• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela zase ti možná dýl vydrží. :wink:
16. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela já kupovala tady: http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Ostatni-pomucky.html
ceny se mi zdály nejlepší. :wink:
16. mar 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aaale praveze nie, uz som ho druhy krat menila :unamused: ale tak neznalost vraj neospravedlnuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: skor musim vysielat do obchodv špehov :grinning: ja moc na behanie po obchodoch niesom :frowning2:
16. mar 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - krásne
@vladka1 - krásne srdiečko
@henikav - nádhera, tá bábika je úžasná
16. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alti kujeeem :slight_smile: , som si objednalaaaaa :grinning: aj hladitko :grinning: ale hlavne ma tam navnadila ta stara anglicka abeceda :wink: teda v kosiku som toho mala nakoniec viac :confounded: a pokial som vsetky fakturačné uuudaje vypísala bol to boj :angry:

16. mar 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienocky :slight_smile: chvalim vsetky torticky, aj nalezite slintam pri nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som sa vcera hrala s Minnie, boooze, to bol boj... a aj tak nie som spokojna, no nic viac zo seba na prvykrat asi nedostanem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ta je krásná :wink:
16. mar 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ta je krasna!!! sa ti fakt podarila! a potvrdzujem ze je tazka veru som si myslela ze to bude rychlo a veru nie s tym ksichtikom som sa dlho babrala
16. mar 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas kde v CR se da koupit povazansky cukr moucka??? v kauflandu kupuji jenom krupici skoda ze nemaji i tento protoze je fakt nejvic nej.....tak pokud vite ktera obchodni sit ho prodava tak mi napiste please ....kujiii :dizzy_face:
16. mar 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove za na prvy krat viac nevytvoris :grinning: ved to je ako od profesionala nadhernaaa :dizzy_face:
16. mar 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna tak to je fajn, stránku si ukládám.děkuji za info
16. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, velmi tu uz nechodim, len smirujem a obdivujem vase nadherne dielka :slight_smile:

potrebujem radu na dobry sirup do puncovej torty. Uz som robila niekolko krat, ale len pre nas a nikdy to nebolo take, ze by ma to ohurilo a bud. tyzden mam zakazku na puncovu tortu a mam strach, aby bola ozaj dobra.
Poradite prosim?
16. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nestíham čítať všetky vaše príspevky ale čo som pozerala niektoré vaše tortičky tak sa neviem vynadívať. Všetky ste veľmi šikovné a máte zlaté ručičky :slight_smile:
Ja som včera skúšala smartflex flower a podarili sa mi takéto ružičky. Sú to moje úplne prvé :slight_smile: Veľmi sa z nich vytešujem :slight_smile:
16. mar 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela aj jedna baba objednava na tom z ciech :slight_smile:
16. mar 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 prekrasne ani by som neverila, ze su tvoje prve :slight_smile:
16. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a s tou oplatkou mi nikto neporadi ? :frowning2:
16. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 já jsem oplatku nikdy nedávala, tak fakt nevím :frowning2:
16. mar 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja som pod oplatku dala maslo s cukrom vymiesane...a zhora som nedala nic.len boky som zakamuflovala kvietkami :slight_smile: takto
16. mar 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 teda tie ruze su uplne uuuzasne,to mne sa take hadam nikdy nepodaria :angry:
16. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 růžičky nádherné, podle jakého návodu jsi je dělala???
16. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinex super, tak to urobim aj ja :slight_smile: dakujem

@jakelina dakujem :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to ste tu teda popísali strán som tu dlho nebola nemala som notebook a teraz tu mám pred sebou 30 strán mám čo čítať aspoň som popozerala tortičky všetky sú krásne nemôžem každú spomíňať lebo ich je tu statne ale nedá mi spomenúť @anibas tak si sa toho mercedesa bála a je úplne perfektný a takisto @sofi07 ten dino úplne ako živý a ešte raz všetky tortičky krásne a mizulienka ty si chcela ten postup na traktor tak som sa konečne dostala k notebooku tento http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=90229 no a idem čítať :grinning:
16. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 nadherne ruzicky, ja take nikdy neurobim :frowning2: :wink:

@fukylove krasna minnie ako vystrihnuta z rozpravky :slight_smile:
16. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove prenadherna minnie, jezinku ako z rozpravky, dokonala :slight_smile:
podla akeho navodu si ich prosim ta robila? :wink:

@zuzana124 krasne ruzicky, ako zive, ako je to mozne, ze su tvoje prve a hned take dokonale? :wink:
16. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav krásna barbie to ako si prosím robila tú čipku dole na spodku tých šiat to dokola otáznik to máš nejakú vykrajovačku otáznik
@fukylove ved ju máš krásnu čo sa ti na nej nepáči otáznik
@zuzana124 krásne sa ti podarili ružičky
16. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika dakujem, uz idem na to kuknut :slight_smile:
16. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika, dakujem za pochvalu, kedze sukna bola len vyrezana nozom a ten kraj bol taky nepekny, tak som ten spodok trosku povrubkovala kliestikmi, tymi istymi, ktorymi som kliestikovala tu bielu tortu s ruzovymi kvietkami :wink:
17. mar 2011 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove fantastická Minnie.moja by tak určite nevyzerala ani na desiaty pokus nie to ešte na prvý.super :dizzy_face:

@zuzana124 nádherné ružičky.to v záhrade vám už vykvitli??? :wink:
17. mar 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s hotovými poťahovacími hmotami a koľko asi treba takej hmoty na potiahnutie obyčajnej okrúhlej klasickej torty? Ďakujem za rady. :wink:
17. mar 2011 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, prosím vás, máte niektorá skúsenosti s modelovacou a poťahovacou hmotou smartflex? s čím mám natrieť tortu, keď ju budem poťahovať? mám si vyšľahať maslo s cukrom? alebo len lekvár? čokoládovú nátierku? alebo čo by ste mi poradili? ďakujem za všetky info :wink:
17. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok