• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@hejdita díky, už jsem si to taky našla, ale teda zrovna levné to není, na to jak je ta kytička maličká :sweat_smile:
@mrka2 krásné srdce :slight_smile:
24. feb 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no to su trosku ine, ja mam tie,co som ti dala link,ale pozeram,ze tieto su dokonca 4 ks a este lacnejsie. tak nevahaj, ja ich dost vyuzivam :slight_smile: a aj tie margaretky su pekne :grinning: ale zase to nemusis prehanat :grinning: musim vas krotit zeny,bo zbankrotujete... viem o com hovorim,ja som taka ista! :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a diky :dizzy_face:
24. feb 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina diky, to som skusala novu abecedu,co mi prisla :wink: funky abeceda to je. mala som len velku a teraz som si doobjednala aj malu :slight_smile:
@reruna vdaka :slight_smile:
24. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 mas pravdu, ja by som chcela vsetko a hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim byt trpezlivejsia a postupom casu si co to dokupit...len skoda, ze narodky, meniny aj jezisko uz chodil :grinning:
24. feb 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no veru, uz aj valentin bol,ale este je den zien, mozno vyrocie svadby? - neviem,kedy ste sa brali.. den matiek.... no prilezitosti bude este dost pripomenut polovicke,ze mas sviatok a zasluzis si odmenu :grinning:
24. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 krasna torticka, tiez sikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 dakujem,akurat som ratala a je to moja dvadsiata torta :grinning: este mam co robit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ani neviem, kolko som ich upiekla, nemam ani vsetky pofotene, ale predtym ma to ani moc nebavilo, to az teraz, ked su deti, tak im chce clovek spravit radost :grinning:

24. feb 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska76 tak to máš komu tu radost dělat, já taky :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak 4 deti krat narodeniny, meniny... no tak to sa dost upeciete :grinning: veru, detom sa najlepsie pecie a mna pre deti najviac bavi piect. :slight_smile:
24. feb 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
není problém i věci poslat
24. feb 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no to teda ano :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2
@miruska76 to je pravda, já se už těším na březen, to má narozeniny Eliášek a můžu plácat dort. :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ďakujem za tip. Už som sa tu na to pýtala, že keď farbím na sýto, tak sa mi MMF rozpadáva a myslela som si, že to iné ani nebude. Nabudúce skúsim, v marci robím pre synovca tortu. Keď som robila červenú na lienku, skoro som plakala :grinning:
24. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 - úžasné
24. feb 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som dorobila podla zelania len taku jednoduchu
24. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krasna, ked mne sa podari aspon takato "jednoducha" budem velmi rada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby potrebujem hnedu farbu na ruzu, ako ju dostanem? mam iba vmiesat do hmoty kakao? nebude sa mi potom drolit?
24. feb 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Túto som dorobila dnes na zajtra. :slight_smile:
24. feb 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska a mne sušené mlieko nepomohlo.Zabral ryžový sirup za lyžičku :wink:
24. feb 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer
@vinka moc hezké, vy jste už fakt profíci.

@vinka co je to rýžový sirup, to neznám???
24. feb 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to dostať v bio obchodoch.Ale má to konzistenciu ako med.neviem to ináč napísať :grinning:
24. feb 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka já mám pšeničný sirup, to by snad mohlo být taky. Rýžový jsem tam neviděla, měli právě jenom ten pšeničný. Děkuju :wink:
24. feb 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej krasne torticky ste pridali parada :slight_smile: aj ja makam ako fretka, tak nestiham :slight_smile:
24. feb 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak to môže byť asi tiež :wink:
24. feb 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si postezovat na moju hlupost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: varim si parizsky krem a odskocim si k PC a naraz ma trkne ze varim krem no a cokolada prihorela a krem je na vyliatie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ] :confounded: joj tak sa na seba hnevam.... :angry: tak koniec pribehu a to prosim pekne za 3 minuty no prvy krat a naposledy budem u toho stat aj keby mi deti plakali ze chcu neviem co alebo aj keby by mal ujst autobus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :unamused: :grinning:
24. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita to je škoda, ale stane se. Já jsem nedávno dala do trouby plný plech lískových ořechů, že je trochu opeču a oloupu z té slupky a všechny jsem spálila. Smrdělo to tu dva dny a škoda celého plechu ořechů za skoro 100,- korun. :frowning2: :frowning2:
24. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita
@jakelina :grinning: me zuhelnatela hrachova kase i s hrncem :grinning: jsme zapomela ze jeste varim no :grinning:
24. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x jo, tak to taky musel být smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, idem sa trošku pochváliť - práve som dokončila tortu, ktorú som si urobila k svojim pondelkovým meninám. Chcela som pôvodne úplne inú, ale piekla som korpusy na tortu, čo mám na objednávku a akosi som dala do cesta viac múky ako mám v recepre, tak nebola taká jemnučká, vláčka, ako ju zvyknem mať.
Takže som si povedala, že toto veru nedám a radšej upečiem druhé korpusy a z tých "pokazených" som si spravila tortičku.
Konečne sa mi podarili ruže na drôtiku, tak sa z toho vytešujem :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita toto sa mi minule stalo s karamelom. Išla som si upáliť cukor, na chvílinku som si odskočila k NB, čo som mala v kuchyni na stole a zrazu som len cítila smrad - samozrejme cukor zhorel, tak som všetko musela vyhodiť
24. feb 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok