• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@jakelina no ja by som dala len taku jednu kopretinu, nejaku bielo modru a do stredu sviecicka. no ale nemusis.. ja som robila malej na jeden rok tiez torticku na hore s medvedom a sviecku som mala jednotku len vedla zapichnutu vid foto :slight_smile: to bola jedna z mojich prvych,tak detaily si nevsimaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 jaaj,nadhera... hned sa ta idem pytat,ako si robila to auticko? teraz idem 1.krat piect a chcu hore auticko a ja neviem,ci z puncoviny,ci len z hmoty to mam urobit...
25. feb 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no dovtedy sa vypracujes a potom este len budes mat objednavky,ked rodina bude obkukavat tortu...ze kto to piekol... :grinning:
25. feb 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 je hezká a moc. Já právě nemám žádnou vykrajovačku na kytičku, tak jedině nějaké zoubkované kolečko co mám na vánoční cukroví a ztenčit ty lístečky. :wink:
25. feb 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 obě dorty krásné.
Já budu muset péct ještě asi pět roků, než se takhle vypracuju. :grinning:
25. feb 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 dakujem to su moje prve pokusi a robila som to normalne z piškotoveho cesta vyrezala som si platy aj naplnila plnkou a potom potiahla potahovkou .
25. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som začala od decembra ked som robila mužovi otvorenu knihu a podarila sa mi potom som sa prihlasila sem a už to išlo .takže pečiem tri mesiace toto je moja piata torta
25. feb 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 no tak to bude rukama :grinning: :grinning: asi mám obě levé. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 jooj, to bude piplacka,ale asi tak isto urobim. este som nic pre ziadneho chlapca nepiekla,len pre same baby :grinning: no na to,ze pokusy,tak perfidzo! :dizzy_face:
25. feb 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to určite nie :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. feb 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak tohle byl můj loňský první pokus auto potahované,cestička šlehajdová pařížská,bylo nás přes 20 tak toho muselo být hodně :grinning:
Letos se chystám na budozer/bagr tak jsem zvědavá :wink:
25. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abecedu mám tuto http://www.ceske-formicky.cz/?1352,enLANGUAGE_SEPARATORabeceda-malá-(modrá) jen mi chybí velká písmenka, ale ty nějak dodělám
25. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 na fotke niesu vidiet chybi ......a celkom ma to bavilo . :slight_smile:
25. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferinka jeminenky,to auticko je zlatucke :grinning:
25. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 díky moc :wink:

@broucek2 já si objednala písmenka včera na timidekoru,teda já tam toho brala,že rodina nebude mít za co jíst :grinning:
25. feb 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnešná tortička na zajtra pre švagrinine dvojičky k prvému rôčku. korpus mramorový, krém parížšky aj biely na zdobenie, poťahovka z mmf, jedlá oblátka. dúfam, že mi oblátka do zajtra nezvlhne a že poťahovka sa neroztopí. inšpirácie a rady som brala aj na tejto stránke :slight_smile:
25. feb 2011 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 mě když se nepovede polít čokoládou do hladka tak si udělám kornoutek z papíru a přestříkám povrch znova čokoládou cik cak a pak dám ty ozdoby a ono se v tom ty nerovnosti ztratí.... jinak dortík je to moc pěkný :wink:
25. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

dneska jsem dělala svůj první dort z MMF (předtím jsem už dělala 4 z marcipánu). No moje první reakce byla, že jsem myslela, že se neodlepím a pak to poletí oknem i se mnou :grinning: Ale podařilo se a musím říct, že se s tím pracovalo líp, i se líp potahovalo :wink: Jen to dobravení pro mě bylo horší... :unamused: No mám se ještě co učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak docilim hezke pletove barvy?? ruzova a zluta a trosicku hnede? potrebuji na miminko jenom kousinek hmoty obarvit :slight_smile: dekuji :slight_smile: a asi pridavat fakt jenom po tečkách ze? :confused: no to bud epanecku zase zabava :grinning:
25. feb 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj dort :wink:
Zvažuji jestli tam nedát ještě doprostřed živou kytku? :confused:
25. feb 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferinka mně došel balíček ve středu a stál přes 3 tis. Manželovi jsem to radši ani neříkala. :o))))
25. feb 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pěkné dorty
25. feb 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 s vecami na torty? :confused:
25. feb 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi minule baby radili na TOM jemne nahriat fenom ze to pojde krasne zahladit. Alebo ako baby pisu este jednu vrstvu. Mne sa uz v ladnicke chladi ta coko torta a bojim bojim veru. vrchne srdiecko ma byt potiahnute cokohmotou a ja som z nej ledva ruzicky spravila co sa rozpadala tak netusim ako to potiahnem :cry: . Nastastie spodok budem mat zaplneny cely ruzami a hoblinkami tak nemusim riesit rovnu cokoladu.... ach jaj porazi ma z tych cokotoriet

v noci som este robila jednu s mackom pu
25. feb 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky na modelováni je lepší smartflex velvet nebo flower? nebo něco úplně jiného?

te´d jsem zapomněla , která z vás si kupovala myčku? tak hazím do placu otázku, jak si spokojená?
25. feb 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise ja som kupovala, ale nemam ju este,bo nemaju na sklade :angry:
25. feb 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je moje dnesne trapenie, zobralo mi to kus zivota a kopec nervov. ma 4,3 kg a moja zatial najvacsia torta :pensive: ked tak pozeram na foto,tak vyzera trosku ako pipik :grinning:
25. feb 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zany krasna, ja by som tak zivy kvet uz nedavala. v jednoduchosti je krasa :slight_smile:
@dm1 naaadhera! jednoznacne mas talent! :dizzy_face:
25. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 - díky :slight_smile:
Hezký dortík :slight_smile: Tohle bych už asi nedala :grinning: Mám co trénovat a jsem zvědavá jak bude i zítra chutnat :wink: Ale já se případně obětuju :grinning:
25. feb 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ty jo pekny, to je dobry napad, zrovna koukam co dedovi na narozeniny :wink:
25. feb 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok