• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@zlatat to ti verim ja uz som si tak zvykla ze ked nieco nemam tak mi to chyba
14. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 ahoj - všetko cez net, vraj má byť aj v P0 obchodík niekde v pralinkárni - ale kedy ?? práve na TOM rozmýšľajú o stretku v Prešove :wink:
14. mar 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - pri pralinkarni myslis vypadovku na Kapusany? no tam aspon mame cestu k svokrovcom, lebo inak by som asi na csetovne minula viac ako na postovnom...
a to na stretko može hocikto? aj uplny amater, nikde neregistrovany?? :wink:
14. mar 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 neviem ktorá pralinkáreň - ja že tá na Floriánke alebo na Slovenskej ulici :confused:
ak bude stretko - tak môže ísť úúúúplne každý kto si zaplatí - ešte som nikdy nebola, tak som zvedavá
14. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak te´d jsem vybalila krabicu s pomůckymi a hezky jsem se s nimi pomazlila :grinning: , jen nevím jestli mi to s nimi půjde, došel mi patchwork, abeceda, tak musím pogooglit nějaké videá
@zlatat, to je nejdražší e-shop, ale taky s největším výběrem
14. mar 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat no jo to vyzera byt onooo :grinning: ale ta sumaaaa :zipper_mouth: vsak chcela by som vsetky, aaale :frowning2:

Holky ja som si raz doma robila taketo formicky na dusicky-strasidla, bosorku atd. vzala som si formicku ktoru som moc nepouzivala, tenke kombinacky a v pohode to slo :wink: ale na taketo ornamentiky to by bolo na dlhooooo :confounded:
14. mar 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty jsi dobrá kutilka. Já jsem taky z kolečka udělala oválek a kdybych si na to vzala kombinačky, možná vyrobím i něco lepšího :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 budem sa tešiť. Ja som robila prvú syr. Najviac som sa bála poťahu. Ale ide to dobre z MMF, neboj.
14. mar 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som tiež skúšala, ale kým som jednu stranu vytvarovala, tak druhá sa mi pokrivila :angry: :angry:
14. mar 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ako skutočný syr :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 perfektnáááá
14. mar 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 jééééj veľmi pekná, dúfam, že aj mne sa podarí :slight_smile: potom nahodím foto
14. mar 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - nádherný syr @mima595 @daducha @mizulienka @boldy @dm1 @pristela - nádherné tprty baby
@lili01 - krásny havo, synočekovi všetko naj =)
@fukylove to je zlaté. Sebastiánko mal tiež nádavno rok, tak mu prajem všetko najlepšie
14. mar 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 já jsem to dělala podle plyšového :sweat_smile: :grinning:
14. mar 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 díky za pochvalu a přání :grinning:
14. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 sýr je nádherný :wink:
14. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aj moja prva torta potahovana boli mysky na syre :wink:
14. mar 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ano presne ta hmota som si kupila polovicu od sisi.b ked budem mat aj krajku tak vyuzijem
14. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ale ty si si určite trúfla na ten vykrojený, ja nie :slight_smile: Mám strach pred poťahovaním rohov.
14. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ste zlaté :grinning:
14. mar 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dievcata, nestretli ste sa niektora s navodom na plazove lehatko? takym celomarcipanovym..len ako ozdoba na tortu...akosi sa mi nedari nic najst :unamused: dakujem..
14. mar 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ano presne ten :grinning: . Ale kludne si mohla tiez ved kde sa mi to rotrhlo tam som pricapla platok syra :grinning: . Vdacna to torta pre zaciatocnika :wink:
14. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne baby :dizzy_face: .

@mizulienka ano je to taka plastova forma do ktorej sa hmota vtlaca, potom sa zvysok musi zase vytlacit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som sparatkom potom nakoniec upravila konecnu podobu.Joj, tazko sa to vysvetluje, no pravda asi je ze musi byt na to nejaka speci hmota, lebo z WI to neslo vôbec lepsie to bolo zo Smartflexu.Ale tusim budem musiet zainvestovat a kupit tu speci hmotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

@zlatat ano, niektore su v tych ampulkach, no mala som ich malo tak zvysok som stopku omotala drôtikom a zapichla do torty :dizzy_face: .Este ze to bolo iba pre nas,budem si ich ale musiet dokupit viac
@zlatat tie vykrajovacky su nadherne, zaaase mo ja penazenka zaplace :frowning2: ,no su uzasne
14. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @dm1 dakujeem, ste zlate.. ako je to mozne, dortomaniu som ako prvu prehladavala a toto som nenasla :confused:
14. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
znovu ste popridavali krasne torty, chodim sem pozerat, aby som sa pokochala a pohladkala dusu :wink:
14. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 vedela som, ze som videla este aj nejaky iny postup na volaniky, tu to je :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=bpvoTXF-7BY
15. mar 2011 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcem sa este spytat, nemate prehlad, kde maju teraz najlacnejsi WI, chcem robit pre katku lienku a vravia, ze ten sa krasne sa da zafarbit...nemam cas pozerat po obchodoch, obidve deti mam chore :unamused: dakujeem
15. mar 2011 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no úplne úžasná....padám na zadok... No ja makám ďalej, 3 torty odovzdané, 4 ide dnes a na piatok ďalšie
2 veľké....už som unavená ja nechápem Allionusku. Hotová výrobňa.
15. mar 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok