• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

3. decembra 2016 
@sofi07 aj ja som hned spoznala ze je tvoja :wink: . Je krasna!

ja som prave dokoncila stvrtu tohtotyzdnovu a mam volno :dizzy_face: . Idem odfotit poslednu a dam sem
18. mar 2011 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tu su moje vytvory
18. mar 2011 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reruna krasna torta aj tie muffinky sa podarili
18. mar 2011 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uffff tak mám dopečených 5 korpusů na velký plech a zítra se jde na to :grinning: :grinning: :grinning: Držte palce ať je to k světu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
18. mar 2011 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som prave dokoncila tuto torticku... mohlo to by aj lepsie,ale tak nepiekla som 4 mesiace-to spravi svoje :sweat_smile:
19. mar 2011 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ach jaaj prenadnerne torticky, a ta krstinova no super.
ten spodok si robila tym bielkom? a ako sa ti to robilo?
19. mar 2011 o 05:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinex nahodou je krasna, ked ja taku urobim, budem spokojna :wink:
19. mar 2011 o 05:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 no nadherne torticky :slight_smile: a tie okruhle ake robis velke priemer?ja najviac tych 32cm tusim je a ta modra krtstinova krasa
@martinex no ta je zlatunka
19. mar 2011 o 06:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosím o inspiraci...nemáte některá z vás uložený obrázek nějakého "doktorského"dortu?
díky
19. mar 2011 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už jsem našla....jen bych chtěla poprosit...vím, že jste některá z vás tady košili dělala...nemáte prosííím fotopostup?
DĚKUJI
19. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opytat ci niektore peciete aj na predaj. Som z BA a torta by bola v polovici maja k 1 roku s postavickou Waybuloo YoJoJo. Ak by sa nahodou niekto nasiel, mozte mi poslat IP. Dakujem.
19. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, kreslím štětcem na marcipán - gelovýma barvama wilton. Nemáte nějaký fígl na to, aby mi barva opravdu pěkně zaschla? díky
19. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka dakujem. A ano je to tym bielkom a robilo sa to celkom dobre. Som si z papiera na pecenie urobila taku sablonku s tymi oblucikmi spendlikmi som to tam pripla a podla toho urobila obluciky a potom som to vyplnila.

@yamahafazer priemery ako kedy podla zelania. Napr. ta jedna mensia kitty je 22cm a ta vacsia 28cm. Takze od tych 22-30cm robim
19. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 kráááááásne tortičky.suuuper :wink: :wink: :wink:
19. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

teeeda aká nádhera tu pribudla - všetky nové tortičky sú také krááásne

Aj ja som 1 robila, pred chvíľkou som ju dokončila
19. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zabudla som fotku priložiť :grinning:
19. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas díky
@dm1 krásné, ta křtinová je úžasná :slight_smile:
@martinex moc pěkný Pů
@zlatat krása, ta kytička je živá? jestli to je z hmoty, tak nechápu, jak to děláš :slight_smile:
19. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat krasne kvietky a vidim ze si artistity hned aj vyskusala
19. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reruna nie, to je z hmoty - včera som sa s ňou "hrajkala" ... ďakujem za pochvalu
@dm1 áno, áno ... sa vytešujem, lebo smo konečne mala voľnú ruku, tak som ich hneď mohla vyskúšať :grinning:
19. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za pochvalu,torticku som prave odovzdala tak som zvedava ako sa bude pacit oslavencovi..a hlavne chutit :slight_smile: @zlatat teda ta kyticka nema chybu,je naaadherna :dizzy_face:
19. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinex ďakujem, odfotila som aj detail kytičky, snáď to bude lepšie vidno, lebo tu tak strašne zmenší tie fotky, nechápem prečo
19. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat ja z teba umrem...toto by som rada videla jak si to spravila....uuuuuuuuuuzasne!!!!!!
19. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. mar 2011 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinex ďakujem ... no jednoducho, jediné čo som robila s vykrajovačkami boli ruže a lístočky. Ostatné kvietky len s omojimi rukami a nožničkami a kosticou :slight_smile:
@jakelina
19. mar 2011 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ,tak po veeeľmi dlhej dobe som nakukla a musím len chváliť ,všetky tortičky kráááásne :dizzy_face: ....len som popozerala fotečky ,lebo tých pár desiatok strán čo ste tu popísali nemám silu a ani čas čítať :unamused:
Mne teraz býva dosť zle a tak nepečiem a asi to budem musieť ne chvíľku nechať, včera som sa babrala s jednou tortou a žalúdok nepočúval....no nejak som to v rámci možnosti spravila ,tak prikladam foto :slight_smile:
19. mar 2011 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat prekrasna!
@lawli super torticka. a blahozelam k tehu :slight_smile: :confused: nepostrehla som,ze cakas babatko :slight_smile: :dizzy_face:
19. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 hiii, a teba som nepochvalila... no tvoje torticky sa chvalia samy o sebe :grinning: super krasne! a zas Kitty :grinning: :wink:
@martinex a tebe blahozelam k malemu prckovi!!! torticka krasna!
19. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem ďakujem :wink: to ,že som tehu si ani nemohla postrehnúť ,pretože som tu už dlhu dobu neprispievala a posledný krát som ešte tehu nebola :sweat_smile: ešte raz ďakujem :slight_smile:
19. mar 2011 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 dakujem, krasne torty si porobila, tyzden bez kitty sa ti asi ani nerata :slight_smile:, krstinova je nadherna, bielkova poleva? aj to srdiecko je velmi krasne, zaujimave farby

@lawli pripajam sa k blahozelaniu, davaj si pozor, krasny macko puf

@zlatat nadherna torticka, prekrasna kyticka, sikovna si velmi
pripajam aj ja tohtotyzdnovu pracu
19. mar 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lawli super super! aj my sme uz zacali snazilkovat,ale len tak vlazne... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nech to zbehne bez dalsich nevolnosti... viem,o com hovoris :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
@sofi07 uzasne...no a tie tvoje pernicky... :confused: :confused: :confused: len ziram :dizzy_face:
19. mar 2011 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok