• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
jaj a este som dnes stiahla poslednu foto a take postavicky babku a dedka..sedeli na lavicke:slight_smile: :grinning: to som robila v nedelu...
8. mar 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ještě nad babku s dědkem lípu a je to :grinning: :grinning: :grinning: Je to nádherné. Jsi velká šikulka
8. mar 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska prosim ta, mohla by si sa nam tuodfotit, kolko mas ruk, lebo ty si minimalne chobotnica, uzasne ako vzdy a ten kon ako zivy super :slight_smile:
@ada9557
@hejdita
@mizulienka
@zuzana124 krasne torticky :slight_smile:
8. mar 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ja z Teba skapem ..... :wink: vždy som netrpezliva a v sobotu ,nedelu šmírujem na fbc aby mi nahodou niečo neušlo :slight_smile: tešim sa aku tortičku upečieš v aprili nám na svadbu a povedala som že určite pre nu pojdem osobne (aj ked to je dosť kilometrov} a času bude málo ale chcem osobne poznať ženu ktorá má zlaté ruky. :slight_smile:
8. mar 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x díky za odkazy,ten druhý odkaz je suprový,nádherní dinosauři.....
furt mě to leží v hlavě a mám nutkání se do podobného pustit,ale nevím jestli to zvládnu,když to bude můj druhý potahovaný dort....???????

holky hoďte některá prosím recept na tu punčovinu....děkuji moc
8. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska teda ty si uplny profesional, ja zasnem a nechapem. keby som ta aspon raz mohla vidiet ako to zdobis. je to nadhera.
8. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krasna torta, ja chcem mojej dcere robit nieco podobne na 1 narodeniny, ale mam z toho nejak obavu, robila si to z tej cukrikovej hmoty?
8. mar 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska a jeeeje, tak zase ako vzdy...uuuzastnee :dizzy_face: , ta svadobka sa mi veeeelmi paci, mozem sa inspirovat v maji tou tvojou? :sweat_smile: Len na tie postavicky si teda asi netrufnem ... robila si podla nejakeho postupu, alebo len tak z hlavy? A nepadalo ti to? Ja ked robim nieco vyssie, tak to ma tendeciu klesnut :unamused: ..kym to zatvrdne ...pridavas este nieco do MMF?
Heh, som ta zahrnula otazkami :sweat_smile: ..ked ty si pre mna velkou zahadou :grinning:
8. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata :slight_smile:

@sofi07 dakujem, od teba ako od odbornika mi to padne velmi dobre :dizzy_face:
8. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicc dakujem, ale nemusis mat vobec obavy, urcite to zvladnes :wink: a ano ja robim z cukrikovej hmoty

@alionuska krasne, ako vzdy :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no neviem neviem, ja by som asi potrebovala nejakeho supervizora, ktory by stal pri mne a mohla by som sa ho pytat co a ako,
8. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska tie su kraaasne..ja som skusala jednu a skoncila v kosi..vobec sa to nedalo modelovat stale sa to lamalo a lepilo no hroza...
8. mar 2011 o 21:30  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ja by som aj lipu urobila..ale to chceli len postavicky..a isli postou az do Cadce:grinning:
@bzucinka2 tak s tou chobotnicou si ma pekne ale pekne rozosmiala...dakujem ti za ten usmev,co mam teraz na tvari!! :grinning:
@naika Tak to je od teba take pekne...:slight_smile: Dakujem ti a ja sa tiez tesim na osobne stretnutie s tebou!!! :slight_smile:
@alicc ..u mna je to ako na beziacom pase:grinning: ..ale ja by som ti to kludne ukazala..len ci by si vydrzala na mna pozerat do noci:grinning:
@nikanika28 tu svadobnu som robila podla obrazku,ktory mi poslala ta nevesta..ale ta bola taka ista,len tie kvietky boli cierne... a aj soska bola asi z porcelanu...A ja som to takto okopirovala...takze mi nebude vadit,ak niekto bude tu tortu kopoirovat po mne:grinning: Postup som nemala...ja len tak z hlavy robim...do MMF nedavam nic...len do toho chlapa som pichla spajdlu a trochu som ho nechala vytvrdnut..asi hodinku v chladnicke..uz na torte a potom som tam dala hlavicky a ruky a satky nevestine... :wink:
@mizulienka ..ze dakujeeem! :grinning:
8. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ...hmmm..mozno treba len skusat:grinning: Dakujem ti.
8. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska kuzelné tortičky ...nadhera
@hejdita je peknučka
@mizulienka tak tá sa ti podarila je krasna
8. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska podla mna to cesto bolo na prd..myslim ten recept...mala som zelatinu do pohara z vodou +med a nakoniec cukor pokial to nezhustne ale myslim ze som mala zly recept
8. mar 2011 o 22:03  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, zase samé krásné dorty.
Dělala jsem včera tuto a ani jsem ji nezvládla nazdobit kytičkama tak, jak jsem chtěla (zkouším různé druhy kvétů) a byla mi rozřezána, takže kytičky vyrobím dnes a budou buď pro radost nebo na další dortu. Je to asi má 4. potahovaná, takže nic moc. Navíc se u nás v rodině moc neujaly barevné dorty.. Vepředu mi jde horrní lem dolů - byl to záměr, protože jsem si myslela, že by to mohlo být zajímavé, ale zklamalo mě to, příště nebudu experimentovat
8. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska vše úžasné, jako vždy
8. mar 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska :grinning: to som rada ze som ta pobavila :slight_smile:
tak prave som dorobila tucniakov, ti isli v pohode, tak ale krpce mi dali zabrat, uvidim ako budu vyzerat ked ich este nafarbim trosku a ked stvrdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@broucek2 krasna :slight_smile:
8. mar 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 mas krasne tie ruzicky, ako si ich robila? vyzeraju taj zaujimavo, inac ako klasicke :slight_smile:

@alicc hihi tak mozem byt tvoj priatel na nete :grinning: aj ked sa obavam, ze na vela veci by som ti asi nevedela odpovedat, ale mozno by sme daco poriesili :grinning: :dizzy_face:
9. mar 2011 o 04:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska úžasná babka aj dedko... :dizzy_face:
9. mar 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ja neviem...aj som si kupila zelatinu,ze vyskusam tu potahovku zelatinovu,ale mne MMf tak vyhovuje,ze som sa k tomu ani neprepracovala.... :grinning: Inak by to malo byt to iste,lebo aj v cukrikoch je zelatina..ale MMF je asi tuhsie...a aj tak,ked ho urobim,tak mi stoji na kredenci aj dva tri dni,lez zacnem potahovat...a cim starsia je,tym lepsie sa mi s nou robi:- :slight_smile:
@broucek2 dakujem
@adul67 dakujem
@bzucinka2 som sa este v posteli v noci skerila,ked som si na to spomenula... :grinning:
@ada9557 ..no a vcera mi na facebooku jeden spoluziak byvaly napisal,ze ako Pat a Mat vyzeraju:grinning:
9. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska :grinning: tak ale ako mi vysvetlis, ze dokazes tolko upiect a este aj popri Sasenke??? no tak mi to vysvetli, chobotnicka :slight_smile:
9. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska bože môj, prenádherné, tá svadobná s postavičkou, neviem sa vynadívať... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Krásne tortičky, ja idem tiež robiť subaru, tak som zvedavá, ako dopadne. Zatiaľ mám len modré ruky :grinning: :grinning: :grinning: . Suprové, ty si zas po týždni prišla urobiť hurikán s tortami... chválim šikovníčka veliká.
Ja mám tieto 2 týždne až 6 tort tak mám čo robiť....
Kočky, čo by ste dali okolo jedlej oplátky - chlapec s bernardínom? Môžu tam ísť brečtanové lístky?
A poraďte, aké kvietky dať k ľaliám do ružovkasta? Krémové, či červené, alebo ružové,biele? Podklad biely.
9. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prekrásne.... ten kroko je fantastický, a ostatné tortičky... supiš :slight_smile: :slight_smile:

@zlatat - si veľká šikulka, ja idem na ľaliu, tak som zvedavá.... :confounded: :confounded:

@sofi07 - chválim, chválim, šikovnica si ty teda..... :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 ,
@sse,
@daducha krásne ste napiekli....už len zjesť..
9. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - krásna torta
@ada9557 - to je zlaté :slight_smile:
@hejdita veľmi pekné
@alionuska - užas! ten sud nemá chybu, nádhera
9. mar 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 vykroj si 2 kruhy , okraje navlň, daj na seba a primačkni tak, aby to bolo aké strapaté... :wink: :wink:
9. mar 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 - lkrásne srdiečko :slight_smile:
9. mar 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 krásné srdíčko. :wink:
9. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok