala jsem z ní i ozdoby. Snad se někdy dopracuju k tak krásným dortům, jaké tu všechny vyrábíte!!!

@alex21 krásné dorty, ten sýr je supráckej :slight_smile:
@alionuska nádhera!!! úchvatný dorty!!!
6. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat jééé, to jsou střevíčky jak z obchodu:o)
6. feb 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky chci se vas zeptat existuji nejake barvy s perleti?Obdivuju vase nadherne dorty ! Krasa! :slight_smile: :wink: a dekuji moc za rady a jake pouzivate barvy?
6. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska, @sisa.b @anibas nádherné dortíky a všechny holky ste šikovné, na vás nemám a ani nebudu zkoušet se k vám přiblížit, na to musí být talent :slight_smile:
když se kouknu na tu moji tak proti vašim jsem nula :wink:
6. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ja som klasicky vymastila s olejom a vysypala hrubou mukou,aby to slo von v pohode... ale vyklapaj,az ked bude vychladeny korpus. a davala som tak do tristvrte. :slight_smile:
6. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise Pěkný dortík. Ta mašle je kráááásná!!!
6. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ja odpadnem,ake krasne torty! az mi oci skoro vyskocili.. prosim ta, ked sa vyspis a budes mat cas,tak mi napises,ako si robila ten kosik- teda vypletala? nevidno to dost dobre. myslela som,ze si kupim patchwork kosikovy vzor,ale toto vyzera ovela lepsie!!!
6. feb 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b @anibas @zuzana124 nádhera!!! snad se někdy taky dopracuju k tak krásným dortům!
6. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekdo z Prahy, kdo by nam udelal dort pro dceru ke 4. narozeninam? Asi s kockou Kitty nebo Mickeym :wink:
6. feb 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihouk no tovaren..taka mala vyrobna:grinning: dakujem... :wink:
@dm1 krasne..a to auto je skodovka stara?? :slight_smile: sa mi to podoba ... :grinning:
6. feb 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b bozinku tie hodinky su naaaaaaadherneeeeeeeeeee!!a ten kosicke..no krasne moja...si sikulka!!!velka!..a ako to stiham?? no neviem..ale tento tyzden co pride sa to budem asi aj ja sama seba pytat? :-P ... :grinning: :grinning: :grinning:
@anibas profesionalka si!! Uchvatne mas torticky..chcelsea a aj macko poo dokonale,aj zvieratkova a vlastne vsetky:grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
@paja.o dakujem...:slight_smile:
@ellise neboj,treba zotrvat a nevzdavat to..prides do toho..len ta to musi bavit! :slight_smile: Ale nahodou maslickova torticka urcite nmniekoho potesila..to si mala cokohmotu,alebo je malovana na vrchu?? :slight_smile:
@zlatat ja som este lodicky nerobila,ale tak by som chcela mat taku objednavku..:-P ...by som sa tesila..a ake boli velke? su peknucke..:slight_smile:
6. feb 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska, povzbuzení od profíka potěší :slight_smile: , měla jsem čokohmotu z MM, nemám žádné pomůcky, ani barvy, proto nejpíš si na náročnější zatím netroufám
6. feb 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dík, mudím ich zmerať ... v podstate ani ja nemám takú objednávku, len na bud. piaotk mám robiť kabelku, tak som si povedala, že im dám ako bonus lodičky k nej - kabelka bude taká zebrovaná
@paja.o ďakujem
6. feb 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska sú dlhé 15 cm
6. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise to je ta hmota,co sa rozpusti coko nad parou a potom na to MMF? vyzera krasne ta tvoja torticka!!! :slight_smile:
6. feb 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise náhodou je krásna
6. feb 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@zuzana124
@sisa.b nádhera a tie hodinky nemajú chybu, dokonalé
6. feb 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise dortička super, já se svou první ani nechlubím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak mi oči lezou z důlků, jakou krásu sem zase přidáváte na fotkách. Moc nádherné všechny. :wink:
6. feb 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise - krása
@paja.o - No náhodou sa tým, čo su tu úplne rovnala. Nádherná!
@zlatat - úžasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@zuzana124 @anibas @sisa.b - prekrásne torty
6. feb 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @alex21 - nádhera
@mrka2 - ďakujem, vyskúšam. Nerezovú misku nemáme, ale urobím to ako v škole, upečiem kruh a dám ho do misky a on s ami už vytvorí kopček :slight_smile:
6. feb 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska no daj počet kolko ťa čaká na týžden? :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok