• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
Tahhle vypadá ta forma na vajíčka a nafotila jsem ty šablony, které se mi nejvíc líbí.
31. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som si tie formicky pozerala tu, tu su odfotene ako vyzeraju. :wink: Ale zas tam ma len mala, velka a stredna velkost a nema udaje v cm. No ja si tu velkost aj tak neviem predstavit.
31. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
dakujem VAm velmi pekne za rady.Tak nakoniec bude ananas a kiwi spolu a jahody zvlast.

@anibas dakujem velmi pekne za recept, uz som si ho ulozila, vyzera fantasticky, len tentokrat musim urobit ten traseny, uz som kupila suroviny

@hejdita krasna kittinka
Este sa Vas chcem opytat, ak ste niekto robili minitorticky na svadbu, akej boli velkosti a kolko ste si pytali za jednu? V auguste ma ich caka 90 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este som ich nerobila.K tomu 4 posch. svadobna torta, som zvedava ako to zmaknem.Ale velmi sa z tej objednavky tesim, prva svadobna a este taka, ktorej styl sa mi nesmierne paci, tak sa vytesujem.
No ,teraz utekam dalej makat, mamina mi vzala maleho a ja do tretej musim umyt vsetky okna, balkon, vyprat zaclony, prezliect periny,umyt kupelnu a upiect korpus .Sak som dáka chobotnica , no nie :grinning: :grinning:
Pekny den
31. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obdivuju ty vaše výtvory - jste moc moc šikovné.......potřebovala bych někoho kdo by mi udělal dort ke křtu na 1.5. nejlépe z ostravy (nebo okolí, příp. z Olomouce. Omlouvám se že vám narušuji diskuzi......mám vybrané nějaké fotky tak to bychom se domluvily potom
31. mar 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicc ale jasneee mozes :slight_smile:
31. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina šablony mám taky :slight_smile: i silikonovou podložku, u nás toho měli celkem dost dopoledne. Na vajíčka zkus 2 hrnky polohr. mouky, 1 hrnek cukru moučka, 1 vejce, 1/2 hrnku oleje, 1 hrnek mléka a 1prdopeč
31. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna děkuju za recept, vyzkouším jednou nanečisto a pak o velikonocích.
31. mar 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina peču to jako muffiny, můžeš dát i náplň - čokoládu, ovoce nebo džem
31. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna určitě to bude dobrota. :wink:
31. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas orchidejka
31. mar 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas lalia

31. mar 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita - krásna Kittynka
:slight_smile:
31. mar 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jeee to vyzera dobre to sa da odkial nakupit??? :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:

dakujem vam vsetkym za pochvalu kitty :slight_smile:
31. mar 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aha aha uz som to nasla :wink: :grinning:
31. mar 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: dobre sa s tým robí ? tie veci naľavo od piestikov ľalie sú na čo ??? :sweat_smile:
31. mar 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prepacte som tu dlho nebola, ale mam novy notas :unamused: a ja a novinky moc nejdu k sebe takze pomali postupne si sem nahadzujem veci, aaach joooo. vcera vecer som vas tak spätne citala, uuuzasne torty, holkam blahozelam k super umiestneniam :wink:
chcem sa spytat urcite mozem dat tu nutelovu plnku pod potahovku z MMF ? ???? pisu, že hej, ale ja bojim bojim a zas ak fakt moze byt bola by skoda tam tlacit maslo s cukrom, robila som ju z mlieka, vanilkoveho pudingu, cukru len malinko a velaaaaaaa nutely
31. mar 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja si pod potahovku robim maslo + cukor + nutela.... :wink: takze moc ti neporadim... ja ked som robila nutelovu plnku, tak som mala puding aj maslo aj nutelu.. ty maslo nespominas, takze neviem :frowning2:
31. mar 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove na maslo som zabudla :slight_smile: ano aj to tam mam
31. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela může to pod potahovku, taky jsem měla takový krém a dobrý
31. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - tak to potom OK, to som davala aj pod potahovku :slight_smile: ja som myslela, ze si ho robila bez masla :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to neviem ani ja presne ze naco to je :grinning: . Ale na nete som nasla ze ten kuzel sa ma hore zapichnut do toho spajdla a tie lupene sa tam susia na vysku nejako priviazane o tu spajdlu. A to druhe myslim ze na vyformovanie konca listku ako prehnutia dole. Ale ja som to susila na valceku. Robi sa s tym celkom dobre inak
31. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....poťahujete torty z marschmalow hmoty? zajtra budem piect malej tortu a chcem sa spytat ako docielim ružovu farbu? lebo prerezavať tie ruzovo zlte sa mi moch nechce a potom tych cukrikov bude asi malo...:(
trufam si na tuto, tak dufam že sa podari... :grinning: :grinning:
31. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1611 když dáš jenom trochu červené, tak budeš mít růžovou.
31. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita krasna kitty, kukni na torty @dm1, ma uzasne kitty torty

@dm1 mam tiez tieto formicky na orchideu, uz asi aj pol roka, no este som sa k tomu nedostala. si s nimi spokojna? nemas nejaky postup ulozeny? dakujem
31. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1611 ja ked robim ruzovu, farbim biele cukriky ruzovovu gelovkou, ta velm pekne zafarbi
31. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 pekla jsem perníky podle tvého receptu a jsou naprosto mňamozní. Už mi půlku snědli, než je začnu zdobit. :frowning2: :grinning:
31. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina skusim...dufam ze sa podari....
31. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 musela by som to zajtra zhanat a to sa mi uz nechce...skusim to s tou troskou cervenej..:slight_smile:
31. mar 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1611 MMF se špatně barví na červeno, já jsem dělala srdce, dala jsem červenou a dost a byla taková jako růžová.
31. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uf...no tak to aby som rozmyslala radsej nad inou farbou....ach jooj....uz teraz mam pocit ze sa to pose... :frowning2: :frowning2:
31. mar 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok