• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
ahojte, chvalim, vsetky torticky. Nejdem menovat lebo som precitala vela stran dozadu co som nestihala a to by som sa dovecera nedopisala.
Pridam vam svoje tohtotizdnove.
10. apr 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda tie ruzicky tam vyzeraju capato a ja som bola na ne taka hrda :confounded: :grinning:
Skusim este detail.
10. apr 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 su fantastické.hned by som si dala :slight_smile: su krajšie jak s obchodu mnam mnam :dizzy_face:
10. apr 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 nááádherné.všetky. :slight_smile: a tá duha je nejako vystužená alebo len tak?krááása
10. apr 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 ta duha ma len na spodu len po 2 sparatka, inak som ju nechala volne uschnut aby stvrdla.
10. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky VELMI VAS PROSIM o radu kde sa daju v Kosiciach alebo Presove urobit SLANE TORTY alebo SLANE KOLACIKY ? DAKUJEM ZA RADU :slight_smile:
10. apr 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 wow tie su krasne....ako robis tu duhu? na drotiku? nadherne...a tie ruzicky su nadherne tiez...aku hmotu pouzivas? a ako ze su take vrubkovane? joj tolko otazok, ked budes mat cas, budem rada, ak napises :wink: dakujem
10. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 aha tak citam o tej duhe :slight_smile:
10. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 prekrasne torticky vsetky!

10. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, ako zatažujete punčovú tortu?Musí byt dajako extra zatažená ?Dakujem :sweat_smile:
10. apr 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam svoje dalsie 3 tohtotyzdnove a som uplne KO. nechapem ako moze ali robit take pocty ja som mala 5 a som mrtva a brutalne nevyspata. Sak som ale cely tyzden nesla veru pred 2 rano spat... 2x pred 5 rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:

10. apr 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 náááádhera ako vždy :wink:
10. apr 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja kupujem drotiky na www.cukrarskepotreby.eu ale ako kukam teraz tam tusim ziadne nema. A hrubku podla toho ake kvietky chces robit. Na lupienky kvetov potrebujes tenucke 28 - to je ked davas kazdy lupen kvietku zvlast na drotik - napr. pri lalii, orchidejke a tak. tam je ale dobre mat biely nech nepresvita. On je dost tenucky si myslim ze zelena 28-cka ti bude zbytocna tam tak 26 staci. Potom este hrubsi potrebujes isto ja mam este 2 velkosti len neviem kolkatky su to nepoznacila som si.... na ruzu aj keby ti to potom bolo tenke mozes viac dokopy omotat dratikov a mas hrubsi. Este uvidis co ti zlatat napise.
10. apr 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 pralinky vypadají nádherně a co to je čokotransfer netuším, ale vypadá to krásně. Já jsem začátečník v pečení a tohle neznám.
10. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21
@dm1 krásné všechny. Jste šikulky. :wink:
10. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 neboj, piškóta toho zožerie :grinning: . Ja som robila punčový rez včera - 35x27 cm a dávala som 150ml vody a 2 dcl rumu. Ja dávam do zálievky rozpustiť ešte kocku masla, je to super.
10. apr 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina cokotransfer je taka folia so vzorom - ako na tej foto tie gulicky farebne na to nalejes coko a potom pricapnes kde potrebujes a je coko s krasnym vzorom. alebo nechas zatuhnut a vyriezas co ja viem pasiky a das okolo torty, previazes stuhou a tak.
10. apr 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 a ako veľmi to musí byt zaťažené?Dakujem
10. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné dorty zase přibyly.
10. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557
Ahoj Adi, ja som robila puncovu presne podla vyssie uvedeneho receptu a ten rozvar s 800ml vody a 2 dcl rumu sa tam akurat vojde.Ja som do toho este davala trosku citronovej stavy.Zatazila som to tak, ze som obalila drevenu dosku na krajanie potr. foliou a na to dala hrniec naplneny vodou.Nechala som celu noc a druhy den do vecera.Inak mne to podla receptu vyslo do väcsej ako 23-ky formy, tusim to bola 26-ka.No a ci môzes dat aromu to neviem, no niekomu to s tym nechuti :unamused: .Tak hadam som trochu pomohla :wink:

@dm1 krasne ako vzdy
@alex21 paráááda
10. apr 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@l123456 no neviem o firme ktora by to v KE robila, mozno nejaka baba co pecie :wink:
10. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem :sunglasses:

@mizulienka na potahovanie MMF a na ozdobovanie mam WI. Ale niektore ozdoby robim aj s MMF, Wi si nechavam na nieco co mi nejde z MMF, alebo na to co potrebujem zafarbit na tmavsie. A kvety som zilkovala s takym otlacacim listom. Mam ich uz dlhsie kupene a este som ich nepouzila tak som sa rozhodla, ze to vyskusam a celkom dobre to ukazalo : http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/7-1-Pom-cky-na-marcipan/39-2-Pom-cky-na-kvety/5/1136-Veining-Mats-2

@dm1 krasne torty a ta futbalka je krasna hladucky, piekla si ju v miske, ja misku nemam tak neviem ci sa mi podari loptu tak hladucko vytvarovat. Zacinam sa toho bat. :fearful:
10. apr 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Dakujem.si zlata. :wink: ja som to nakoniec trošku skombinovala že rum aj aromu.uvidíme čo povedia.len som nevedela ako veľmi to ešte zatažiť.či ju nerozpučim. :sweat_smile:
10. apr 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 ja ho nezaťažujem. možno na hodinku jedným plechom. ale mne to stečie. a tiež dávam aj citrónovú šťavu.
10. apr 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 super, dakujem :slight_smile:
@dm1 krasne torty,akoze tu futbalku si neviem predstavit ako robis, myslim, tie na cm presne biele a cierne casti :confused:
a ta biela presne podla mojho gusta, taka jemnucka a tie kypre :grinning: vnady :grinning: :dizzy_face:

dakujem aj za radu ohladne drotikov, tiez som bola prekvapena, ze ich tam uz nemaju...maju ich iba v 2 eshopoch, aj tak obmedzeny vyber, skusim pozriet aj niekde v kvetinarstve ale tam mi asi opradene nepredaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

este som sa chcela spytat ten lalia multy set co mas, tam je k tomu aj zilkovac pravda? mysli, ze je pouzitelny aj ked budem robit orchideu? dakujem

dievcata, ktore uz mate za sebou puncovu tortu :wink: na tome som citala, ze niekto robil puncovu normalne aj s polevou a na to este daval potahovku...chcela som puncovu urobit manzelovi, ale on nema rad ten potah, tak by mal s polevou...ale ze ako to chuti, ked na tej poleve este bude aj maslo kvoli potahovke
:unamused:
alebo mi neporadite, akoco najkrajsie vyzdobit puncovu tortu, ked je na tom iba ta poleva? dakujem...
ufff ale som sa rozpisala :sunglasses:
11. apr 2011 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aj ja som začiatočník,pečiem iba pre seba pre radosť....čokotransfer je folia s nejakým pekným vzorom ktorá sa otláča do čokopolevy...na torty,zákusky,dá sa aj na marcipán.
11. apr 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 pralinky sú krááááááááásne! :wink:
11. apr 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 nadherne torticky :slight_smile:
@dm1 krasne!
baby ja vas obdivujem ,ja som robila dve a bola som k.o,kedy peciete v noci?
@dajna11 nadherne si to spravila,vobec by som nepovedala ze prvy krat :wink:
11. apr 2011 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa noooooooo prvý krát,vzor sa otlačil krásne...len to krájanie mi nešlo dobre,čoko pukala.
11. apr 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok