• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@mizulienka prekráááásny košík sa Ti podaril, drž mi palce nech sa o týždeň aj mne tak zadarí :wink:
@annika11 @zdenallicka @eliska22 @paja.o @raci @pristela @alex21 krásne diela :dizzy_face:
@dadka212 decká boli určite nadšené, nebuď taká kritická :wink: ,krááásna tortička :wink: a hlavne od maminky je naj !
15. apr 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete mi prosím poradiť kde by som našla fotopostup na slimáka ale nie 3D ale postavičku z marcipánu na tortu. Nemôžem to nikde nájsť. ďakujem . máte krásne tortičky :slight_smile:
15. apr 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 krásne kopačky :slight_smile:
15. apr 2011 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 Nadherne torticky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja dorabam svoju tretiu - auto a potom uz len jednu na nedelu :wink:
16. apr 2011 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci
@pristela
@alex21 nádherné dortíky.
Ta loďka je úžasná, žasnu. :wink:
16. apr 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prekrasne toritcky :slight_smile: deti dnes vstavali extremne rychlo, tak som mala cas ason popozerat obrazky a naozaj nadhera. Toto uz nie je zaciatocnicka tema, vsetky ste proficky :slight_smile:
Inak ja som minuly tyzden bola na stretnuti z TOM v Zlatych Moravciach, neboli ste niektora? Bolo tam velmi vela sikovnych zienok :slight_smile:
Mna dnes caka zaujimava torta, s motivom EMO style :rolling_eyes: este vobec netusim, ako ju urobim, spolieham, ze ma nieco napadne tesne pred potahovanim a zdobenim :sweat_smile:
16. apr 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@alex21
@anibas áno je to naozaj prvá poťahovaná...akože piekla som, ale len také bežné čokoládové a pod.
Dakujem baby, som rada, že sa podarila, lebo je pre moju dcérku k prvým narodeninám, tak sa teším dvojnásobne :slight_smile:
16. apr 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annika11 dcerušce přejeme krásné narozeninky :wink:
16. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady přibudly náááádherné dorty, fakt všechny - košík super, amálka, kitty, no paráda, jmenovitě si to nepamatuju, ale fakt všechny krásné!
16. apr 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam zatial svoje 3 tohtotyzdnove

16. apr 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nemáte prosím tip na nějaký internetový obchod, kde mají figurky na dort? Děkuji.
A jinak chci teda napsat, že máte moc krásný dorty a jste moc šikovné.
16. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 nadherne torty, ta s tucniakmi je chutnucka :wink:
@dm1 krasne vytvory, skoda je ich potom zjest :slight_smile:
16. apr 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
páni, par dni som tu nebola a kopa prispevkov krasnych tortciek :dizzy_face: :dizzy_face: .Pridavam svoje,vsetko pre deticky.
16. apr 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - velmi podarene torticky. Pekna, cista praca :dizzy_face:

@daducha - jeeej, tie postavicky su take rozkosne. Deticky sa budu istotne velmi tesit. :slight_smile:
16. apr 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci - nádhera @mizulienka - krásna
@annika11 - krásny košíček
@pristela - krásna lodička
@alex21- zlatučké, krásnučké tortičky
16. apr 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha - to je zlaté
@dm1 - prekrásne
16. apr 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krasne a ta levikova ma pekne farby!
16. apr 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krasne vesele tortičky

@dm1 prekrasne tieautička ako žive :slight_smile: všetky su krasne par stran do zadu som videla čokoladovu tortu sChokotransfer a som zvedava aka čokolada sa na to používa postup som videla či može bit aj várova a riedi sa s cerou alebo aka :? :slight_smile:
16. apr 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 možeš mi poradit s tou čokoladou je na tvojich kolačikoch s čokotransferom.aku čokoladu používaš? :slight_smile:
16. apr 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, krasne torticky, neviem sa vynadivat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@daducha prekrasne su tie postavicky, ako z rozpravky. velmi autenticke!!! :dizzy_face: a ten levik, tak ta torta nema chybu. je nadherna! :dizzy_face:
16. apr 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo je s alionuskou? Už tu nebola hádam tri týždne.
16. apr 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky potrebujem poradiť. Robím torty pre rodinu (teda zatiaľ len 4 doteraz :wink: ) z MMF. Je fajn, ale keď potrebujem sýte farby vždy sa mi o rozpadá a natrápim sa s tým. Chcela by som si kúpiť hotovú poťahovku, ktorú môžem farbiť donekonečna a nerozpadne sa?
16. apr 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujeme, odovzdám :grinning:
16. apr 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujeeem :slight_smile:
16. apr 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no tak do nekonecna asi ziadnu :grinning: ale ked si kupis hotovu hmotu, zafarbi ti to pekne na syto a neminies ani vela farby. to len tato MMF tak zle farbi. ja mam najlepsiu skusenost s mliecnym marcipanom,ten mi zafarbilo vzdy najlepsie,ale uz sa mi ho nechce robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ti viem povedat akruat,ze PDT, K2 a smartflex velvet farbia dobre. Ostatne som nemala. :slight_smile:
16. apr 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 suprove :slight_smile:
@daducha parada, ta levikova je uzasne neznucka :slight_smile:
a ja pridavam moje za 2 tyzdne :slight_smile:
16. apr 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pozerám, že nám tu pribudlo množstvo prekrásnych tortičiek :sweat_smile:
@daducha prekrásne torty
@dm1 nádhera

pripájam aj ja svoju dnešnú ( tento týždeň som nemala žiadnu objednávku, najbližšie až v máji :frowning2: ) - je to tortička pre mňa k mojim narodkám, chcela som vyskúšať pivónku a potom chcela som vedieť, koľko by asi vážila takáto poschodová - mám malé formy, tak som nemala ani predstavu.
16. apr 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ked neviete kolko bude torta vazit a zakaznicka chce napr.4 kg ako odhadnete velkost? mne sa teraz pri aute stalo, ze chcela do 4 kg ten jeep, ale mala 3 kg, tak somrala, ze je mala :frowning2:
16. apr 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok