• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@hejdita skusim aj ja odpovedat ak mozem :wink:

dratky pouzivam opradene a potom uz neobalujem paskou iba ked to davam dokopy je to ovela menej pracne. Pouzivam takto na kyticky tak 24-ku tusim. Na lupene kvetov ked dratkujem dokopy 26-28 zalezi od kvietka. Na ruze treba hrubsi ale to neviem ake je cislo tie som ako prve kupovala a nie su opradene. ked potrebujem este hrubsi vzdy ho dam napolovicu dam 2 k sebe a s paskou spojim
25. mar 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj @dm1 jasne ze moses mi aj ty poradit :slight_smile: viem ze vas tu je viac a dakujem... nemas link nahodou na ten dratik? ja sa nato pozrem .... a dakujem :slight_smile:

@sofi07 vidis teraz ma napadlo ked to davas na sparadlo ci naco tu ruzu tak najskor das zatvrdnut ten kuzel??? aj zo szaradlom a potom nato nalepujes lupene? a prosim ta aj to potom uvazujes do vazby??? aj s tym sparadlom (spajlou) ?? :confused: dakujem
25. mar 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jaaaj, dakujem ti za info o tej podlozke, ja na tu akciu uz cakam a cakam a nemozem sa dockat :grinning: ja ju tiez chcem :slight_smile:
@sofi07 :astonished: :astonished: :astonished: ta korytnacka ako ziva!!! parada!!! :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je teda ta moja dnesna

25. mar 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moje dneska dorobene ten kosik som rucne vypletala teraz som skoncila a este zajtra jednu slanu robim
tu jednotku som iba zdobila to si jedna pani upiekla a chcela ju len jednoducho ozdobit
25. mar 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krasne krasne krasne torty :slight_smile: ta s ruzami prenadherna
25. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer wau - krásne :fearful: :fearful: :fearful:
25. mar 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka pekné srdiečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu je môj košík :wink:
25. mar 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože baby pozerám jake krásne torty ste zas napiekli. :wink: keby tu bol smailík s potleskom tak tlieskam vo všetkých riadkach.Krááááááááááááááááááááása :wink:
25. mar 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dotaz , jak máte pod dorty ty podložky to je karton a obalen dárkovým papírem ? nebo je to ten navoskovanej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kovik - ja mam karton + baliaci papier farebny + potravinova folia :slight_smile:

@vinka - moja, tie broskyne, to sa ako pecie???? :slight_smile: vyzera to uzasne :slight_smile:

a moc, moc chvalim vsetky ostatne torticky, nestiham menovito vymenovat... som v casovom sklze s papiermi :(
25. mar 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásné srdíčko, máš na něm moc hezký květ.
@yamahafazer všechny hezké. Jakou barvou jsi barvila tu poschoďovou dortu k 50. Je to moc hezké.
@vinka košík je krásný.
25. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 nádherné tortičky a tá korytnačka je ako živá
@yamahafazer všetky sú krásne
@vinka krásny košík
@mizulienka pekná tortička
@kovik ja zvyknem dávať kartón+baliaci papier+celofán
25. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam aj vase torticky su vsetky nedherne len nestiham ani sledovat ani menovat kazdu,len som prebehla obrazky a ozaj krasne vsetky ako vzdy :dizzy_face:
@jakelina to je zlaty sprej cela je nasprejovana aj ruze to je pre moju svokru na zajtra k oslave aj ten kosik
25. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove to sa pečie v pologuliach piškotové cesto a vnútro sa vyberie a naplní sa pudingovou plnkou.Zo zlatého klasu a ide tam tang broskyňový.Nafarbý sa to voda s farbivom a obalí v kryštál cukre. :wink: tá stopka malá je z klinčeka :slight_smile:
Dakujem baby,že sa vám páči aj mna zas potešil :wink:
25. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásna tortička :slight_smile:
@yamahafazer jedna krajšia ako druhá :wink:
@vinka fantasticky košík :dizzy_face:
25. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka - dakujem za prakticke rady, vyzera to super :grinning:

@jakelina - a tebe za detailny postup :slight_smile:
25. mar 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krasne torticky a mna hlavne potesila ta kitty presne taku chcem na buduci tyzden urobit mojej adrianke na 1 rocik. no neviem ci presne taku lebo moja taka krasna urcite nebude. korpus si mala jeden alebo hlavu zvlast a telo zvlast? a ako si robila ze tvaricku a telo ma trochu oble? davala si puncovinu? asi vela otazok, budem rada, ked mi odpovies, alebo niekto kto taku podobnu robil. dakujem :wink:
25. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale neviem kde vziat sablonu na kitty :frowning2: , prosim poradte, dakujem :slight_smile:
25. mar 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krásne

@vinka super, hned by som jednu slupla :dizzy_face:
@mizulienka sikulka, podarila sa ti

a pridavam svoju prvu barbinu
25. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 perfektne, korytnacka je suprova
25. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha dík.Krásna barbie.To čo má tak rovnomerne po sunki?vyzerá to ako nejaké guličky. :confused: Nieje to dobre vidieť preto sa pýtam. :wink:
25. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeje aka krasna barbie, toto sa ja asi nikdy nenaucim
25. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka dakujem, je to vzor z celshapes
25. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka naucis, vôbec o tom nepochybujem :wink: .Inak pre mna jedna z najlahsich tôrt,fakt to nie je tazke
25. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha hmm mozno vyskusam :slight_smile: mas na to nejaky postup?
25. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok