• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@alicc ale já nebudu mít sílu ho zaříznout,jsme ho dělaly celý den :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferinka to ti verim, je to krasa a takto bohapusto to zjest :unamused: :grinning:
19. mar 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferinka tak jedině nabalzamovat a dívat se na něj :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferinka panecku to ake mala rozmery, ked vazila tolko kil :fearful: Ved ja som mala tusim svadobnu 12kg a to mala 3 poschodia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Inak je peknucka :slight_smile:
19. mar 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, potrebujem radu :wink:
chcem skusit drotikovanie, objednala som si cymbidium orchideu, robili ste to niektora, je to velmi obtiazne? :wink:
ale chcem sa spytat, aku velkost drotika a aku floristicku pasku si mam objednat?
a co ine este potrebujem, dakujem :dizzy_face:
20. mar 2011 o 05:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 jasne,ze mozes
nadherne torticky ste zasa vsetky popiekli :slight_smile:
20. mar 2011 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 krásní tučňáčci :slight_smile:
@ferinka no tak to je úplná paráda, nádhera a teda pořádná váha! to věřím, že se ti nebude ho chtít rozkrát,ale zase si řekni, že kdybys za něj měla zaplatit někomu 2500,-kč, tak bys ho už vůbec nenakrojila asi :grinning:
20. mar 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 spodek je ze tří korpusů na hluboký plech a bagr ze dvou :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 Ďakujem veľmi pekne za pochvalu - možno sa nám zadarí, uvidíme.
Ozaj si predstavte, na FB mi včera jedna baba ani neviem odkiaľ je komentovala moju tortičku po španielsky - teda aspoň mne sa ten jazyk javil ako španielčina - hmmm, len keby som jej tak rozumela.
@ferinka pekný "macko" :slight_smile: riadna váha
@alicc ja mám na to plastovú otvráraciu formičku - som s ňou maximálne spokojná, veľmi dobre sa mi s ňou robí - ani nebudem kupovať silikónovú
@alex21 ďalšia nádhera
@mizulienka ďakujem
@bzucinka2 prekrásne tortičky
20. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nie je to ťažké ( teda pre mňa :grinning: :grinning: ) - ja najčastejšie používam drôtiky veľ. 26 - na lupienky orchideí a na stonku 24 ... kúp si už omotané páskou. Na lupienky biele a na lístky zelené. No a ja ešte používam aj jedlé lepidlo
20. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestíhám dočítat, jen jsem prolítla fotky dortíků a jsou úžasné!!! A Sofi perníčky jsou božííííí, nádhera!

tu je můj "tentotýdenní" dortík pro manžu vinaře :slight_smile: Skoro jsem ho zapomněla vyfotit, vzpomněla jsem si až jak jsem jej nakrajovala :sweat_smile:
20. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase krasne torticky :wink: :wink: :wink:

Holky mate niekto formicky na vyrobu postaviciek-ludi?: som to v nejakom e shope videla, tak som na to taaakto zvedava
20. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nádherné tortičky, krásne, rovné prosto dokonalé :slight_smile:
@zlatat nemám slov, tá kytička vyzerá ako živá, klobúk dole
@fukylove krásna tortička, tá postavička je nádherná, aj farby máš krásne
@sofi07 tak to je nádhera, na tie perníčky musíš mať pevné nervy a hlavne šikovné ručičky :slight_smile:
@blackrose na prvý pokus nádherná tortička
@anibas krásne, šikulka si :slight_smile:
@bzucinka2 krásne a to ženské torzo prosto nádhera
@ferinka nádhera, nenachádzam slov

pridávam svoje najnovšie dielo
20. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - nádherné torty
@blackrose - takisto nádhera
@ferinka - krásna torta, To bolo pre vášho synčeka? Dodatočne prajem všetko naj, hodne zravíčka
@alex21 - úplná nádhera
@bzucinka2 - úžas
@adka_praha veľmi pekná
@reruna - peknú mufinky.
Inak včera som robila tortu, ale nepodarila sa mi, korpus sa mi trhal. Ale dám ju sem, ale najprv musím uprosiť brata aby mi ju odfotil a da do počítača, a aj tú tortu čo som robila pred mesiacom.
20. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja.o @zuzana124 - to je nádherné, baby
20. mar 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, kde sa dá zohnať tá taká žehlička na zahladenie hmoty?
20. mar 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 maju ju skoro v kazdom e-shope s cukrarskymi pomockami a v CR aj u cinakoch vraj
20. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat dakujem a kde si ich kupovala? ja pozeram na www.peceniehrou.sk a neviem, ci som slepa ale neviem ich nikde najst...
aj ostatne baby ak mozem poprosit, kde ste kupovali drotiky? dik
20. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som mala ale take mensie ani som to nepouzila a teraz som to v tom obchode vymenila za nieco ine. Ale tie co spominas som videla na stretku je to sice dobre ale tie dospele postavicky z toho su moc velke vacsinou baby pouzivaju len tie "deti". Myslim si ze ty s tvojim vytvarnym talentom take nieco vobec nepotrebujes veru :wink:
20. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som drotiky kupovala na www.cukrarskepotreby.eu aj ked tu za rohom mam peceniehrou lebo tu nemali take ako som potrebovala
20. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela sytu vymiesas aj s MMF ale rozpada sa takze sa s nou tazko potahuje ale modelovat sa da. Preto aj alionuska syte farby farbi tortu na povrchu len
20. mar 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem...objednavala som na pecenie hrou a tiez na cukrarskepomocky.sk nejake veci a teraz ma napadlo, ze aj tie drotiky by som chcela vyskusat :wink: ale nikde ich neviem najst...a nechce sa mi objednavat este aj z tretieho obchodu, dalsie postovne platit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 ano bolo to bielkovou polevou zdobene. A krasne medovnicky!!!! sa chystam aj ja na nejake velkonocne ale len take jednoduche kuraitka a tak. budem trenovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka fúha, kupovala som ich tuším na www.cukrarskepotreby.eu - ale na stretku, nie cez internet
20. mar 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a koko stojí?
20. mar 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přidávám svoji cca 5. marcipánovou dortu a 1. 3D - pro dceru k 1. oku, ale budu dělat ještě minimálně 1 nebo 2 na další oslavy v rodině
20. mar 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 jéééj.krásna tortička
20. mar 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ferinka prekrasne sa vam podarila :slight_smile:
@alex21 tie plastove su lacnejsie :slight_smile:
20. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, pridávam aj ja tri tortičky... :wink:
20. mar 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok