• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@dm1 prosim te, jak s tim visnovym kremem, myslim ze recept je od tebe vid :wink: dolit mlikem do liru a nebo muzu dat i jine ovoce v pripada nouze?? :grinning:
9. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna já jsem ještě nedělala obdelník, mám z toho hrůzu. Musím to někdy zkusit nanečisto. :grinning:
9. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misa1982 ja tu sadu tech 8 barev mam a pouzila jsme uz vsechny, myslim ze se hodi.. zatim mi neprislo ze bych potrebovala neco vic.. jen k nim mam 2 praskove trpytive a super :wink:
9. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x odo mna nie nepoznam ten recept iba tu co som citala tak zial neporadim :frowning2:
9. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina šlo to celkem dobře, akorát ty rohy se mi trochu potrhaly, ale měla jsem asi mocc tenký mmf, pro nás ale dobrý :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ty práškové třpytivé jsi koupila na netu? v drogerce jsem zatím nic takového neviděla. Mě taky láká si ty barvy gelové koupit
9. feb 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x Já bych dolila vodou... A max. bych použila jahody..
9. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x dík a to namočíš štětec přímo v té perleti nebo i ve vodě či alkoholu?
9. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna malicko te perlete si klepnu treba do toho vajicka z kinder :wink: a pak jen suchym stetcem naberu barvu, oklepnu a pretru co potrebuju.. na sucho.. da se i rozpustit v kapce alkoholu a malovat tim nebo takto pouzit treba na stencils...
9. feb 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka a zkousela jsi to?
9. feb 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise ted koukam ze jsi delala ty ten visnovy krem.. dolivala jsi do litru vodou nebo mlikem? diky :dizzy_face:
9. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x moc díky za popis, už to chápu, ale co je stencils nevím :sweat_smile: já zatím nepoužívala vůbec nic jiného, než práškové barvy z drogerky, v tomto jsem analfabet... ale projedu si ten obchůdek, cos dala odkaz, ať jsem trochu v obraze a něco si objednám na narozky, nic moc, zas tak často nepeču, ale baví mě to :slight_smile:
9. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som si kupila gelove farby na Tortomanii za 1,50 ecka a su super.nie su to Wilton,ale pekne farbia http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/2-1-Farby/2-2-Gelove-farby
9. feb 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna stencils... http://www.tortyodmamy.sk/ako-na-stencilsablonu-s-cera-hmotou-fotopostup jde to prave delat i tou barvou.. namichas ji aby byla jako tempera asi a i ty sablony.. muzes si na papir vytisknou a vystrihnout co se ti libi :wink:
9. feb 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x tak už vím, co je stencil :wink: a prosím tě, na tom srdíčku máš ty vykrajovátka gerbery?
9. feb 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ne gerberu si chci ted koupit, tu velikou tohle je http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/pomucky_na_marcipan-modelovani_kvetin-vykrajovace_kopretiny temahle ale nemaji ty origo vroubky :slight_smile: jinak taky dobry... http://www.tortyodmamy.sk/content/gerbera-fotopostup podle tohodle :wink:
9. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 tiez som ich uz raz pozerala ale vyjdu skoro rovnako ako wilton lebo maju mensiu gramaz
9. feb 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aha tak tady je zakopany cert :grinning:
9. feb 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x Nezkoušela.. Ale mlíko mi k tomu nejde, když to má být višňový maglajz a následně z druhé poloviny "krém", do kterého jde pudink a máslo. A jahody se mi hodí asi nejvíc - broskve, mandarinky nebo cokoliv jiného by mi asi nechutnaly a nevím, jestli je to možné...
9. feb 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka no prave kvuli tomu pudinku mi tam nejde voda moc - to spis to mliko, to jsme zvedava kdo nas rozsekne :grinning:
9. feb 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcem sa spytat, tie praskove farby, ktore je dostat v drogerii, kolko maju odtienov?
chcela by som kupit nejake farby, ale ja nepeciem vo velkom, tak sa mi neoplati kupovat tie gelove, aj ked vravite, ze su lepsie :wink:
9. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka staci ti zakladni barvy - zluta cervena modra zelan cerna nebo hneda.. pak jsou namicht a odstiny si udelas sytosti.. ono to tak darho nevyjde - ani ty gelove fakt vydrzi a zas se s nima asi lepsi dela..
9. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x dakujem za radu, asi si kupim gelove :wink:
dievcata slovenky, chcem sa spytat, z ktoreho internetoeho obchodu nakupujete, ktory je naj? dakujem
9. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas @beruska2x @jakelina - nádherné srdiečka, jedna krajšie ako druhé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x Beruš, ale do jablečného dortu taky nejde mlíko a dělá se s pudinkem... ;)
9. feb 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka to neznam..
9. feb 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x Neznáš nastrouhané podušené jabka se skořicí a cukrem a zahuštěné vanilkovým pudinkem?? Jí se to s piškoty...

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=37148
9. feb 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ano, tiez som to prepocitavala,ale mne netreba az take velke gramaze, nepeciem vo velkom,tak stacia aj taketo a aj trosku usetrim peniazky. ale mam aj Wilton jednu gelovku cervenu a ta je tiez super. :slight_smile: asi ako vsetky gelove farby. neda sa to s tymi praskovymi porovnat. :slight_smile:
9. feb 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok