Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
13. apr 2011

@evena - krásne
@yamahafazer - nádhera, ten kvet je prekrásny

gumkacka1
13. apr 2011

dievcence, ako vyhladzujete potahovaciu hmotu na torte? Da sa pouzit nieco z domacnosti, alebo potrebujem na to nieco specialne?

vinka
13. apr 2011

@gumkacka1 ja používam na povrchu valček a po bokoch malý detský valček.odpadly rúčky tak super sa s tým frobí po boku 😉
Môj košík plný ovocia na zajtra. 😉

mizulienka
13. apr 2011

@vinka jeej vinka krasny 🙂 v akej velkej forme si piekla?
a ako robis kosik? myslim potiahnes si samostatne boky a samostatne vrch, ze?
vidim, ze ho mas rucne vypletany, ty si uz taka zrucna v tom 😉

mizulienka
13. apr 2011

dievcata myslite si, ze k trasenemu kremu mozu ist aj jahody?
ja robim traseny tak, ze tam davam iba stavu z kompota, vyslaham a ovocie davam az na plnku, preto si myslim, ze mozno by aj mohlo ist...ale budem rada za vase nazory 🙂 dakujem

dm1
13. apr 2011

@mizulienka skus to nechat preschnut a uvidis co to urobi ale ak nemas lupene moc hrube mali by drzat bezproblemov
co sa tyka kosika tak ja ho nepotahujem vobec na bokoch iba na vrch na tenucko vyrezem kruh z potahovky podla formy v ktorej som piekla a na boky robim vyplet robno na krem aby tam nebolo vela hmoty

@gumkacka1 ja vyhladzujem zehlickou na marcipan priamo na to urcenou. nestoji vela len nieco cez 5 eur a je to super pomocka uz som jednu aj zlomila co som tak horlivo hladila 😀

dm1
13. apr 2011

@vinka peknucky kosik!

jakelina
13. apr 2011

@vinka košík nádherny a ovoce ňamynamy. Můžu se zeptat, do těch uch na košíku se musí taky dát drát??, A kde se kupuje takový potravinářský, někde v železářství a pak se musí asi omotat něčím, aby to nebylo přímo ve styku s tou potahovací hmotou, že ???? Ptám se jak tatar. ☹

dada78
13. apr 2011

@vinka krásny košík 😵 😵 😵 @dm1 keď si minule hodila foto čo si Ty robila tiež som hľadela že ako nádherne spravený, ako živý, ja by som chcela svokrovi ku 60tke spraviť, aj som našla nejaké postupy ale chcem sa aj tak opýtať, najskôr sa urobí spodok a potom sa na to kolmo ukladajú šúlčeky - koľko asi od seba 1cm ? a prepletá sa len narezanými krátkymi kúskami,či tiež je to celý šúlec ? snáď mi rozumieš čo myslím 😅 😀 vďaka za radu 😉

vinka
13. apr 2011

Dakujem baby.
@dm1 teraz som ho vypletala ako to robíš ty. 😉 Je to fakt krajšie 🙂
@mizulienka no to bola menšia forma 22.Hej vypletiem boky a hore nemám nič len akože dečku položenú a ovocie uložené. 😉
@dada78 pošlem ti link kde to je sfotené. 😉

vinka
13. apr 2011

@dada78 http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/kosikovy-v... tu by mal byť postup.
@mizulienka asi som nerozumela.ja tiež nepoťahujem.Len opletiem a na vrch dám dečku a ovocie.A ja ešte hnedú hmotu malujem po vrchu ked je opletený.Aby bola taká tmavo-hnedá a lesklá 😉
@dm1 to stojí tak málo?Tak to si pokukám a objednám.Ja som myslela,že aj cez 20 eur. 😲 😲 😲 😲 😲 Preto som nekukala a neobjednávala. 😝
@mizulienka kompot môžeš dať aký kolvek len dodrž množstvo.Lebo tá šťava je dôležitá.Ak bude viac potom bude riedky krém. 😉

lussy23
13. apr 2011

@vinka - nádherný košík. ovocie je skutočné alebo vymodelované?

dada78
13. apr 2011

@vinka ďakujem 😉

dadka212
13. apr 2011

@vinka ten je krásny 😵 a aj to ovocie 😉

no ja som sa dnes vybrala do lidlu a nemajú vôbec žiadne haribo cukríky ☹ hlavne, že tu majú ešte tie šablóny, čo sa zas niekto iný sťažoval že u nich nemali vôbec...
...z ktorých cukríkov môžem spraviť poťah aby bola kvalita porovnatelná s dulciou rubino?

vinka
13. apr 2011

@lussy23 tak to ma teší,že sa pýtaš či je skutočné. 😀 je na nerozpoznanie? 😀 😀 😀 😀 Modelované len broskyne sú z piškoty a melony sú orechové a pomaranče kokosové 😉 No ak sa to podobá na pomaranče 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada78
13. apr 2011

@dadka212 nemajú u vás v inom obchode Haribo trebárs šmoulov ? robila som z nich a tiež bol poťah fajn, akurát že tie Dulcio keď sa umyjú sú biele a tieto sú dvojfarebné, takže buď oddeliť alebo urobiť poťahovku vo farbe a potom nejako ešte zafarbiť na požadovanú farbu, ak to ide 😒 čo ideš vypekať deckám k Veľkej noci ?

dada78
13. apr 2011

@vinka super postup, dúfam,že sa aj zadarí 😅 prinajhoršom otlačím patchworkový vzor 😎

dadka212
13. apr 2011

@dada78 dík dadi, len ja neviem kde som urobila chybu, zo šmoulov sa mi to vôbec nepodarilo, nemalo to konzistenciu plastelínovej hmoty ale sa mi to drobilo ☹ robila som rovnako ako rubino, len tie som umývala a tieto nie...možno tam treba kúsok vody???

reruna
13. apr 2011

@mizulienka jé omylem jsem to poslala tobě, patřilo to opravdu @yamahafazer a těm krémovým dortům 🙂

vinka
13. apr 2011

@dada78 ja ho nemám takže by som nemala čo odtlačiť 😀 😀 😀 Ale mne to šlo a to som ho robila teraz prvý krát.ide super.len to trvá dlhšie 😉

dada78
13. apr 2011

@dadka212 ja som robila podľa receptu od Bohusa L http://www.tortyodmamy.sk/content/marschmellows... síce tam má Rubíno Dulcia ale vtedy som dala Šmoulov a bolo to fajn, on tam pridáva aj Ceru a dala som aj asi lyžicu vody a tuším viac cukru, to tuším sedelo skôr s receptom od Alenky

dada78
13. apr 2011

@vinka dúfam,že mi Martinko dopraje kľud a poobede bude spinkať dlhšie, musím ho doobeda nejako unaviť 😀

dadka212
13. apr 2011

@dada78 no ja som robila podla receptu od alenky...no nič...budem robiť 2 torty, jednu pre mňa na meniny a jednu pre sestrinu kamošku, má dnes narodeniny, tak spravím najprv sebe a uvidím 😀

dm1
13. apr 2011

@dada78 robila som presne podla toho postupu ako dala @vinka. Najskor si das tie sulky na "stojaka" a potom davas z kuskov hmoty to vypletanie po obvode. A ako daleko od seba co ja veim tak 2cm??? skus a uvidis ale 1cm je malo

yamahafazer
13. apr 2011

@vinka ja som tiez prepletala kosik podla tohoto postupu a mas ho krasny aj ovocie
ked citam ako neskoro chodite spat no tak to by som ja nevydrzala aj teraz uz sa chystam do postele to ja anjviac do 22 co hore vydrzim 😀 ja sa zas musim dobre vyspat

yamahafazer
13. apr 2011

@evena krasne torty a to auto suprove

reruna
13. apr 2011

@dadka212 když děláš z jakýchkoli bonbonů hmotu, tak na těch 175 g musíš dát 2 pol. lžíce vody nebo citronky, já dávám citronku pro lepší chuť a když se hmota moc drobí, tak můžeš zkusit přidat trošku toho tuku, ale mě se ze šmoulů podařila hmota pěkná a má pěknou modrou barvu, nebo mají i takové žlutorůžové haribo v lidlu, z toho je zase pěkná taková tělová barva
@evena krásné dorty! jak jsi vyřezávala růže nožikem? 😲 já si normálně vykrájím kolečka obyčejnou vykrajovačkou na vánoční cukroví a posledně jsem vykrajovala vykrajovačkou na velikonoční vajíčko... podívej tady http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16997&use...
@vinka krásný košík!
@mizulienka mm je naopak rád, že peču, protože má rád sladké!🙂 a zase tolik těch dortů nedělám, většinou si ráno namíchám těsto na korpus, když se malý dívá na Kouzelnou školku a peče se to pak samo a my svačíme nebo si hrajeme, po obědě, když spí, tak si udělám krém, korpus je do té doby vychládlý, tak to naplním a dám do ledničky. No a večer, když mm přijde z práce a hraje si chvilku s klukama, tak to potáhnu a dozdobím to pak až spí. Já jsem sppáč, takže dlouho do noci to nikdy nedělám, když tak to dodělám ráno, ale já chodím spát tak kolem 22 h...

dadka212
13. apr 2011

@reruna ďakujem 🙂 dala som 2 lyžice citronky...robila som presne ako písala Alenka na prvej strane...no uvidím urobím a možno sa tentokrát podarí 🙂

reruna
13. apr 2011

@dadka212 možná jsi dala moc cukru, já nedávám celých těch 750 g, co má alionuska v receptě, ale prostě přidávám od oka a podle konzistence, až je hmota vláčná a nelepí se...

dadka212
13. apr 2011

@reruna aha no asi to bude cukrom...skúsim ako radíš 🙂 ďakujem moc