Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
25. mar 2011
@hejdita skusim aj ja odpovedat ak mozem 😉

dratky pouzivam opradene a potom uz neobalujem paskou iba ked to davam dokopy je to ovela menej pracne. Pouzivam takto na kyticky tak 24-ku tusim. Na lupene kvetov ked dratkujem dokopy 26-28 zalezi od kvietka. Na ruze treba hrubsi ale to neviem ake je cislo tie som ako prve kupovala a nie su opradene. ked potrebujem este hrubsi vzdy ho dam napolovicu dam 2 k sebe a s paskou spojim
hejdita
25. mar 2011
jj @dm1 jasne ze moses mi aj ty poradit 🙂 viem ze vas tu je viac a dakujem... nemas link nahodou na ten dratik? ja sa nato pozrem .... a dakujem 🙂

@sofi07 vidis teraz ma napadlo ked to davas na sparadlo ci naco tu ruzu tak najskor das zatvrdnut ten kuzel??? aj zo szaradlom a potom nato nalepujes lupene? a prosim ta aj to potom uvazujes do vazby??? aj s tym sparadlom (spajlou) ?? =-) dakujem
mrka2
25. mar 2011
@jakelina jaaaj, dakujem ti za info o tej podlozke, ja na tu akciu uz cakam a cakam a nemozem sa dockat 😃 ja ju tiez chcem 🙂
@sofi07 :-o :-o :-o ta korytnacka ako ziva!!! parada!!! =-) x-) x-)
mizulienka
25. mar 2011
tak tu je teda ta moja dnesna

yamahafazer
25. mar 2011
pridavam moje dneska dorobene ten kosik som rucne vypletala teraz som skoncila a este zajtra jednu slanu robim
tu jednotku som iba zdobila to si jedna pani upiekla a chcela ju len jednoducho ozdobit
mizulienka
25. mar 2011
@yamahafazer krasne krasne krasne torty 🙂 ta s ruzami prenadherna
anibas
25. mar 2011
@yamahafazer wau - krásne 😕 😕 😕
anibas
25. mar 2011
@mizulienka pekné srdiečko x-) x-) x-)
vinka
25. mar 2011
Tak tu je môj košík 😉
vinka
25. mar 2011
Bože baby pozerám jake krásne torty ste zas napiekli. 😉 keby tu bol smailík s potleskom tak tlieskam vo všetkých riadkach.Krááááááááááááááááááááása 😉
kovik
25. mar 2011
holky dotaz , jak máte pod dorty ty podložky to je karton a obalen dárkovým papírem ? nebo je to ten navoskovanej 🙂 🙂 🙂
fukylove
25. mar 2011
@kovik - ja mam karton + baliaci papier farebny + potravinova folia 🙂

@vinka - moja, tie broskyne, to sa ako pecie???? 🙂 vyzera to uzasne 🙂

a moc, moc chvalim vsetky ostatne torticky, nestiham menovito vymenovat... som v casovom sklze s papiermi 😞
jakelina
25. mar 2011
@mizulienka krásné srdíčko, máš na něm moc hezký květ.
@yamahafazer všechny hezké. Jakou barvou jsi barvila tu poschoďovou dortu k 50. Je to moc hezké.
@vinka košík je krásný.
zuzana124
25. mar 2011
@sofi07 nádherné tortičky a tá korytnačka je ako živá
@yamahafazer všetky sú krásne
@vinka krásny košík
@mizulienka pekná tortička
@kovik ja zvyknem dávať kartón+baliaci papier+celofán
yamahafazer
25. mar 2011
dakujem vam aj vase torticky su vsetky nedherne len nestiham ani sledovat ani menovat kazdu,len som prebehla obrazky a ozaj krasne vsetky ako vzdy x-)
@jakelina to je zlaty sprej cela je nasprejovana aj ruze to je pre moju svokru na zajtra k oslave aj ten kosik
vinka
25. mar 2011
@fukylove to sa pečie v pologuliach piškotové cesto a vnútro sa vyberie a naplní sa pudingovou plnkou.Zo zlatého klasu a ide tam tang broskyňový.Nafarbý sa to voda s farbivom a obalí v kryštál cukre. 😉 tá stopka malá je z klinčeka 🙂
Dakujem baby,že sa vám páči aj mna zas potešil 😉
ada9557
25. mar 2011
@mizulienka krásna tortička 🙂
@yamahafazer jedna krajšia ako druhá 😉
@vinka fantasticky košík x-)
fukylove
25. mar 2011
@vinka - dakujem za prakticke rady, vyzera to super 😃

@jakelina - a tebe za detailny postup 🙂
alicc
25. mar 2011
@yamahafazer krasne torticky a mna hlavne potesila ta kitty presne taku chcem na buduci tyzden urobit mojej adrianke na 1 rocik. no neviem ci presne taku lebo moja taka krasna urcite nebude. korpus si mala jeden alebo hlavu zvlast a telo zvlast? a ako si robila ze tvaricku a telo ma trochu oble? davala si puncovinu? asi vela otazok, budem rada, ked mi odpovies, alebo niekto kto taku podobnu robil. dakujem 😉
alicc
25. mar 2011
este stale neviem kde vziat sablonu na kitty 😞 , prosim poradte, dakujem 🙂
mizulienka
25. mar 2011
@alicc myslim, ze tu by si mohla nieco najst...

http://www.tortyodmamy.sk/?q=hello-kitty-fotopo...
daducha
25. mar 2011
@yamahafazer krásne

@vinka super, hned by som jednu slupla x-)
@mizulienka sikulka, podarila sa ti

a pridavam svoju prvu barbinu
daducha
25. mar 2011
@sofi07 perfektne, korytnacka je suprova
vinka
25. mar 2011
@daducha dík.Krásna barbie.To čo má tak rovnomerne po sunki?vyzerá to ako nejaké guličky. =-) Nieje to dobre vidieť preto sa pýtam. 😉
mizulienka
25. mar 2011
@daducha jeje aka krasna barbie, toto sa ja asi nikdy nenaucim
daducha
25. mar 2011
@vinka dakujem, je to vzor z celshapes
daducha
25. mar 2011
@mizulienka naucis, vôbec o tom nepochybujem 😉 .Inak pre mna jedna z najlahsich tôrt,fakt to nie je tazke
alicc
25. mar 2011
@mizulienka dakujem 🙂
mizulienka
25. mar 2011
@daducha hmm mozno vyskusam 🙂 mas na to nejaky postup?