• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dadka212 @paja.o @eliska22 @zdenallicka krasne vsetky torticky
@mizulienka kosik teda paradny krasne sa ti podaril a ty si robila jedno usko ja som nevedela,ze robis jedno tak tam potrebujes hrube draty aby to drzalo ja som robila dve uska z boku na kosik
@annika11 ze prva tak to si sikula len tak dalej
15. apr 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 no prvá, poťahovaná....teda druhá, lebo najprv som si to odskúšala na takej jednoduchej :slight_smile:
@yamahafazer dakujem pekne :slight_smile:
15. apr 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a tolik si se toho košíku bála, a jak je perfektní :wink:
@zdenalicka,@paja, @elishka22 @dadka212 krásné dortíky,
já taky zápasím, akorát jsem dala krém na chvíli do lednice, zdál se mi moc měkký, zítra potáhnu a dozdobím, už jsem i malovala gelovkami, na potahovku, jen mám prsty špinavé, holky jak to sundáváte dolů, vypadám jak kdyby se ukazováčkem vrtala v ... hlíně, kde jinde :grinning:
15. apr 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, poradte mi prosim dobru stranku, kde predavaju pekne marcipanove postavicky, hladam Minnie. A tiez sviecku bud s Minnie alebo s cislom 2 ale peknu, dakujem.
15. apr 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1981 a nechceš sa aspoň pokúsiť sama si urobiť tú minnie? http://www.tortyodmamy.sk/fotopostup-myska-minnie
http://www.babyparty.sk/planovane-oslavy-na-objednavku-minnie-mouse-c-1_8_399_310 dolu je taká číslica pekná ružová :slight_smile:
alebo môžeš skúsiť tú jedlú oplátku :slight_smile:
15. apr 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - wow, nadherny kosik a ten vyplet uzas. Novidis, ako sa ti krasne podaril a ty si sa tak bala. Kolko ti to trvalo? :wink:

@annika11 - to je tvoja prva torticka? Klobuk dolu......je skvela :dizzy_face:
15. apr 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa prvá veľká poťahovaná, už som si to na jednej malej odskúšala, dakujem za kompliment :slight_smile:
15. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda,už jste viděly toto Transfer forma http://www.monacoint.com/eshop/node/23104
a chtěla jsem se zeptat,nemáte zkušenost s Pasta Bianca - bílá modelovací a potahovací hmota http://www.ceske-formicky.cz/?1543,enLANGUAGE_SEPARATOR1743.-pasta-bianca-b%EDl%E1-modelovac%ED-a-potahovac%ED-hmota
15. apr 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 dakujem, vypletala som podla postupu na TOMe

http://www.tortyodmamy.sk/content/kosikovy-vzor-2

@jakelina @ellise dakujem :slight_smile:

@yamahafazer dakujem, ano jedno usko, som ti to asi vysvetlovala ako tatar, som bola pod stresom :slight_smile:))

@evinkaaa dakujem :slight_smile: trvalo mi to asi 1,5 cisteho casu, akurat ze mi dosla hmota, tak som este musela dorabat, pre mna najhorsie farbit hmotu a zafarbit na hnedo to je pre mna fuska.
15. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka vidis ze sa podaril je krasny a aj upleteny super! tak si sa toho bala :wink:
15. apr 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - uf, urcite to dalo zabrat....kolko hmoty si asi spotrebovala?
15. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem :slight_smile: ja kazdu jednu tortu velmi prezivam :grinning: nevieme, ci to aj vy tak :slight_smile:
ked uz idem nejaku novu robit, ja sa uz nedokazem skoro na nic ine sustredit, je to zavislost :grinning:
15. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa hmm nieco cez 1kg...
ti poviem, ze makacka, chrbat mi ide odpadnut, ale musim povedat, ze islo to celkom fajn, vobec to nie je komplikovane.
15. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ten kosik je perfektny, si sikulka :wink:

vsetky pridane torticky su krasne :slight_smile:
15. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - ja by som to tiez chcela vyskusat, ale sa toho bojim......mozno musim nabrat odvahu a vyskusat. :wink:
15. apr 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa Evi, ked som to ja zvladla, ty pecies dlhsie, urcite to zvladnes...ja som si najprv vyskusala na stole a zistila, ze by som to mohla zvladnut, tak som sa do toho pustila :slight_smile:
ale aj tu mi baby dodali odvahy :dizzy_face:
15. apr 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka - dakujem ti velmi pekne. Tak teda vyskusam :wink:
15. apr 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte přidám vám sem moje dnešní jedna čoko-ořechová a jedna punčová (nebo jak ji mam nazvat) ;) taková nečekaná rychlovka.. :slight_smile: jinak samozřejmě chválím a obdivuji vše co jste sem zase popřidávali, já jsem proti vám absolutní amatér ;)
15. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky
jaaj pokial som ja dosla na to ako zmenit format obrazku :angry: aby sa sem dal vlozit :angry:
takze tu je moja minulotyždnova torticka
15. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jéééééj - no prenádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci krasne obidve :slight_smile:

@pristela mne sa velmi pacia tvoje torty, ty mas taku peknu cistu robotu, nadherne, jemne :slight_smile:
15. apr 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci krásne - tá motýlikova má pekný povrch :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ako si prosim ta farbila tu lodku? kakaom? mala si ju uz predtym predfarbenu? dakujem :slight_smile:
15. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci krasne :slight_smile:
@pristela nadhera, taky zavan nostalgie za dovolenkou :wink: , ale dalsia sa uz blizi :wink:
15. apr 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 prvá ?? a poschodová ??? moja prvá bola na 1 plech rozrezaná do štvorca :grinning: :grinning: :grinning: krásna

@mizulienka krásny košíček :dizzy_face: :dizzy_face: - musím aj ja vyskúšať

@zdenallicka super tortičky - to bol detský víkend :wink: :wink:
@eliska22 len tak ďalej - veľmi pekné ružičky
@paja.o milučké - Amálka moja obľúbená rozprávka :dizzy_face: :dizzy_face: ešte ju deti poznajú ???
@dadka212 dobrá je !!! - ja mám tiež iné veľké predstavy, ale niekedy sa nedajú uskutočniť :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci - velmi mile torticky :slight_smile:

@pristela - jeeej, ta je uzasna :dizzy_face:
15. apr 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej holky dakujeeeem :wink:

@mizulienka no mne sa pacia take hmmm no take neprecackane, ciste, ani opísat to neviem ake :grinning:
Lodka je z MMF zafarbeneho kakaom , vytvarovana , urobila som do nej ryhy ako dosky :slight_smile: ked stvrdla tak som prilepila to na sedenie:slight_smile: a este som ju domalovala štetcom -taku tu strukturu dreva bo nemam na to origos podlozku , tak su namalovane :wink:
15. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nadherne torticky, @annika11 to je fakt tvoja prvy skoro mi oci vypadli. Ty mozes rovno zacat piect na objednavky.
moje dnesne
15. apr 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@paja.o
@zdenallicka
@mizulienka
@annika11
naaaaaaadherne torticky, som tu zas dlho nebola:frowning2: až chut som dostala :grinning:
15. apr 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok