Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
17. apr 2011

@zuzka72 když chceš vařit to obyčejné, tak dáš ZAVŘENÉ na dvě hodiny vařit do hrnce. Musí být celé ponořené. Já teda používám na krém spíš máslo. Našlehám jedno máslo a to studené Salko po lžičkách přidávám a šlehám.

misa1982
17. apr 2011

zuzka das do vody varit celou plechovku kdyz je to normalni salko (2hodiny) hlavne se nesmi otvirat hned oparila by ses nechat uplne schladit pak otevrit!

jakelina
17. apr 2011

@misa1982 shodly jsme se v čase odpovědi. 😉

misa1982
17. apr 2011

to jo 🙂 😉

dm1
17. apr 2011

ja tiez do kremov len maslo aj do salkoveho davam cca. 300g. ja som ho ale veru s jahodkami este neskusala len s bananom 😉. Nas najoblubenejsi krem veru

misa1982
17. apr 2011

My jsme uz na ucnaku davaly Zlatou Hanu ale je to o zviku.....

dadka212
17. apr 2011

teraz som nešťastná ☹ som myslela, že sa dáva hera do krémov, lebo v jednom recepte bola hera a odvtedy dávam do krémov heru 😢 s maslom by to bolo asi lepšie, teraz mám obavu či im to nebude chutiť moc herovo 😅

lussy23
17. apr 2011

@krasnulka - Synček má pravdu, je krásna. Prajem mu všetko najlepšie, veľa zdravíčka, úspechov v škôlke a nech vám robí radosť. @jajuuus @zuzana124 - krásnučké tortičky @bzucinka2 @zlatat - prekrásne trotičky dievčatá , zlatat, ten kvet je úžasný
@antarres - parádne tortičky
@dm1 - krásnučká
@dadka212 - peknučká veľmi

mima595
17. apr 2011

ahojte, ja pridavam moju prvu s ruzami...ako lupene sa mi celkom pacia, ale dole su tie ruze strasne hrube a dlhe....aj som to potom orezavala a skracovala, ale stale to nie je ono...a este o nestastne aranzovanie..chcelo by to aspon trosku umeleckeho talentu ☹

reruna
17. apr 2011

@jajuuus @antarres @dm1 krásné dorty!

reruna
17. apr 2011

@dadka212 taky krásná s těmi jahodami a salkový krém je mňam a kombinace s jahodami musí být super, ale já dávám do krému taky jen máslo, já bych tam tu Heru prostě cítila...
@mima595 krásné růžičky, máš nějakou perleť? já mám od wilton tu sadu těch tří - zlatá, stříbrná a bílá, ale zkoušela jsem to nasucho tou bílou a místo perleti to vypadalo jak poprášené cukrem... tak nevím, jestli raději na mokro se to dělá?
jo salko normálně stojí kolem 40 kč, ale v akci ho někdy mají i za 30, to karamelové u nás nemají, ale až ho seženu, tak si ho koupím, ušetří se čas s vařením...

krasnulka
17. apr 2011

@lussy23 dakujem 🙂

mrka2
17. apr 2011

@krasnulka velmi pekna torticka. a ked sa syncekovi paci,tak nie je o com. 😉 deti su v tom perfektne,ze nehladaju ziadne chyby,ale spontanne sa tesia i z malickosti 🙂 🙂 🙂
@dadka212 perfektna! musim aj ja toto raz vyskusat... 🙂 a inak tiez sa chystam robit kosik s jahodami na buduci tyzden,ale neviem,ci u nas dostanem jahody...minule mali,ale nie vzdy su,tak este uvidim,ci neurobim nieco ine 🙂

mrka2
17. apr 2011

@mima595 ake nestastne aranzovanie? ved je super. aj pekne okliestikovana 😉

adul67
17. apr 2011

@mima595 parádna totrička aj ružičky su super 🙂

zlatat
17. apr 2011

@lussy23 ďakujem veľmi pekne

holky ja do Salkového krému dávam iba maslo a primiešam ešte aj karamelový puding a potom je krásne nadýchaný, jemnučký a nie je taký presladený. Každý si ho vychvaľuje

mrka2
17. apr 2011

@zlatat aj ja tak robim 🙂

zuzka72
17. apr 2011

@jakelina
@misa1982 aha, ha, aha díky holky za rady...

zlatat
17. apr 2011

@mrka2 🙂

alicc
17. apr 2011

ahojte,
tak ste ma navnadili na ten karamelovy krem, ze pri najblizsej prilezitosti urcite vyskusam, a do tort a zakuskov ja tiez davam len maslo, ja som taka protiva, ja tie vselijake nahrady citim v zakuskoch ked od niekoho dostaneme, a u nas to nikomu nechuti, zvycajne potom putuju do kosa 😒 , ale kazdy ma svoje chute 😉

petusko
17. apr 2011

divecata, ja som prae vcera skusala ten tuk Zlata Hana, doniesla si ho zakaznicka a bol naozaj dobry. Tiez som bola velmi nedoverciva, ale prekvapivo to bolo dobre, ziadna aroma ani chut ako po Here.

alicc
17. apr 2011

@mrka2 @zlatat to do toho masla zamiesate salko-uvarene a este karamelovy puding, ale asi hustejsi, nie z pol litra mlieka, ci?

zlatat
17. apr 2011

@alicc jasné, taký hustý ako dávam do pudingových krémov - na 1/2 l dávam 2 pudingy

vlada111
17. apr 2011

@mima595 veď je krásna. Videla som postup na ruže a tie spodky odstrihávali. Tak si to urobila dobre 😉

misa1982
17. apr 2011

holky asi tak zlata hana ja ji davam misto masla a ma dobrou chut a je levnejsi nez maslo.

dadka212
17. apr 2011

kočky tak už nie som taká nešťastná z tej hery tatino poplietol dátum oslavy, takže je to až o týždeň, tak túto salco+hera zjeme doma a na oslavu spravím z klasického masla 😅

zuziq
17. apr 2011

ja som dnes robila prve auticko pre nasho drobca na oslavu. Nasla som fajn postup, velmi jednoduchy, tak to nebolo ani extra zlozite

zuzana124
17. apr 2011

Ahojte šikulky, keďže doteraz som piekla len pre rodinu a pýtala som len za materiál chcela by som sa vás opýtať že koľko by som si mohla zapýtať za tortu vláčik ktorú som teraz piekla. Keď som si zhruba zrátala materiál tak mi vyšlo okolo 15 eur už aj s vláčikom keďže mi tam išla 3bitka a sójová tyčinka. Mala som 3 korpusy o priemere 28cm a plnku som robila ten falošný parížsky čo sa robí zo šľahačky, cukru, kakaa, cery, masla a korpusy som ešte potierala džemom. Tak som si zrátala 15x2=30 a + ešte za vláčik + ďalšie ozdoby 5-10 eur (dĺžka vláčika bola 16 cm aj s vagónom) tak celková suma mi vyšla 35-40 eur. Myslíte že je to veľa? Pýtam sa preto lebo jedna známa by mala záujem. Ďakujem vám vopred za rady.
Pre istotu pridávam fotku torty

mrka2
17. apr 2011

@alicc ano, klasika husty,ako pise zlatka 🙂 alebo pripadne kasu z mlieka a muky, tiez to neuberie na chuti 🙂

yamahafazer
17. apr 2011

ahojte
krasne torticky ste zasa popiekli 😵
chcem sa spytat ked robite torty,ze navrch ide ovocie tak davate cesrtve alebo moze byt aj mrazene a to ovocie nechate len polozene a nicim sa navrchu nepostrieka aby vydrazalo?