• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka Dala jsem do čistého kelímku od jogurtu trochu vodky a do toho tu barvu a natírala štětcem.
23. feb 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 dorty jsou krásné, jak od profíka :wink:
23. feb 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jej, tak to dakujem za pochvalu :slight_smile:
23. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 nepridávala som žiadnu farbu, použila som na poťah Marshmallow cukríky Šmoulovia taký dvojfarebný - bielo modrý, Tescu ma vyšiel 1 balík 26SK (stále to prerátavam na SK :sweat_smile:) a fakt krásna farba z toho vyšla :wink: ten jeden sáčik + cukor a bolo z toho 750g poťahovky, na tortu som minula asi 500g :wink: a na ozdoby som tiež vážila že koľko to asi bolo - takých 350g ale to Smartflex hmoty :wink:
23. feb 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 ¨tak to je opravdu nádhera, krásné
@miruska76 ten kopačák je super :slight_smile:
23. feb 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalim vsetky nove torticky :grinning:

ja pridavam zatial iba postavicku.... na piatok robim kamaratke taku minitorticku - mierne dost uletenu... chcela nieco sexi, zaroven zabavne a kedze vymodelovat detaily tvare sa mi nepodarilo, tak som sa s kamaratkou dohodla, ze to bude tanecnica pri tyci, no v povinnej vybave bude mat skladacie vreco na hlavu :grinning:
23. feb 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este dodam - torta bude pre chlapa :slight_smile: ako darcek :slight_smile:

lebo som citala po sebe a vyznelo to, akoby tu sexicu mala dostat kamaratka :grinning:
23. feb 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove vždyť je super, ten obličej je krásný. Klidně jí tu hadru z obličeje můžeš sundat :grinning:
23. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove bez hadry!!!
23. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove urcite bez vreca, vyzera super! :grinning:
23. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 nadhera, velmi obdivujem tvoje dielka, si velka sikovnica!!!
@miruska76 krasne! ja tu loptu nikdy nepochopim ako sa robi... a ani taku dokonalu gulu neviem urobit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: super!
23. feb 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 dakujem, prave ta lopta nie je az taka zlozita, ako to zdobenie :slight_smile:
23. feb 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove peknucke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 aaale, no ked si sikovna,tak lopta nie je zlozita... :grinning: ja som raz skusala gulu a vysiel mi... no ani neviem,co,ale gula isto nie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no a to mi este ale velmi pomahal priatel, on je taky trpezlivejsi :wink:
23. feb 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ahoj, písni mi prosím taky ten receptík na vdolečky :slight_smile:, ať se můžem rozšoupnout :wink: Ď
Jinak všechny DORTÍKY tu opět máte suprové, jestli se mi někdy taky povede takovej, to by byl docela zázrak :unamused: :dizzy_face:
23. feb 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcem sa spytat, robite si ozdoby - ruze, kvety dopredu? alebo vtedy ked potahujete tortu?
ked su uz vyschnute, dobre sa potom lepia na tortu? dik
23. feb 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove Evik, suprové, ja by som to nechala s vrecom, nech ho dá dole oslávenec... Vieš ako prekvapko...čo ty na to?Bude to také zaujímavejšie... :slight_smile: :slight_smile: Ale v tvári je pekučka.. naozaj pekná
23. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 velˇmi pekné, tú tortu s tým oblúkom asi 85 či aké tam je číslo som robila aj ja.veľmi sa mi páči... A aj ostatné sú krásne... si šikulka :slight_smile: :slight_smile:
@zlatat Kvietok ako naozajstný....super.
23. feb 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všechny šikovné cukrářky, díky vám se mi "podařilo" uplácat druhý dort v životě. Jste vážně perfektní, díky moc za inspiraci!!! :grinning: :dizzy_face:
23. feb 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka vypadá lákavě, mňam. :wink:
23. feb 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja si ich robím dopredu - niekedy mi to trvá aj dva dni, kým všetky spravím. No a s priliepaním nemám problém, navlhčím s vodou a držia
23. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove dobrááááá :confused: :sweat_smile:

Ja budem mať o pár dní meniny a normálne uvažujem, že si upečiem niečo nové, čo som ešte nerobila - uvažujem nad čajníkom - len mám len malé misky, tak asi bude malý, no čo, aspoň sa zje hneď v ten deň
23. feb 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat dakujem, ale tak ty si ina proficka :slight_smile: ja ked idu deti spat, tak sa mi podari urobit jedna, dve ruzicky, takze ja budem musiet robit aj tyzden na jednu tortu :grinning:
23. feb 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja si delam ruze az udelam dort....lepe se mi tam pak skladaji protoze jsou jeste prispusobive :slight_smile: s lepenim neni problem ani po uschnuti to je jako s postavickou :slight_smile: jenom voda
23. feb 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat čajník? co to je?
23. feb 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

torticky vsetky krasne :slight_smile:

@zlatat, ja som cajnik robila v klasickej forme a po naplneni a zachladeni som to orezala do pozadovaneho tvaru :wink: bol sice maly, ale bol na stole-torte, tak toho bolo habadeeej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne sa zas tak nechce piect :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby som ju uz mala vychladenu, tak je to o inom. ale to okolo ma absolutne nebavi!
23. feb 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ta čo si ... ja to robím pri večernom folme, keď deti spia. NO ale keď mám veľa kvetov, tak sa s tým piplem aj 4 dni
@sisa.b vidíš, to ma nenapadlo, ale potom je hodne odpadu, že? Ja som myslela, že ho spravím na štýl lopty ( teda upečiem v miskách a spojím ) - ale asi sa na to vytoto a spravím klasika - nejak ma znova chytilo drôtikovanie, tak idem skúšať rôzne kvietky.

Baby taká som skamaná - objednala som si z T-fornaxu ráfik slza ... kamoška mi poradila malú a mini ... dnes mi to došlo a ono je to také maličké, že mi z tej malej výjde možno ledva 2 kg torta :cry: :cry: MOhla som si radšej objednať strednú ( ale podľa rozmerov sa mi zase zdala veľká, preto som ju nevzala )
23. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok