Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vinka
7. apr 2011

Baby máte krásne tortičky
@sofi07 to načom fotíš tie tvoje nádhery?ty máš nenormálne krásne torty.Si minimálne tak dobrá ako Ali 😉

sareenah
7. apr 2011

AHojte baby,
ak hladate cukrarky, tak odporucam stranku www.tortyodmamy.sk
je to stranka, kde najdete vsetko mozne, rady, navody, aj cukrarky, ak si chcete dat urobit torticku.
a su tam aj stranky, kde sa daju objednat rozne pomocky, hmoty na potahovanie, atd atd..

vinka
7. apr 2011

@sareenah dakujeme 😉

sareenah
7. apr 2011

@vinka a pokial by si potrebovala nieco poradit ohladom potahovania a tak, kludne sa pytaj, co viem poradit, tiez ma to chytilo 🙂 minuly rok 🙂))

rybca
7. apr 2011

Diky baby, ale ta mensia ruka sa mi nepodarila nejak, no dufam, ze to s pavucinou zanikne...🙂

lussy23
7. apr 2011

@lili01 krásne torty i pomocník 🙂
@sofi07 kks, tak toľko sme my nikdy nemali, a to nás je 8 a nemáme deti. Obdivujem ju 🙂 😲
😲 @rybca veľmi krááááááááááááááááááááááásny
@yamahafazer - veľmi peknučká

paja.o
7. apr 2011

@lili01 @sofi07 @rybca @yamahafazer nádherné dorty!!!
@sofi07 ta čokoládová je skvělá a ty růžičky, no úžasný

přidávám moji dnešní - florbalovou 🙂

jakelina
7. apr 2011

@paja.o krásná a jak jsi prosím udělala ten míček. To mi hlava nebere 😀 😉

mrka2
7. apr 2011

ahojte
@paja.o paradna torta! no tie branky a lopta... tak to je super 😕

tu su moje 😅

jakelina
7. apr 2011

@mrka2 nádherné, milé dortíky 😉

mrka2
7. apr 2011

@jakelina diky, moje prve auto 😅 pri druhom uz budem mudrejsia 🙂

jakelina
7. apr 2011

@mrka2 mně přijde úplně dokonalé, nevidím žádnou chybu. Je krásné. 😉

vinka
7. apr 2011

Baby potrebujem pomoc.Ako sa volajú tie autá burak a podobne.neviem ako sa píšu nejde mi ich vygoogliť ☹ ☹ ☹ ☹

mizulienka
7. apr 2011

@vinka tusim mater cars, skus dat do googla 😉

lenocka23
7. apr 2011

@vinka burak je origos "Mater"... hl.postava je Lightninh McQeen (to cervene) u nas Blesk

vinka
7. apr 2011

Dakujem Vám baby.Toto hladám. 🙂

reruna
7. apr 2011

@paja.o úžasné - paráda!
@mrka2 krásné dortíky, autíčko je moc pěkné!

ellise
7. apr 2011

holky jak udělat tyrkysovou ? modrá +zelená?

beruska2x
7. apr 2011

@ellise + mozna trosku zlute 😉

lukika
7. apr 2011

@rybca krásny spiderman
@paja.o pekne sa ti podarila
@mrka2 ved ho máš super v čom chceš byť múdrejšia otáznik nechápem

lukika
7. apr 2011

@mizulienka ja som sa tu včera na tie šablóny tiež pýtala a to ich majú všetky v jednom balíku za tie 3 eurá otáznik

mrka2
7. apr 2011

@reruna dakujem,dufam,ze sa oslavencovi bude pacit 🙂
@lukika vdaka, no nabuduce ( ak nejake bude),tak si uz inak vymeriam korpusy,inak trosku orezem atd. ale som celkom spokojna na svoj prvy pokus. 🙂
@rybca tak ten spiderman... no kolko si pri tom sedela? ja by som na to nemala nervy. skor by som ho vymodelovala asi 😀 tuto techniku velmi obdivujem,ale nikdy si na nu netrufnem veru...

mrka2
7. apr 2011

@lukika pozri si letak http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-0803E79E-47... tam pise,ze za cele balenie 🙂

vinka
7. apr 2011

Baby a ešte je tam jedno auto ako traktor vyzerá.nemáte nejakú bližšiu fotku?neviem ho vygoogliť.Neviem ako sa volá 😀

lukika
7. apr 2011

@dm1 ak dávaš to mrazené ovocie do torty tak ho najskôr rozmrazíš otáznik

mrka2
7. apr 2011

@vinka tu mas vsetky postavicky z tej rozpravky,ale nijaky traktor tam nevidim 😕 🙂 http://disney.go.com/cars/#/characters

weirdo
7. apr 2011

@sofi07 - paradne torticky! Prosim Ta, ako robis tie pismenka, ze tu take krasne hladke dookola? Moje vyzeraju akoby rozstrapkane, take mikro strapkace, ale predsa, neni su taketo hladka. Skusala som s WI aj K2 ... kujem

A inac vsetky torty su 😵 😵 😵

ada9557
7. apr 2011

@paja.o krásna tortička. 🙂
@mrka2 veľmi pekné 🙂

rybca
7. apr 2011

@mrka2 no hmoty som zacala robit cca o 21.00 a skoncila som o 1.15...:) ale ani som si nevsimla ako to ubehlo, len zrazu som sa postavila, kukla na hodiny a ze 0.45...:)

som rada, ze sa vam paci, hadam sa bude i v sobotu..🙂