• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte, mozno ste to tu uz spominali, nepostrehla som, ale skusali ste uz niektora karamelizovane salko? Ja som ho dnes kupila, som zvedava, co to bude zac :confused:
15. apr 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicc - ja tiež skusam ruze už cely tyzden...vcera sa mi podarila jedna krasna, už som bola so sebou taka spokojna, aka som sikovna :grinning: a dalsie 2 zase nic moc :frowning2: :frowning2:
ale je to len pre tetu na tortu, tak to nejak poskladam...len pismenka som si pripravila už v utorok, nechala v chladnicke, nech tvrdnu a oni nasiakli vlhkost...tak polovica je tucna a druha normalna :frowning2: ...uvidim, ci budem prerabat alebo bude bez pismeniek
15. apr 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicc - ani mne sa ruze moc nedaria. Skusala som uz vselijake postupy, ale teda nieje to bohvieco. Ale nevzdavam.....skusam dalej a dalej. A teraz sa chcem odhodlat na dratkovanie. :grinning:

@jakelina - super si ho naplnila. Viem si predstavit, ze to muselo chuti mnamkovo :dizzy_face:
15. apr 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko, myslíš takové už hotové z obchodu? já jo, do salkového krému, bylo výborné

holky, když malujete gelovkami na potahovku, máte ji už suchou, nebo můžu malovat na rovnou na potažený dort?
15. apr 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ďakujem za rady, tortu som doobeda spravila, síce mala vyzerať inak, ale čo už....nie som spokojná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise ano ano, ja som ho dnes prvykrat vobec videla, tak som ho kupila. To je super teda, usetri to kopu casu :slight_smile:
15. apr 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 - a preco niesi spokojna. Ved torticka je pekna, taka jemna. :dizzy_face:
15. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise - ja som raz malovala rovno na potiahnutu tortu a nic sa nestalo. :wink:
15. apr 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Co se Ti na něm nelíbí? Je fakt krásnýýýý!
Přidávám moje včera dodělané (na přání) ...
15. apr 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 kráááásna tortička :slight_smile:
@paja.o jéééj.nááádhera :slight_smile:
15. apr 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@paja.o ty jsou krásné, takové milounké pro holčičky :wink:
15. apr 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa
@paja.o
@ada9557
@jakelina
ďakujem kočky, ste zlaté, nepáči sa mi preto, lebo mala vyzerať úplne inak :sweat_smile: ale je to len amatérska torta pre kamošku, takže dúfam, že sa poteší...
15. apr 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 určitě a pochutná si. A co jsi chtěla jinak, mně se moc líbí???
15. apr 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dík moc :slight_smile: farby mali byť iné a celkovo mala inak vyzerať mala som obrázok :grinning: ale mne sa to asi nikdy nepodarí podla obrázka :sweat_smile:
15. apr 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 já jsem ještě nikdy nedělala podle vzoru, tak to je pak asi člověk zklamaný, když se mu to nepodaří přesně tak jak to vidí. Vždycky si něco vymyslím a alespoň nemám s čím srovnávat. Je fakt moc hezká. Neboj líbit se bude.
15. apr 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
âhojte neviete mi poradit dobru jogurtovu plnku na tortu , budem o 2tt piect pre maleho 2rockam a chcem taku ovocnu jogurtovu potahovku micky mausa , len neivem plnku aby bola dobra dakujem
15. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 - neboj, kamoska sa urcite potesi a bude jej chutit. A vies co? Ja ked robim nejaku tortu, tak mam vzdy predstavu a nakoniec je torta uplne ina, ako moja predstava :grinning:

@paja.o - velmi pekne torticky. Take vesele :dizzy_face:
15. apr 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa
@jakelina ďakujem :slight_smile: no hádam bude chutiť...ale ona nemala byť taká infantilná to je pre 25 ročnú babu :grinning: no asi budem robiť len detské torty :grinning:
15. apr 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam svoje najnovšie výtvory, stále sa len učím a toto sú moje prvé 3D torty a ružičky :grinning: :grinning: :grinning:
inak Vás stále čítam, obdivujem torty a učím sa aj od Vás, ste všetky šikovné :slight_smile: :dizzy_face:
15. apr 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I já přidám poslední tři..:slight_smile:

15. apr 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina - krásnučká @zdenallicka - krása
@eliska22 - veľmi krásnučké torty
@paja.o - prekrásna torty, najviac sa mi páči Tá Amálka
@dadka212 - nádherná torta
15. apr 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22
@zdenallicka ty jsou krásné :wink:
15. apr 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 - velmi pekne torty. Ruzicky su uzasneeee :dizzy_face:

@zdenallicka - krasne torty, ta jednotka je skvela :wink:
15. apr 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka
@eliska22
@paja.o velmi pekné tortičky :dizzy_face:
15. apr 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba tak narychlo tu je moj kosik...farby su troska pestrejsie, mame tu na figu svetlo, ked tak potom este odfotimmm
15. apr 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na figu otocene...
15. apr 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam svoju prvú poťahovanú tortičku :slight_smile: celkom sa mi vydarila, na to, že som začiatočník :wink: môžeme zajtra oslavovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 wow, ved je super! :slight_smile:
@paja.o prekraaasne! velmi milunke
@eliska22 stale sa len ucis? no tak to sa ja mam co ucit od teba :wink: paradne torticky
@zdenallicka perfektne! ta jednotka je krasna a kittyny tiez :dizzy_face:
@mizulienka to je perfektne, prosim ta, ako si to vypletala, ja ked som prvykrat vypletala,tak vsetko letelo do kosa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@annika11 :astonished: :astonished: :astonished: prva torta???? no tak to chcem vidiet tvoju dvadsiatu :confused: :confused: neskutocne... :dizzy_face:
15. apr 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka košík krásný
@annika11 hezká, šikulka
15. apr 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 @jakelina @evinkaaa @dadka212 @mrka2 ďakujem :wink:
@mrka2 no hej učím, tá biela bola zatiaľ moja posledná 12 torta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na každej torte skúšam niečo nové :grinning:
dnes som si objednala klieštiky, tak sa už teším, len vôbec netuším ako sa s nimi robí :confused:
15. apr 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok