• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte, dlho som tu nebola a musím Vás všetky pochváliť aké krásne tortičky ste napiekli. Všetky sú nádherné. :slight_smile:
Pridávam svoju najnovšiu tortičku a zároveň prajem všetkým žienkam všetko najlepšie ku dnešnému sviatku :slight_smile:
8. mar 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky vim ze to sem nepatri ale uz z recese krasne MDŽ - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 dakujem za odpoved :slight_smile:
8. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 - krásne srdce
8. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, chcem sa vas opytat ci by ste mi dali nejaku radu na kliestiky, dostala som ich ako darcek , ale neviem ako na ne :slight_smile:
pozeram , prave na torticku @zuzana124 a ta ich prave pouzila....
vopred vam dakujem :slight_smile:
8. mar 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kovik @adka_praha - prekrásne
8. mar 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianeta ja nie, ale na TOM písali, že vôbec nestačí jeden balíček na potiahnutie torty - treba ich aspoň 3 a to výjde tiež pekne draho. Ja som kedysi ( asi pred rokom ) poťahovala výlučne pravým mandľovým marcipánom a veľmi zle sa mi s tým pracovalo - trhalo, praskalo,... nikdy viac
8. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak tu je moja druha potahovana torta...taka jednoducha, ale niekde sa zacat musi :dizzy_face:

8. mar 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvalita fotiek je strasna, sme na prazdninach u babky, nemame fotak, takze iba mobilom, no nevadi :slight_smile:
8. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka :wink: TAK TA JE TEDA MOOOOOOC PEKNA...
8. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásná :slight_smile:
@zlatat @marianeta na malý dort stačí úplně 1 balíček bonbonů (bez ozdob), např. mě stačí na kulatý ve formě 26 cm nebo na to malé srdce z Lidlu, ale na McQueena jsem měla 2 balíčky.
@zuzana124 pěkné srdce
8. mar 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka moc hezký :slight_smile:
8. mar 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ... krásna tortička :slight_smile:
8. mar 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 srdíčko vypadá lákavě, moc hezký
8. mar 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Krásne tortičky ste upiekli.Ale to ako stále.Jedna krajšia ako druhá.Ja som sa tiež o niečo pokušala.Moja druhá v živote.Aj to som sa inšpirovala tu u vás. :grinning:

Ale potrebujem poradit.Prečo moja MMF nie je taká hladučká? :frowning2: Málo som ju spracovala alebo prečo??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A ešte sa chcem opýtať,ked robíte nejaké kvietky alebo postavičky tak to ich treba nechat len tak vonku aby stvrdli? :sweat_smile:
Dakujem.
8. mar 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja vcerajsia :slight_smile: skusala som si vytvorit stencil :grinning:
8. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 asi musi presit cukr pres sitko, nebo mas hrbolky od kremu, ono se to jen rukama blbe dela, chce to zehlicku :unamused:
no.. nechavam je nez jsou tvrde, nektere staci hodinu a neco pres noc kdyz to je vic lepene nebo vic hmoty...
8. mar 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita :wink: pekne, jsi vystrihovala nuzkama?
8. mar 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj..skoro som sem zabudla pridat moje najnovsie... tak sa pozrite.,co vsetko som vykuzlila:grinning:
Robila som aj svadobne postavicky a aj prveho konika...,aj yorksira,a aj tu modru rybu Dorin.... :grinning:
8. mar 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ty jsi tak šikovná, že to nejde ani napsat. Já nemám slov. Moc krásné všechny. Kůň jak živý a ten svatební no žasnu. :wink:
8. mar 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska to sa neda ani okomentovat, slovo nadherne je slabe,fakt klobuk dolu,nádherná čistá práca, a neviem ci by som to dokazala aj rozkrajat... aj kittinka sa ti vydarila,
8. mar 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska krasa! uz som tu svadobnu s postavickami obdivovala na FB :wink: . Aj ta zlta s valcekom pouzitym sa mi paci. ja som si prave od znameho doniesla plnu kapsu maliarskych valcekov ale akosi sa mi nevidi ze by sa dalo nieco z toho pouzit.... skusim to vydrhnut a oprobujem na hmote a uvidim podla toho
8. mar 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska alenka, ty si stroj! jedna krajsia ako druha.ale ta svadobna, ta je uplne nadherna!! a ta soska ....odpadnem!
8. mar 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka je uplne krasna, absolutne!!!!v jednoduchosti je krasa" vobec nic jej eachyba! je dokonala! :slight_smile:
8. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna pozor, ona sa pýtala na pravý marcipán od Dr.Oetkera a tam veru 1 balíček nestačí na potiahnutie torty
8. mar 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aj ja mám od maliara nejaké valčeky, ale čo ja viem .... asi ich ani moc nevyužijem. Raz som ich použila len pre nás ale nič moc - také divné vzory - hoci aj detské, ale neviem, ako by som to pokombinovala s ozdobami
8. mar 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nadherna kittynka!!! ja som tiez zastancom toho,ze v jednoduchosti je krasa a take torty su podla mna velmi krasne :wink:
@ada9557 peknucka. ano, vonku na vzduchu nech stvrdnu, nedavaj do chladnicky :wink:
@hejdita super! si si sama vyrobila? sikulka! :slight_smile:
@alionuska no co dodat... asi pol hodky som studovala a este furt nemam dost :wink: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ved je krasna nic jej nechyba :wink: . Ja uz mam pripravenu svoju 7. na tento tyzden tie kittynky su akosi stale v kurze :slight_smile:

@zlatat ved aj mne sa zdaju tie vzory take divoke ale na tej torte od ali tej zltej sa mi to veru paci. uvidime skusim ich ocistit co z toho bude skusim najskor pre nas
8. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Dakujem:slight_smile:
@malinovka333 Dakujem:slight_smile:

@dm1 ...jeej super..uvidis,ake to bude krasne,ked ich umyjes a pouzijes:slight_smile: ....TIE VALCEKY... :grinning:
@sofi07 dakujem ti moja...ja som sa toho trochu bala,ako to dopadne,ale doobeda v piatok som to mala hotove asi za pol hodinu...tie svadobne postavy...a to som musela cakat,kym trochu vytvrdnu v chladnicke..lebo boli vysoke:grinning:
@mrka2 si zlata..ako si to napisala... dakujem!!
8. mar 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok