• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alex21 nadherna :slight_smile:
4. apr 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci krásne tortičky.tá sladká taká jemnučká.a v tej slanej čo je?ja som slanu ešte nerobila ale možno raz by som sa odhodlala.je to praktickejšie na oslavy ako obložené chlebíčky. :grinning: :grinning: :grinning: a nenašlo by sa foto aj rozrezanej slanej tortičky? :sweat_smile: dakujem
4. apr 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 ja ti supnem 2 svoje slane v reze. A vobec sa toho nemusis bat nie je to nic zlozite len toustovy chlieb pomazany zo vsetkych stran pomazankov a salamky a syry, salaty podla chuti
4. apr 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkuju, byla to jen taková jednoduchá rychlovka :slight_smile:
@ada9557 bohužel rozkrojenou mě nenapadlo ji vyfotit.. :unamused: ale je to jen toustový chleba s pomazankou (já měla pikantní sýrovou) a chutnalo to mňamózně :grinning: jen se po něm zaprášilo a rozkrojené to vypadalo pěkně :grinning:
4. apr 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jj tak nějak to vypadalo já jsem teda dávala menší vrstvy pomazánky a ten půllitr vypadá super :grinning:
4. apr 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem veľmi pekne.si zlatá. :slight_smile: už ma nebaví furt mastit tie chlebíky a robit obložené misy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto je predsa toršku o niečom inom.ešte raz dakujem :dizzy_face:
4. apr 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 dakujem...ja som si dala zavezok ze na narodky stale detom budem piect sama....aj ked stale sa snazim a ucim....nie vzdy sa podari ako chcem,ale furt lepsie za dobry pocit :grinning: a narodeniny du len 2 tak sa toho az tak nenaucim vela

Krasne vsetky pridavate,aj tie slane...toto by som asi uz fakt nevedela :slight_smile:
4. apr 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka tak si budeš muset pořídit ještě alespoň dvě děti, ať máš proč péct a můžeš se zdokonalovat. :grinning: :grinning:
4. apr 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to radsej nie :grinning: :grinning: stacia mi dve :grinning: hlavne ked manzel chodi velmi casto a na dlho prec :grinning:
Inak dobry napad tie slane torty....fakt chlebicky su uz take nemoderne :grinning:
4. apr 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - krásna tortička, décrke všetko naj, nech je zdravučká a stále šťastná :slight_smile:
@mizulienka - nádherné. najviac sa mi páči tá Lienočka
4. apr 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásna torta
@alex21 tá bárbi je ako ozajstná
@reruna ďakujem
@raci - veľmi krásne tortičky
@dm1 - krása
@miruska76 - pekná torta
@yamahafazer - nádherná i ovečka je veľmi krásna a dcérka zlaá
@kamilecka - prekrásne
4. apr 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 sikovna..... fakt.....takze to mas len toastovy chlieb a aka pomazanka? a na vrch len platkovy syr a potom ozdobit?

@lussy23 dik :slight_smile:
4. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci ja som tiez nedavala vela pomazanky ta hrubsia vrstva to je parizsky salat doma robeny :wink:
@kamilecka no ja nedavam len toust a pomazanku ja davam vzdy na kazdu vrstvu este sunku alebo suchu salamu, pripadne syr. A vzdy tak 1-2 vrstvy aj salat parizsky. A ano na vrchu je syr ale je to nim akoby potiahnute tie platky som dala na papeir na pecenie aby sa trochu prekryvali a na chvilku do truby potom som presla valcekom a dala na tortu. ale mozu sa len platky syra davat .A pomazanku davam doma robenu - syrovo-cesnakovu
4. apr 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ahaaaa :slight_smile: takze mozem dat medzi chlebik aj sunku...no tak ja to spravim na synove narodky....dik :slight_smile:
4. apr 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a nie sú tie chlebíky z toho nejaké moc mokré? nasiaknuté?
4. apr 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, nestiham.....torticky som uz popozerala, chvalim vsetky sikulky, a ta prva barbina, tak ta je uplne dokonala, krasna... :sunglasses:
pridam svoje posledne a idem citat, uf... :slight_smile:
4. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nie niesu vobec ved aj ked sa natrie chlieb pomazankou tiez nie je mokry :wink: . len pomazanku davam aj pod salat aby ten nevsiakol. A ked sa da aj sunka a tak tak treba mazat toust aj zo spodu aby to drzalo pokope ked sa to kraja
4. apr 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ďakujem ja len tak pre info, budeme mať čoskoro oslavu tak asi vyskúšam, Ďakujem :slight_smile:
4. apr 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici krásné dorty
4. apr 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici parádní všechny. :wink:
4. apr 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici :grinning: :grinning: ta obuv nema chybu! :grinning: ale vsetky su perfektne!!! :slight_smile:
@raci krasa! dala by som si aj z jednej aj z druhej :slight_smile:
@miruska76 cicinky na jednotku :slight_smile:
4. apr 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky torticky su uzasne, krasne :slight_smile:
baby a alionuska sem uz prestala chodit, uz tu nebola hadam 2 tyzdne, snad je u nich vsetko v poriadku :unamused:

a potrebujem POMOC, ako mam vypocitat velkost sestuholnikov na futbalovu loptu ? :sweat_smile:
4. apr 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x si poklad , dakujem :wink: este mi to neotvorilo, tak to hadam bude ono :grinning:
4. apr 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x je to super, ale ako to prisposobim velkosti lopty ? :frowning2:
4. apr 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ali ma asi vela roboty som akurat pozerala jej nove foto na FB a je teda toho pozehnane

na dortomanii je program kde zadas obvod lopty a vypocita ti aky velky ma byt 5 a 6-uholnik aj su tam rozne nakresy ich
4. apr 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ulozis, upravis velikost, vytisknes, vystrihnes a obrezes.. :wink:
4. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok