• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@mizulienka já myslím, že jo. Já jsem jednou potahovala skoro hned, jenom asi hodinu byl dort v chladu.
24. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska jsem zkousela poprve dratovaci techniku a toto je vysledek :grinning:

zjistila jsem co potrebuji a to ze dratky nektere by mohli byt jeste o cm delsi :slight_smile: no z vlastnich chyb se clovek nejvic nauci :slight_smile:
24. mar 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita krása, jako živé. Skoro i voní. :wink:
24. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita sú nádherne,nád sa aj ja dostanem do takého levelu že budu také :wink:
24. mar 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita krááásne :slight_smile:
24. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita - nadherneeee. Fakt sa ti skvele podarili. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Robila si podla nejakeho postupu alebo len tak vymyslela?
24. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita jeej tie su krasne, moje oblubene, zo svadobnej kytice :dizzy_face:
24. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - tak co? Ako dopadlo srdiecko? :wink:
24. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita kraaaaaaaasna :slight_smile: @mizulienka :slight_smile: ja som mala v svadobnej ruze s freziami :grinning: ja milujem frezie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ako dopadlo srdiecko?
24. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa @fukylove zatial ho mam len natrete kremom, nepotahovala som ho, mala bola hore kazdych 20 minut, tak som to vzdala....ale dnes to dorobim a dam vediet :0)))
25. mar 2011 o 05:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
koukám na kytičky na drátku u @hejdita a krásný to už je vyšší cukrářská - moc pěkné, šikovný ručičky! :slight_smile:
To ty drátky jsou taky jedlý, asi nějaký speciální že? No já jen abych nevlítla manžovi do dílny a nezačala splítat drát. :grinning:
To u mě nehrozí tam jsem se ještě nedostala. Včera jsem udělala při pečení úplně základní chybu! Pekla jsem korpus v dortové-kulaté formě a zbytek těsta dala do menšího plechu a dala péct společně do trouby. :frowning2: Malý plech jsem vytahovala samo dřív a když jsem vytáhla kulatý zjistila jsem, že se trochu srazit- sedl jak jsem blbec brzo otvírala troubu! Dneska budu plnit tak jsem zvědavá jak to po rozřezání bude vypadat??? Chjo..... :unamused:
25. mar 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alti no uplne super, nadherne torticky :slight_smile:
25. mar 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x dala by som si kusok, mnam :grinning:
25. mar 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
@alti
@fukylove
@mizulienka
@jakelina
@ada9557
@evinkaaa dekuju vam vsem :slight_smile: dratky jsou opredene :slight_smile: a delala sem podle sebe hlavne tu zelenou cast tu bilou jsem zkousela tak jak se to dela :slight_smile: kulicka naznacit stred rozstrihat zplacatet vytvarovat kostici....
25. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat @sofi07 a urcite vas tu je viac sikovnych v tejto drotikovej metode .... mam otazky v tomto ohlade :slight_smile:

ten dratik jak siroky a veliky najviac potrebujem??? ja mam doma len ten najtensi....
na ruze sa aky silny pouziva? a ten drotik aj ked je opredeny tak ho obalujete floral paskou? ked ma nieco napadne mozem sa pytat? nebude vas to nejako zatazovat? dakujem :slight_smile:
25. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita prekrásne
@fukylove aj ja som mala v svadobnej ruže a frézie. Tiež sú frézie moje naj kvietka.
25. mar 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekařinky, příští týden bude v Lídlu v akci silikonová podložka, tak si to pohlídejte, kdo ji chcete. Já ji nemám, tak bych taky ráda koupila. :wink:
25. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina super, tam musím naběhnout :slight_smile:
25. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita krasne kvietka, super! ja ruze davam na sparadla, drotik to asi neudrzi, ak mas opradeny, tak myslim, ze netreba obalovat paskou, sak preto je opradeny :slight_smile:), ja mam doma len tusim 0,5, ked potrebujem hrubsi, spletiem dva dohromady :slight_smile:. samozrejme, ze sa mozes ozvat, to je otazka! :slight_smile:
pridavam tohtotyzdnovu pracu :slight_smile:. korytnacka je jednej pani na 50 :grinning: , chceli bud korculu alebo korytnacku :grinning: :grinning: :grinning: .
25. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 to je neskutocne, ta korytnacka je ako ziva, nadherne, si velmi sikovna :slight_smile:
a ta druha je tiez krasna, len skoda, ze nevidiet zblizsia do detailu, ale nadherna tiez :slight_smile:
25. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 - nadherna praca. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ta korytnacka je neskutocna. Urcite dala zabrat, ze?
25. mar 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby, ste zlate. @mizulienka tu druhu vidno tu lepsie http://www.tortyodmamy.sk/zvieratka/fialkova-so-psikom

@evinkaaa ku podivu sa celkom lahko robila, nie tak davno som tieto 3D velmi nemusela, ale v poslednej dobe ma zacali bavit :slight_smile:
25. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 co to je korcula???
25. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Příští týden od čtvrtka budou v Lidlu v akci různé formy na pečení muffiny, zajíčci, beránci, kulaté, oválné, na chlebíčky, na brumíky atd) silikonové podložky a dekorační šablony - na ty jsem nachystaná, je to něco na způsob stencil s různými motivy - kytičky, motýlci, srdíčka atd.
A chválím všechny dorty! Jsou krásné!
25. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina brusle :slight_smile:

@reruna dik za tip, musim tam skocit
25. mar 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 dik :slight_smile:

dortiky krasne a ta korytnacka ta je prefektna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pernicky no nadhera :slight_smile:
25. mar 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 aha, no mně to znělo povědomně, ale nemohla jsme si vzpomenout.
Jinak oba dorty jsou nádherné. Ty větvičky s ptáčky to je moc hezké.
25. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 velmi pekne torty, ja sem len obcas zaskocim nakuknut ale nevychadzam z uzasu, vsetky ste velmi sikovne.
Hrozne ma pobavila ta objednavka - korytnacka/korcula, este k tomu na 50ku - akoz dotycna je uz "stara korytnacka???"
25. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: nadhera
@hejdita - pekné to je
25. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x - pekná
25. mar 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok