• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@sofi07 to je rozkošná lienka :slight_smile:
@dominika2727 podarená.krásna.len mám dilemu.to je sladká alebo slaná?tie vajíčka vyzeraju ako skutočné. :dizzy_face:
1. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem. Nuz tu tortu som si sama vymyslela pre kamarata, ktory ma pizzeriu. On robi mne slanu pizzu tak som mu na revanz urobila sladku pizzu :slight_smile:
@mizulienka neviem aky marcipan predavaju v lidli,ale ja kupujem mandlovy marcipan. U nas stoji 4 Eura-500 g.
Aj tu tortu co som dnes robila som robila len s tym marcipanom. Ja davam praskovy cukor, vobec sa mi nelepi a ani netrha. Len treba trosku na hrubsie vyvalkat :slight_smile:
1. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 dakujem....no dufam ze je sladka aj ked som ju neochutnala,lebo dietujem :grinning: Vsetko je z mandloveho marcipanu :slight_smile:
1. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika2727 dort vypadá úžasně. :wink:
1. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@dominika2727 ta pizza vypada mnaaaaam uuzasne :wink:
A tu su moje dve dnesne, fialova v pohode ale ta hneda, ja myslela ze ma porazi :angry: musim najst a objednat nejaku hmotu hotovu , ktora ma nebude pri ozdobach takto trapiť :unamused: ked kupite tie velke balenia kmôt ako ich skladujete? nevyschnu?
1. apr 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka4 dakujem velmi pekne za odpoved... predvidavo som kupila 2 baliky, lebo sa mi nezdalo, že by jeden mal stačit :slight_smile: ved aj z MMF treba viac ako čo je v tom malom sacku....
inak ani ja nie som profesionál :slight_smile: asi 3-4 krát som robila potahovanu z MMF... ale MMF sa mi celkom páči, len teraz pri malej nemam tolko času sa s tým hrat...hlavne upratovanie ma po tej hmote nebavi :grinning: atak sa mi zdalo, že vyskusam tuto marcipánovu hmotu ako hmotu SOS :grinning:
1. apr 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@pristela dakujem vam :dizzy_face:
@pristela krasne torticky. Robis s MMF?
1. apr 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika2727 paradna a to vajicko je uplne ako ozajstne!neskutocne

@mizulienka tusim maslovo-pudingovu a mramorovy kropus, to maju deti najradsej:slight_smile:
1. apr 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika2727 tak to je pak jasné :grinning:
1. apr 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela obě jsou moc krásné!
1. apr 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky som tu dávno nebola ale prezrela som si krasne tortičky ste pridali ja pridavam terajšiu k meninam pre tatina ,a idem si vas dobre prečítat :slight_smile:
1. apr 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, uf zase mám čo doháňať v čítaní - teda vy ste šikovnice, stíhate písať, aj vypekať ... :grinning:
Ja som teraz mala len jednu tortičku a ďalšiu mám až v polke mesiaca - aj to bude pre mňa, lebo budem ať narodky.
V tejto detskej som využila aj Artistry vykrajovačky - reku keď už boli také drahé, tak ich musím často používať :grinning:
1. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67
@pristela úžasné tortičky
1. apr 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 velmi pekna torticka :wink:

@zlatat krasna torta a ake nadherne zvieratka si vymodelovala, krasne :slight_smile:

@pristela krasne torty, ta bielo hneda sa mi velmi paci :slight_smile:
1. apr 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07
@dominika2727 nádhera ak ovždy
@mizulienka ďakujem, išla som podľa vytlačeného obrázku ( myslím tie zvieratká ) ... ono kamoška mi poslala fotku torty, že takú by chcela, ale ja som si ju zmenila. Predloha bola táto torta: http://farm3.static.flickr.com/2761/4334282828_0abd1573f2.jpg
@pristela nááááááááááádhera :slight_smile:
@adul67 krásne srdiečko. :wink:
@zlatat krásna tortička. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pekne torticky! A vidim ze si aj anglicku abecedu pouzila ako sa ti s nou robilo? Ak mas kupovanu hmotu tak normalne pri izbovej teplote. NIektore su v kybliku ine len v sacku
1. apr 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 tak super ze si to zachranila nakoniec! a to bola tato lienka? A pekne ze mesiac dopredu tortu :grinning: . Ale aspon si pochutnate. Ozaj nechces mi ju poslat ja som zase jednu zabudla :grinning: . Ideme sestre na moravu a som zabudla ze svagor bude mat narodky tak este musim rychlo do rana nieco vykuzlit este nic nemam :unamused:
1. apr 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557
@mizulienka ďakujem vám dievčence :slight_smile:
1. apr 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat mozem sa spytat aky krem si robila?
ja som nemozna,neviem sa rozhodnut ci urobit tvarohovu, visnovu alebo coko krem? :grinning:
1. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@adul67
@zlatat podařené dortíky. Moc hezké.
Já dělám nějakou jednoduchou na pondělí manželovi do práce. Má svátek, tak něco sladkého ke kávě. Moc se mi teda nechce, mám chřipku a dva nejmenší taky, tak jsme tady jak v lazaretě.
1. apr 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka parížsky s ovocím ( kúpila som v Lidli mrazenú zmes - boli tam maliny, černice, čierne ríbezle, brusnice )
1. apr 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka udělej čoko krém, dětem bude určitě chutnat a může jít i pod potahovku, k tomu tvarohovému bys musela dělat mantinely a višńový nevím, jestli by dětem chutnal, našemu určitě ne
1. apr 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 @zlatat krásné
1. apr 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna u nás taky višně nikomu nechutnají, já je dávám jenom na kynuté koláče, když potřebuju poznat s jakou jsou náplní. Přitom máme na zahradě višeň jak hrom a jenom to žerou špačci a nebo z nich dělám sirup.
1. apr 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - krásnučké :slight_smile: @zabka1611 - krásna :slight_smile: @dominika2727 - no úžasné!!!!!!!!!!!! a ak je to sladká torta a tie vajíčka a papričky sú vymodelované, klobúk dole! :astonished: @zlatat krásna a roztomilá tortička :slight_smile:
@adul67 - prekrásne srdiečko :slight_smile: @pristela - nádhera :slight_smile: @sofi07 - krásna lienočka :slight_smile:
1. apr 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07
@zlatat vdaka
@zlatat krasna torticka :dizzy_face: , ja som postavicky este neskusala
@lussy23 100% sladka torta :grinning: vajicka sa robili uuuplne najrychlejsie :slight_smile:
1. apr 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela paradne vytvory :slight_smile:
@adul67 suprova :slight_smile:
@zlatat krasnucka a tie zvieratka uzasne ako vsetko :slight_smile:
a tu su moje tohtotyzdnove :
1. apr 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nie, ta lienka je este z leta. tu ucokoladovu si nakoniec vzala ta, co si ju objednala,ze tak budu mat oslavu o mesiac skor :slight_smile:))
@adul67 krasna torticka
@zlatat nadherna torticka, tie zvieratka mas fakt dokonale
@bzucinka2 nadherne torty, a ta pingova je uplne bohovska
1. apr 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok