• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@paja.o krásná dorta, balon ja doopravdický
@alex21
@sofi07 vy jste dokonalé. Moc krásné. :wink:
5. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby
@bzucinka2 najskor potiahnem len vrch kabelky, potom prednu stranu, zvlast zadnu, pripadne este bocne, zavisi od typu kabelky.. a potom este zvlast urobim tu hornu tretinu kabelky spredu aj zozadu...
5. mar 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise ja ho uz videla ted i myslim v Albertu nebo ve Sparu... :wink:
5. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja ted na tu posledni jsme si dala ruze na paratko - aby mi vydrzely cestu a nespadaly z boku...
5. mar 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dorty vsechny prekrasny.. nechci na nikoho zapomenout :sweat_smile: :wink:
5. mar 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje vcerajsie vytvory :slight_smile:
5. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weirdo ty obrysy na tom krtkovi bych já dělala asi čokoládovou polevou tmavou nebo jak radila jakelina koupenou čokoládovu konturkou z Kauflandu, já mám hotové koupené jednlé konturky od Dr. Oetker, to se dá sehnat celkem všude,, mají tam zelenou, červenou, žlutou a bílou. nebo dobrá rada byla od berusky2X - rozředěnou potahovku dát do toho aplikátoru třeba od nurofenu (sirup) a tím to obtáhnout, je to taková jako injekční stříkačka....
Přidaly jste zase nádherné dorty!
5. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no ty zase jsou :grinning: :grinning: Nádhera. Můžu se zeptat jak se dělají takové ty zapichovátka??? To je na drátku co je na drátkování???
5. mar 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna - diky moc!
5. mar 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 - krasa :dizzy_face: . Ako to pri malom stihas? Ja som dnes piekla a mm ju musel mat cely cas, lebo sa uz liepa kade tade :slight_smile:
5. mar 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi0,7,bzucinka2,krasne diela aj ostatne su pekne ešte kuknem tu je moja vlačik tomas skušala som prvy krat syn je tomaško tak k meninam nedala sa mi vobec vyhladit a je hrbolata ešte to neviem..... :frowning2:
5. mar 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 super tortičky :astonished:
5. mar 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... chcem sa vam podakovat... :dizzy_face: citavam vas a obdivujem totalne vase vytvory... a vdaka tomu, co tu pisete, som si vselico vyskusala a dnes som odovzdala svoju prvu tortu (na vrch chcu dat este 20 sviecok, takze je trocha jednoducha :slight_smile: )... boli spokojni... :dizzy_face:
5. mar 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha krásný dortík, medvídek je vypracovaný. :wink:
5. mar 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 vláček se ti moc povedl.
5. mar 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem... :dizzy_face: skusala som smartflex na neho... a zvysok je samozrejme mmf... :slight_smile: vecer budem dorabat neterke kittynu, tak dufam, ze aj ta sa vydari, ako si predstavujem... :sweat_smile:
5. mar 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem
5. mar 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @paja.o @alex21 @sofi07 všetky torty krásne :dizzy_face:

@sofi07 dnes mi moja teta poradila ako na krivú polevu čokoládovú - zapla v rúre horný ohrev - strčila koláč dnu a rýchlo vytiahla - trochu potriasla a vraj sa čokoláda spamätala :wink:
5. mar 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 @adul67 @adka_praha taktiež veľmi pekné :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte pre bratranca na krstiny synátora
5. mar 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dik ale ta tvoja je prekrasna:D :slight_smile:
5. mar 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hmmmm, super napad! nabuduce vyskusam :slight_smile: , dakujem. urobila som tu chybu, ze som mala velmi vychladenu tortu, nabuduce budem mudrejsia. ale nerobievam cokoladove casto, tak mi chyba prax...
@anibas nadherna torticka, ten bocian je uzasny!aj s tym babatkom :slight_smile:
5. mar 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hmmmm, super napad! nabuduce vyskusam :slight_smile: , dakujem. urobila som tu chybu, ze som mala velmi vychladenu tortu, nabuduce budem mudrejsia. ale nerobievam cokoladove casto, tak mi chyba prax...
@anibas nadherna torticka, ten bocian je uzasny!aj s tym babatkom :slight_smile:
5. mar 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nie to su v tomto pripade obicajne spajdle a sparatka :grinning:
@weirdo dakujem, stiham hlavne kym spi doobeda tie 3 hodinky tak jeden den urobim korpusy, druhy den naplnim a vecer ked uz obaja spia tak potiahnem, ale niekedy ked maju dobry den, tak sa mi da aj popri nich :slight_smile:
@adul67 pekne syncek sa urcite potesi :slight_smile: a dakujem :slight_smile:
@anibas dakujem :slight_smile:
@anibas ta je milena :slight_smile:
5. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas úžasný dort, mě jenom mrzí, že ty fotky tady jsou tak malé a pořádně to nevidím :cry: :frowning2: Trochu se zvětší, ale detaily nejsou dobře vidět.
5. mar 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 děkuju, tady je to vidět krásně.

@anibas ty malinkaté růžičky kolem jsou nádherné, jsi moc velká šikulka
5. mar 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kovik krasna vesela torticka :slight_smile:
@ikula2 krasna torta :slight_smile: tie baloniky su super napad

baby ja som si dnes pozrela relaciu Kluci v akci a robili tortu, velmi sa mi pacila, tak vam dam aj linku :wink:
to cesto aj plnka vyzera vyborne :wink: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-kluci-v-akci/1137-recepty/?recept=897
no a nieco slane, tiez vyzera chutne :wink: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-kluci-v-akci/1137-recepty/?recept=899
5. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha jeeeej, super :slight_smile: me to you mooozem :grinning:
5. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dakujem... :dizzy_face:
5. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok