• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@kitchima jasnačka sem s nou .......
15. feb 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak aha, já jsem myslela, že bych to třeba upekla ve skleněné zapékací misce, mám takovou kulatou, asi to zkusím.
@mrka2 krásné :slight_smile: to máš vykrajovátka gerbery?
15. feb 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dik a ano, gerbery,ale pise tam aj slnecnice :grinning:
15. feb 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je :grinning:
15. feb 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitchima krásná dortička, budu se inspirovat :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka můžu se ještě zeptat na tu strukturovanou folii, to položíš na potahovku a zatlačíš nebo potahovku na to??? Já to vidím poprvé, tak se asi ptám jako blbec. A když chceš větší plochu, tak to dáváš víckrát vedle sebe a vytlačuješ???
15. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@mrka2 vdaka :sweat_smile: ale uz viackrat take nerobim :zipper_mouth:
15. feb 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitchima preco... ved sranda :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 syncek na to tak divne pozeral... no ako mu to vysvetlim...
15. feb 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitchima tak to musis robit potajomky take torticky... :pensive: :grinning: no to by som chcela vidiet ten pohlad :grinning: :sunglasses: :wink:
15. feb 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Vyválím si potahovku na trošku silněji než obvykle a přiložím na ni fólii... postupně hladím tu fólii a mírně na ni tlačím (potahovku mívám ještě teplou) a ona se tak obtiskuje na potahovku.. Když chci něco většího, přiložím to znova vedle.. Pak už ale neuhlazuju na dortu, protože bych si zničila vzor.. S mléčným marcipánem to jde ale blbě..
Otlačíš to hezky, ale jak rychle schne a tuhne, blbě se s ním pak potahuje, když na něm máš vzor a nesmíš žehlit...
15. feb 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka preeesne ja mam ten isty problem s mliecnym marcipanom :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak je super :sunglasses:
15. feb 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ja mam taketo misky z IKEA - jednu malu - robila som nou telo lienky, no nepiekla ale tvarovala puncovinu a jednu vacsiu - v tej by som chcela vyskusat upiect niekedy tiez telo vacsej lienky
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90112772
takze ak mas sklenenu alebo pod, tak si myslim, ze to bude super... nebudes musiet tvarovat... iba prekrojis a naplnis :slight_smile:

@kitchima - fuuuu - ta je super... ja vymyslam co nasmu krstnemu na narodky, bude mat 30 :grinning: on je "opacne orientovany" a uvazovala som o takomto niecom :grinning: len musim zistit, ci na oslave budu vsetci taki v pohode ako my :grinning: nie ze by si niekto potom myslel, ze sme prasata :grinning: :grinning: :grinning: lebo urobit mu zenske torzo je uplne zbytocne.. uz som uvazovala aj nad muzskym torzom, ale nic take pekne na inspiraciu som este nenasla :slight_smile:
a velmi sa ti podarila, skutocne :slight_smile: len veru tie detske pohlady... si viem predstavit :wink:

15. feb 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitchima PEKNÁÁÁÁ SI ŠIKULA
15. feb 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka děkuju a z MMF to jde????Ta folie???
15. feb 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove tak mu ten dort dát v nějaké zavřené krabici a vedle ní dát kasičku, kdo se bude chtít podívat, bude muset hodit euro. :grinning: :grinning: Do 18 let nepřístupné. :cry:
15. feb 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitchima ci boha to jaké sperma sú tam velké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A to ešte aj oči majú? :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina TO nevím, já s ním nepracuju..:(
15. feb 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 No je fajn, ale na tohle na houby.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka zase to není tolik peněz, tak to asi obětuju a třeba na nějaké menší plochy zdobení, jako mašle atd. to bude dobré. Děkuju za rady. :wink:
15. feb 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka zajímavá ta struktur folie a na tu čokoládovou polevu jsi to zkoušela? to se nehá poleva trošku zatuhnout a pak se to otlačí, než to úpně ztuhne asi?
@fukylove ano takovou misku mám, ale skleněnou, tak to zkusím v tom upéct
15. feb 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky včera jsem dělala takovou rychlovku, ale bez potahu, měla jsem to za necelé čtyři hodiny hotové, neměla jsem moc času, manžel byl pryč jen dopoledne, takže jsem to musela mít do 12 hotové, tak to není nic moc, ale poprvé jsem zkusila mramor, i to psané se mi nepovedlo, je to dělané jen polevou v sáčku...
15. feb 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannah23 krásná na řezu a jinak miloučká. Určitě měli radost.
15. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ;)

@reruna Já a čokoška jsme kámošky pouze, co se přímé konzumace týče...:D
15. feb 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - ze ty aka si bohova??? :grinning: to je fantasticky napad! asi urobim tortu v tvare krabice, do nej dam "pipika" :grinning: a urobim k kupime k tomu nejaku sporkasku :grinning: jooooj :grinning: dakujeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, prosím, nemáte nějaké odkazy na návod na 3D pejska?
15. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok