• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jajuuus perfekna! si mala vidiet moju prvu kitty, ta tvoja je popri nej podvyzivena :grinning: :grinning: je super :dizzy_face:
@antarres krasne torticky, vsetky do jednej :slight_smile:
@dm1 super kurt aj tenista (alebo volejbalista?) :slight_smile:
17. apr 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, pozerala som tie vaše torticky, mate ich všetky nádherne. Kedze mal syn 4 roky-v stredu, tak som sa rozhodla upiect mu tortu s pat a mat....predstava bola uplne ina, a tady je vysledok. Hambim sa, ale velmi ma potesilo, ked mi 4 rocne dieta povie, ze je krasna :grinning:
17. apr 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krasnulka Vždyť postavičky jsou moc pěkné. :slight_smile:
17. apr 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antarres pre mna to vyzera strasne....ked pozriem na vsetky tie torty co si mamicky napiekli tak zavidim :grinning: ale je to prva, dalsie snad budu lepsie....:grinning:
17. apr 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 noo - to vieš, už starnem :grinning: :grinning: - ale nie, nikdy nespím vkuse, lebo krpec je každú chvíľu s revom hore, furt mu niečo je, takže to rátam čas odkedy vleziem do postele a vstanem, no veľkrát ráno ťažko vstávam po takom pretušovanom spánku
Krásna tortička
17. apr 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ďakujem moc za rady a postupy, takto som to urobila, troška zle potiahnutá na spodku aj stuha je taká všelijaká, ale hádam sa bude páčiť a hlavne chutiť, ten salkový krém je bohovský :dizzy_face:
17. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 mne bi sa to pačilo aj na bielej čokolade niekde som čítala že sa ma najprv poliat trocha čokolady na zakusok a potom ešte na foliu a preniest :unamused:
17. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat mi hovor o tom prerusovanom spanku maly bude mat sice za 2 tyzdne 2 roky ale za noc byva aj 3-5x hore :confounded:
17. apr 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to máte ešte nárok na takéto spanie - môj má 4,5 roka ... on mi začne revať a ani za pána nepovie, čo mu je. A teraz neviem, či mu treba cikať, alebo ho bolia kolienka :confounded: - opica jedna, z neho by bol dobrý partizán
17. apr 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 jéj, to sú jahôdky? Super to vyzerá - ja som takéto "vyskakujúce" ešte nerobila :wink:
17. apr 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 je vela vzorov ktoré su na bileu čokoládu,lebo farby vyniknu práve na bielom podklade...ja mám teraz doma zalté špirály a zelené lístky.....tak jednu skusim asi na bielu.
17. apr 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ano sú to čerstvé jahody, je to pre mužovu krstnú k 60-tke a keďže kvetinky neviem absolútne robiť tak som to takto vyriešila :slight_smile:
17. apr 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 perfektne si to vyriešila :sweat_smile:

Ja som si minule kúpila toľko čokotransferov a asi ich nebudem môcť pre nás použiť, lebo sú tam nejaké Ečka, ktoré môžu obsahovať lepok :frowning2: ... ale asi sa naštvem a na veľkonočný zákusok ich dám a poviem malému, nech čokoládu radšej nepapá ... ešte som s čokotransferom nikd nerobila a chcela by som to konečne vyskúšať.
Ináč dá sa použiť aj na poťahovku ... prižehlí sa so žehličkou, ktorá je nastavená na najnižšiu teplotu - len som to ešte neskúšala, ale videla som také torty a bombovo to vyzerá
17. apr 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ďakujem moc :dizzy_face:
17. apr 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 jaký je to ten salkový krém? to vevnitř jsou opravdové jahody?
@krasnulka dortík super, hlavně je od mámy a to se cení nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2011 o 10:16  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 jé kráááásna a určite aj chutná ked je tam salkový krém :dizzy_face:
17. apr 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka 212 krásne sa ti podarila, musí byť fajná s tými čerstvými jahodami, manželova krstná bude určite milo prekvapená, si šikulka :wink:
17. apr 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 uvarila som salko 2 hodiny, vnoci som to nechala vychladnúť a potom som to vymiešala s 1 herou...a jahody sú iba na vrchu, som nevedela ako to ozdobiť :sweat_smile:

@ada9557
@zlatka10 ďakujem, som tu čítala že niekto tuším dm1 urobila salcový krém s jahodami tak ma toto napadlo, najprv som chcela košík, ale to by som určite doobeda nestihla, tak som to urobila takto :slight_smile:
17. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 děkuji, to zkusím...
17. apr 2011 o 10:24  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 salko stálo pokud si dobře pamatuju něco přes 40 korun.
17. apr 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky chci vam jen napsat ze kdyz se tady pise o salku tak u nas v penny marketu prodavaji uz karamelove salko stoji 30kc.....presne 29,,90kc ja jsem si vzala hned 3 :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 já dělám i postavičky z hmoty z bombonů. Prostě všechno.
@dadka212 krásně se ti povedla, mňam mám chuť. Jahody můžu v jakémkoliv množství. :wink:
17. apr 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misa1982 zrovna včera jsme to tady probíraly. Tak to ho tam mají asi v akci, že je takové levné. Určitě koupím, ono sice má záruku jenom půl roku, ale to se stihne spotřebovat. :wink:
17. apr 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misa1982 takže to můžu dělat iz toho karamelovýho?
@jakelina ty jsi prostě superžena, já bych ušoulala možná tak jen žížalku :grinning:
17. apr 2011 o 10:40  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 můžeš, nemusíš dvě hodiny vařit. :wink:
17. apr 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha tož jako pro mě jako pro blbce :grinning: :grinning: :grinning: to karamelový jen zamíchám s tou 1 celou herou jo? a když je to to obyč, tak to musím vařit zavřený :astonished: aby zkaramelizovalo?
17. apr 2011 o 10:45  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 - velmi pekna torta. Juuuj, dala by som si :grinning:
17. apr 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevim jestli je v akci ale v bille ho maji taky v jinem obale za 41kc....
zuzka muzes mas to bez prace ja to koupila hlavne kvuli takovym tem narazovkam jako ze nemusim cekat az se to uvari....
17. apr 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam do kremu zlatouhanu prijde mi chutnejsi Hera je na peceni ne? to je to salko karamelove...
17. apr 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatoou Hanu.....
17. apr 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok